Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaNikola

Co ludzie maja do imienia Nikola?

Polecane posty

Gość Milenka79
Owszem, każdy ma swój gust, ale są imiona przez gro osób uznane za tandetne i pretensjonalne, dawniej była to Mariola, Wioletta, Andżelika, teraz "na topie" jest Nikola, Dżesika czy Wanessa. I coś w tym jest. xxx Zauważ tylko, że o ile Wanessa i Dżesika to imiona nadawane rzadko (nigdy nie były w pierwszej 30tce napopularniejszych imion), o tyle Nikola to imię popularne. I teraz pytanie: nasz naród opanowało uwielbienie tandety czy może jednak imię wcale tandetne nie jest? Mariole, Wioletty i Andżeliki często zajmują dobre stanowiska, więc jak widać imię nie miało wielkiego wpływu na ich karierę, a tutaj co niektórzy sugerują, że ma ono ogromne znaczenie na rozwój zawodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję, z tym rozwojem zawodowym to ktoś się ewidentnie zapędził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi nie powinno sie dzielic na klasy . Odezwaly sie ksiezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie piszecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adunuia12
@milenka79 Bardzo madrze mowisz. Ja sama czasem nie moge uwierzyc ze dorosli ludzie, moga byc tak wredni. Tak jak powiedzialas ja sama rozumiem ze nie kazdemu to imie moze sie podobac, ale zeby od razu obrazac.. Brak slow. A potem onni jesczce oczekuja szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze to roztrząsacie? Imię paskudne i tyle, nie ma nad czym deliberować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteciw do tylu. Waszym zdaniem albo cos jesz biala albo czarne. Zal mi was. Naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość englischteacher
Nazwijcie mnie tandetną blacharą, ale mnie się to imię dobrze kojarzy. Uczę angielskiego i znam kilka dziewczynek tak się nazywających, wszystkie są bardzo bystre, wesołe i mają świetną pamięć. Wiem, że to nie kwestia imienia ale osobowosci, ale jakos tak dzieki temu pozytywne skojarzenia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat mają te Nikole ? Może jeszcze w wieku gdy słuchają sie nauczycielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to meskiie francuskie imie. W tlumaczeniu nazywasz sie Mikolaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my jestesmy w polsce a nie we francji i tu to imie jest zenskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość englischteacher
A ile lat mają te Nikole ? Może jeszcze w wieku gdy słuchają sie nauczycielki... xxxx Najmłodsza 7 lat, najstarsza 17. Z żadną nie było żadnego problemu, nigdy nie musiałam stawać na głowie, żeby je zainteresować tematem, zawsze są świetnie przygotowane do zajęć i mają same dobre oceny. Wiadomo, że to nie kwestia imienia, ale jakoś tak dobrze mi się kojarzy :)) jestem w ciąży i zastanawiam się czy tak nie nazwać mojej córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola to dla mnie synonim tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę mówiąc ja wolę mniej wyszukane imiona. Po prostu... prostsze, krótsze, bardziej polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to meskiie francuskie imie. W tlumaczeniu nazywasz sie Mikolaj. xx a w Polsce, Niemczech, Austrii i wielu innych państwach imię Nikola będzie oznaczało kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie gowniary z patologii nazwaly tak córki... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka sie tak nazywa. Ma 16 lat i mieszkany w Austri. Nigdy nie narzekala na to imie i jest ono tutag bardzo dobrze odbierane. Wazystkim sie podoba. Nikt tu tak na szczescie nie ocenia ksiazki po okladce jak w polsce. Englishteacher jesli chcesz to nazwij tak coreczke. Nie sluchaj nikogo, bo to tobie ma sie podobac a nie innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi chyba o to ze imie Nikola jest pretensjonalne. Mi sie np nie podoba, ale swoja opinie zachowuje dla siebie. Ja mam na imie ela i tez nie kazdemu to sie moze podobac wiec luz. Niewatpliwie Nikola to popularne imie, bo ostatnio 4 kolegom z pracy meza urodzily sie coreczki i wszystkie 4 to Nikole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie nawet podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wspomniał - to jest imię męskie w innych krajach, nie jest to poprawnie utworzona forma żeńska od imienia Mikołaj. Poza tym imię jak imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecierz to jest imie zenskie, nie tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem czemu jest taki szał na to imię i w ogóle na jakieś spolszczanie imion. Albo dajcie Nicole, Nicollette albo jakies polskie bo zapisywanie tego po POLSKIEMU jest zwyczajnie debilne! Nikola to był Tesla taki geniusz bałkański, wynalazca, inżynier FACEEEET! To samo się tyczy Brajanów, Dżesik i reszty wynalazków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest wiele imion ktore sa i meskie i zenskie. O np taylor albo sasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sasha? to akurat sobie zboczony zachód zrobił żeńskie z Saszy ale to jest prawidłowo męskie imię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sasza - ruskie nawet nie imię a zdrobnienie od Aleksander . Debile z USA zrobili z tego osobne imię żeńskie i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zmienia fakti ze nikola jest zenksa w wielun krajach a nie tylko w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanien Nikola to bardzo ladne imie. Pochodzi z greckiego i oznacza "zwyciestwo nad ludem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×