Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mabugaj

Suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja zamawiałam z www.klinikasylwetki.xja.pl i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie, phentermine, sibutramine, sibutril, bihasic slim, ephedryne polecam 733566390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolkaa
Kup sobie na start białko i jakiś kompleks witamin. Powinno Ci wystarczyć na dobry początek. Co do sklepu to zerknij na elitesportfood.pl. Mają sklepy w różnych miastach, więc nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robetro33
Ja ostatnio stosuje ziemię okrzemkową. Świetny produkt a na stronie ichemia.pl można go tanio kupić polecam wam wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaWik33
Rodzajów jest mnóstwo, dlatego warto wcześniej dokładnie sprawdzić jakie mamy braki i na co warto postawić jeżeli chodzi o wyleczenie danego schorzenia, czy poprawy witalności. Ja mogę polecić Ci również sklep https://ichemia.pl w którym będziesz mogła je kupić w niezłych cenach a wybór mają naprawdę duży również w zakresie kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleria

Trochę się rozglądałam na rynku za dobrymi suplementami diety, które nie kosztują fortuny. W końcu trafiłam na stronę https://pamaluk.com/ Znalazłam tam fajne suplementy kosmetyki naturalne, które poprawiły mój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia

Stosuję aloes do picia ze strony zdrowienaplus.com i jest mega ! Efekty widze chociażby w jakości moich włosów. Ale ogólnie w stanie zdrowia i sampoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giana

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanieMeridi. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 11kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Natalią (733 566 390). Nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianananana

Zależy od tego co kto szuka. Ja np nie stosuję żadnych suplementów na odchudzanie itd, biorę witaminy normalnie i poza tym dodatkowo na cerę Neoglandynę. Ważne są dobre naturalne składniki i Neoglandyna ma w sobie naturalne olejki właśnie i odżywia skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zachęcam do odwiedzin www.klinikasylwetki.xja.pl , chyba każdy znajdzie coś dla siebie, m.in adipex long, meridia, sibutramina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska

No, ja mam słowo do ochudzajacych się z suplementami. Ja rzeczywiście używam suplementów, ale to jako wspomagania, a nie środków, które zapewnią efekt bez diety i ćwiczeń.Nie byłam w stanie schudnac, po osiągnięciu prawie wymarzonej wagi - zabrakło mi 5 kilo. dodam, ze odchodzam się zdrowo, nie chcę wyglądac bardzo szczupło. Przy wzroście 170 chciałam warzyć 62 kilo. Dlatego zdecydowałam się na suplementy. Teraz stosuje produkt Swansona z Firmy Relax, takiej hurtowni online. Testowałam wcześniej Himalayah, ale swanson jest lepszy dla mnie. Tylko serio, musicie wybierać takie suplementy pod siebie i nie zapominać, ze to tylko wspomagacz, a nie  środek do celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysiiia

Jedynym suplementem jaki stosowałam był spalacz tłuszczu..Tylko od razu mówię, że nie liczyłam na cuda. Suplementy to dodatek, nie droga na skróty. Czy przyczynił się do odchudzania? być może, lecz miałam więcej energii na treningach i dużo bardziej się pociłam. Kupowałam go w Elite Sport Food bo miałam akurat po drodze a i ceny były dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo

90% odpowiedzi to reklamy .... żenada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpść

Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Ady (tel. 731 154 299), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion

Ostatnio zacząłem przeglądać temat z lunazyną, okazało się że to chyba najlepsza rzecz żeby żyć w zdrowym duchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie aby zamawiać suplementy z pewnego źródła. Teraz niestety spora część suplementów, a nawet lekarstw w internecie jest podrabianych. Ja kupuje je wyłącznie w aptece stacjonarnej www.aptekaosowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana prawie MARTWA

Witam. Ostrzegam na leki ze strony : www.klinikasylwetki.xja.pl   

Kupiłam adipex long, wylądowałam w szpitalu na płukaniu żołądka. Substancja jest badana o mały włos bym wylądowała na tamtym świecie !!!!!

Te same  leki sprzedaje  na ogłaszamy 24. Pod nazwą adpiex long, meridia itp. Leki w tzw pojemnikach szklanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dałam się nabrać.  Sprawę wyjaśnia Policja bo szpital zawiadomił po tym jak powiedziałam co stosowałam. 

Nie dajcie sę nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzz

Lunazyna jest super suplementem diety, pomaga dosłownie we wszystkim i nie wiem czy znajdziecie coś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

NIE nabierajcie sie w zakupach internetowych.

Zawsze ide do wybranej sobie apteki indywidualnej.

W  tych MGR. farm, bardzo dokładnie wszystko sprawdza!!!

 SATYSFAKCJA z OTRZYMANEJ WIEDZY 100 %.

W internecie szybko chcą wszystko opchnąć gracze, mówią, najtańsze apteki,

NIE KUPUJCIE takiego LEPU  NA FRAJERA KLIENTA.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamaj

Lunazyna - czytajcie, każdy powinien to suplementowac profilaktycznie - ten suplement to naprawdę będzie niedługo ważna rzecz. Ekologiczna i zdrowa 🙂 I vege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja stosuję witaminy geriamoc, co prawda są one dedykowane dla seniorów, ale ja jestem po 40 i umnie sprawdzają się dobrze. Lepiej się po nich czuję, badania krwi też wszytskie ok, a senirką się jeszcze nie czuję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Booster testosteronu mi ogólnie odmienił jakość treningu, a polecono mi w musclepower.pl/ , bo wyjaśniłem na początku, czego mniej więcej szukam. Trzy specyfiki mi polecono, kupiłem 3, przetestowałem i zostałem przy jednym ostatecznie. Teraz planuję rozwinąć o produkty dietetyczne zakupy, bo też mają. Poza tym program lojalnościowy najlepszy, jaki do tej pory widziałem, bo nie trzeba się za bardzo angażować, a i tak profity wpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata91

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Zuzią, 881 354 456. Nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2022 o 12:11, jaccka napisał:

Na odchudzanie tylko i wyłącznie deficyt kaloryczny, żadne suplementy, wspomagacze nic nie dadzą więc po prostu wylicz swoje zapotrzebowanie energetyczne i odejmij od niego 200/300kcal, będąc na deficycie będziesz chudnąć około 5kg na miesiąc

Całkowicie się z tobą zgadzam, Nie ma siły by pozbyć sie nadwagi, jak nadal dana osoba będzie się obżerać i nie liczyć kalorii oraz nie stosować diety. Mam koleżanką która długo nie mogła zrozumieć że łykanie samych tabletek w przerwie pomiędzy kolejnymi pączkami, batonikami  i innymi słodkościami (a tyle widziałam w pracy co do jej "diety w tamtym czasie" ) nie ma po prostu sensu. Nie wiem co w końcu się stało i kto przemówił jej do rozumu, ale w pewnym czasie zauważyliśmy wszyscy iż zamiast batonika jest npo marchewka, czy naturalny jogurt z musli. W tamtym czasie stosowała Shape Up czy jakoś tak się nazywał ten środek. Zapamiętałam, bo kolega z magazynu raz wypalił :inteligentnie" co dają tabletki "Zamknij się" w odchudzaniu popisując się "angielskim" W każdym razie od uzyskał :ksywkę: w całej firmie, a jej no cóż udało się w końcu pozbyć się nadewagi. Jak w tym zasługa tabletek, jaka dieta, a jaka zmiany jej podejścia do samego sposobu odchudzania nie wiem, ale wiem na pewni, że samo łykanie tabletek bez odpowedniej deity nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×