Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłama

Zamowilam wibrator, dzisiaj wreszcie go dostalam.

Polecane posty

Gość miłama

jest cudny, az nie moge sie doczekac kiedy go uzyje, dzisiaj jak sie poloze do lozeczka, doprowadze sie nim do mega orgazmu, a napewno taki bedzie. To moj pierwszy wibrator, zawsze bawilam sie albo paluszkami albo prysznicem, po raz pierwszy sie zabawie wibratorem i juz na sama mysl mam ogromna ochote, ale musze poczekac do wieczora. Dziewczyny, macie swoje wibratory? Doznania i orgazmy sa mocniejsze niz przy zwyklym bawieniu sie paluszkami lub prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
Kolejna, której udało się przejść na zdrowy tryb życia. Po wyeliminowaniu tłuszczów, węglowodanów i konserwantów, w końcu przychodzi kolej na tego toksycznego odpada, jakim jest facet. Gratuluję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat, masz faceta, czy od dawna sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Mam 22 lata, w chwili obecnej nie mam chlopaka, mialam ale po 4 latach zwiazku sie rozpadlo, masturbuje sie od kilku lat i to nawet dosyc czesto, ale jeszcze nigdy nie robilam tego z wibratorem wiec postanowilam wreszcie sobie kupic dla silniejszych doznan podczas masturbacji, jest fantastyczny ale jeszcze go nie uzylam w sobie, dopiero jak sie poloze do lozka, bo nie jestem sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy macie tyle zabawek, a facetom zostaje tylko raczka. To niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulabi
Ja rowniez lubie zabawiac sie sama i mam 2 wibrujace jajeczka, jeden wkladam do srodeczka a drugim masuje lechtaczke, przed samym orgazmem daje wibracje na max, odlot. Pytalas czy rozkosz z wibratorami jest wieksza od zabawy paluszkami, bez porownania, odkad mam ta zabawke orgazmy mam mega silne, pamietam jak poraz pierwszy ich uzylam, az nie moglam wytrzymac z rozkoszy, dobrze ze bylam sama w domu :), nie wiem jaki wibrator sobie kupilas ale gwarantuje jesli pierwszy raz go uzywasz, ze osiagniesz dzisiejszej nocy maksymalna rozkosz, tylko uwazaj zeby Cie nikt nie uslyszal :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Rosenberg
Ale Ty nie przewijaj, obejrzyj cały. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Ok chlopaki i dziewczyny, to ja sie wlasnie klade i odplywam do krainy rozkoszy, czas wyprobowac moja nowa zabaweczke. Dzieki paulabi, juz mam dreszcze jak pomysle co zaraz bede robila a co dopiero potem, bede sie musiala jakos postarac zeby nikt z domownikow mnie nie uslyszal. Pa, jutro napisze jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki kupiłaś? wyślij linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milama ;) a nie wolisz go uzyc wieczorem np podczas rozmowy, ktora dokona jeszcze wiekszych doznan ? ;) bedac samej w zwiazku 4 lata.. obecnie samej zapewne hormony daja znac o sobie.. milo by bylo dac Ci 100% satysfakcji. Jezeli bd miala ochote na jakis kontakt, okreslmy "Blizszym", daj znac, M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Witam. Ostatnia noc zapamietam na bardzo dlugo, bylo naprawde nieziemsko, i tak szczerze, nigdy nie mialam tak silnych i intensywnych orgazmow, doprowadzilam sie do dwoch, a raczej doprowadzil mnie moj nowy wibratorek :)po raz pierwszy cos takiego w zyciu przezylam tak silne doznania, paulabi miala racje, ledwo panowalam nad soba i juz myslalam ze nie wytrzymam i zaczne krzyczec z rozkoszy podczas orgazmu, musialam zacisnac zebami poduszke... a moja muszelka pulsowala jeszcze dlugo po rozkoszy, musialam jakas chwile polezec aby dojsc do siebie. Naprawde fantastyczny zakup, prawie 170 zl ale naprawde warto. Dzisiaj oczywiscie powtorka z wibratorkiem w lozeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znow tylko ze swym nowym "przyjacielem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm moj cudaczek tez dzisiaj przyszedl ( paczka przyszla oczywiscie ) maz pojechal odebrac na poczte , bedziemy wieczorem testowac , oprocz wibratora kupilam tez olejek do masazu , bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Tak, szczerze to zaden partner mnie nie doprowadzil do takiej rozkoszy jak moja nowa zabaweczka, przez 4 lata uprawialam seks z jednym chlopakiem bo nigdy go nie zdradzilam, jak z nim zaczelam to dziewica nie bylam... owszem,dochodzilam do orgazmow z chlopakiem, albo podczas masturbacji paluszkami lub prysznicem, ale to do jakich orgazmow mnie doprowadzil moj wibrator to bylo cos fantastycznego, prawdziwe trzesienie ziemi, rozkosz ogromna. Zaluje tylko ze nie jestem sama w domu, wtedy bym sie nie musiala wogole kontrolowac, bo tak to musze uwazac zeby mlodsza siostra mnie nie uslyszala ktora ma pokoj za sciana a ledwo wyrobilam zeby mnie nie uslyszala, juz myslalam ze nie dam rady bez okrzyku rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda, ze tak sama .. ale Cie rozumiem ;) ale idac inna droga, chyba zawsze samo wystarczalna nie bedziesz ? :P tez nie na samym orgazmie swiat sie nie konczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta tak naprawdę nie wie co to orgazmy dopóki nie spotka faceta z grubą pałką. Długość nie ma żadnego znaczenia ale szerokość jest kluczowa jeśli chodzi o doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świstak trojański wczoraj Kolejna, której udało się przejść na zdrowy tryb życia. Po wyeliminowaniu tłuszczów, węglowodanów i konserwantów, w końcu przychodzi kolej na tego toksycznego odpada, jakim jest facet. Gratuluję :D POPIERAM w calej rozciaglosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ? To tylko zrogowaciala pozostalosc wokół kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłama
Na samym orgazmie swiat sie nie konczy, wiem, nie mowie ze caly czas bede chciala byc sama, chciala bym miec za jakis czas partnera na stale, zalozyc rodzine, ale poki co jestem sama a ze lubie rozkosz, zreszta dosyc wczesnie raczej zaczelam masturbacje to sie bawie sama, a dokladniej mowiac z moim nowym "przyjacielem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lelo , jest niesamowity , kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAJ WSWIECIE ZABAWEK; MOJ PIERWSZY WIBRATOR mial 21cm, blad bos iew nim zakochalam i szukalam tylko facetow z duzymi fiutami,najlepszy to taki 16cm, MAM KILKA ZABAWECZEK ;KULECZKI POLECAM;MEGA ZABAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki obwod maja wasze "zabawki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłama ;) zdradzisz skąd jesteś chociaż ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto pięknością swą słynące ;) ok, zabawka zabawką, ale przyjdzie czas, że prawdziwego ciała zabraknie. Jestem pewien w 100 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
ja nie zamówiłam, a kupiłam w sex shopie mój wibrator niedawno. jest to mój pierwszy wibrator. faceta mam, ale kupiłam go na takie dni kiedy bym go nie widziała czy coś takiego, na sytuacje awaryjne. 7 trybów wibracji robi wrażenie, ale seks z facetem, w każdym razie odpowiednim facetem milion razy lepszy i milion razy mocniejsze orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×