Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaNikola

Co ludzie maja do imienia Nikola?

Polecane posty

Gość gość
Nikola to nie imię, to jakiś bezsens, kto wogole daje takie imię dziecku. Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyciestwo nad ludem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne ma to znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nad lodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzysz to sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Nikola nie ma osiągnąć życiowego sukcesu to nie dlatego, że takie imię nosi, a dlatego że wywodzi się z patologii. To samo się tyczy Bronisławy, Jadwigi czy popularnej Leny. Jeśli ktoś ma rodziców z patoli to sam najprawdopodobniej stworzy patologiczną rodzinę, bez względu na to czy będzie miał na imię Dżesika, Brajan czy Andrzej, Anna. Mnie się to imię już osłuchało, kiedyś byłam zdecydowanie na "nie", teraz jest mi wyjątkowo obojętne i nie budzi negatywnych skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie mam do tego imienia ale Nikole już są wszędzie w rodzinie u znajomych a nawet w sąsiedztwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już słabnie jego popularność ;) jeszcze 15 lat i pracę rozpoczną obecnie kilkuletnie bądź nastoletnie dziewczynki je noszące i wszystkim się to imię do końca osłucha, przestanie budzić takie kontrowersje jak te 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostrzenica ma tak na imię, bardzo rezolutna dziewczynka z niej :) i bardzo jej to imię pasuje gdy sprawdzi się jego znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tylko tu szczekają o czym tu mowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś moda była na Żanety, Rity:-D ale do dziś w urzędzie nie spotkałam żadnej Zanety czy Rity :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to imię zawsze się z dziffką kojarzyło ( nie mowie ze jestes, po prostu tak jakoś ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wypindrzonej paniusi lub młodej z tipsami jak szpony czarnym/blond z odrostami fryzem toną make-upu i wytatuowanym Sebą pod rączke -a nie Seba ma w lapie szluga a w drugiej 6pak browara z Biedry.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni kola ni pepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologiczne to są Brajanki i Dżesiki, Nikolek w Polsce jest tak dużo że małe szanse na to, że tylko patologia tak dzieci nazywa. Poznałam kilka dziewczyn noszących to imię i dobrze mi się kojarzy, może dlatego że zetknęłam się z nim już w dzieciństwie. Alergicznie reaguje natomiast na typowo słowiańskie imiona, koleżanka ostatnio nazwała syna Mściboj czy coś w ten deseń. MASAKRA. Próba wyróżnienia się kosztem dziecka, choć pewnie w przedszkolach taka różnorodność imion, że nikogo to nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×