Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nektarynki

prezent dla mamy na 50

Polecane posty

Gość nektarynki

Hej! Nasza mama niedługo konczy 50 lat! :-) na tak wyjątkowe urodziny szukamy dla niej wyjatkowego prezentu. Podpowiecie nam coś? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama uwelbia kwiaty, ma ich całe mnóstwo i zawsze cieszy się jak dostanie nowe, więc nie mam wiekszego problemu nigdy z prezentami. ale czasem chce ją zaskoczyc i kupic jej jakiś wyjątkowy kwiatek, a wtedy robi się już trudniej.... na dzień mamy dostała np. ode mnie i brata taką pięną kompozycję z kwiatów stabilizowanych. kupiliśmy ją w rosebelle, kwiaty wyglądają bardzo fajnie a mama była zaskoczona bo nigdy wcześniej nie dostałą czegoś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny pomysł, moja mama też lubi kwiaty ale nie jest jakąś maniaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Hmm...niewiele napisałaś o tym w jakim kierunku mamy zmierzać z podpowiedziami. Podzielę się swoim doświadczeniem. Ostatnio kupiłam mamie fajny gadżet, a mianowicie przyprawnik- skrzynkę z woreczkami http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/przyprawniki/przyprawnik-drewniana-skrzynia-na-przyprawy-z-woreczkami-biala-detail. Moja mama bardzo lubi gotować a poza tym lubi ładne rzeczy do kuchni. Była bardzo zadowolona. Zerknij może i Twojej mamie się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam dla mamusi piękną zastawę porcelanową z Lubiany. :) Była strasznie zadowolona, bo lubi takie rzeczy. Kupiłam ją w takim sklepie http://www.porcelana24.pl/ tam jest bardzo duży wybór i wychodzi taniej niż w stacjonarnych sklepach. A porcelana samych dobrych firm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam również ostatnio kończyła 50 lat. Zrobiliśmy jej imprezę w lokalu, żeby bylo elegancko i nikt nie musiał nic przygotowywać. A ponieważ nigdy nie leciała samolotem, a miała takie marzenie, to zafundowaliśmy jej bilety do Włoch, gdzie przy okazji urządziliśmy sobie weekendowe zwiedzanie urokliwych miasteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może elegancki e-papieros Tabaque Slim? Oczywiście pod warunkiem że pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś ładne skórzane etui do teletonu z Teletorium, praktyczny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×