Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

do magda200 No chyba miala jak został Twoim kochankiem:):):) Jak wpuszczasz do wiezi erotycznej z mezem 3 osobe to w dlugim okresie wiez sie rozpada i pojawia sie kochanek i pelen seks Dlatego Ja jak widzicie nawet nie flirtuje w necie na poziomie zartow erotycznych co bysmy sobie nawzajem zrobili:) Wyjezdzam na weeked w Bieszczady zapraszam do Bacowki nad Solina ale jeden warynek zabieracie albo meza albo kochanka:) Ja tam bede od czwartku lub piatku rano bo jescze nie wiem jak z wynajmem Bacowki do wtroku rano mozecie przyjechac kiedy chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ermira Ja tutaj robie za spowiednika udzielam rozgrzeszenia za niewielka pokuta:) Pokuta dla grzesznej kochanki:):):) 1. 4 orale z finałem wustach i polknieciem nektaru meza 2. 4 samodzielne inicjacje seksu z mocnym prowo dla meza 3. 2 Anale tez z wlasnej inicjatywy dla meza Wiec sie tutaj szczerze jak na spowiedzi opowiadaj:):):) 1. Jak sie poznalas z kochankiem? 2. Jak net to ile czasu minelo od pierwszego kontaktu do spotkania w realu a od spotkania do 1 seksu? 3 Ile to juz trwa? 4. Czy sypiasz jednoczesnie z mezem czy tylko z kochankiem? 5. . Czy rozwazasz odejscie do Meza i rozpoczeciem wszystkiego do zera z kochankiem? 6. Ktorego kochasz prawdziwa miloscia? Odpowiedzi najlepiej w punktach skopiuj pytania i pod nimi odpowiedzi:) Pozniej dostaniesz pokute do domu:):):) Wilk http://www.widoczki.com/widoczki/2/wilka-oczy-jezioro.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku bedziesz z swoim Antonio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk dzięki za zaproszenie , może innym razem .Męża nigdy przez myśl mi nie przyszło żeby zostawić .A Ci kochankowie są tacy cudowni tylko dlatego że nie są naszymi mężami, w codziennym życiu pewnie było by gorzej niż z mężem. Pamiętaj wilk , każdy kwiatek po pewnym czasie pachnie tak samo! rozumiesz co mam na myśli? Spotkania z kochankiem to jest całkowicie coś innego niż sexs z mężem. Kochanek się stara , pod każdym względem zaimponować swojej kochance, czułe słówka szepcze, itd..adrenalina rośnie. Zawsze w życiu człowieka jest tak że pragniesz mocno czegoś , co na codzień nie masz? A jak już to masz to przestaje cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam wszystkich Letycja doczytałem się pisałaś ze nie odeszła byś od męża dla kochanka. Nie sadzisz że możesz ranic tego kogos że komus może zależeć na tobie a ty masz tylko zabawke która się bawisz jak chesz a potem spowrotem do przystani do męża. Nie wiem jak inni faceci ale mysle że większość nie lubi dzielić się kobietą. z nikim. a jeszcze jedno pytanie czy mąż wie że masz kochanka. Jeśli nie wie może nie jest to dobre sformułowanie (to dobrze że nie wie).A jak się dowie to możesz mieć piekło jakiego się nie spodziewasz. pisze z własnego doswiadzczenia pytania sąz ciekawości nie z checi oceniania czu dokuczania ci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że Magdy tez moje pytanie dotyczy choć tez w swojej wypowiedzi uzyskałem odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie śadicie że takie zabawy albo traktowanie faceta kochanka jak zabawke nie do końca jest fer. Może tym facetom naprawdę na was zależy może sa w was zakochani. Chciały byscie żeby by was tak traktowano jak zabaweczke na telefon Może jesteście dla nich kimś więcej niż tylko d****i do bzykania. Trochę mnie przerażają takie wypowiedzi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRITTT dziś Mój kochanek nigdy nie zostawiłby żony ;-) czy mu na mnie zależy...wydaje mi się, że raczej bardziej na na moim ciele, niz na osobie. Mąż nie wie, gdyby wiedział nie bylibyśmy juz razem. A Ty jakie przeżyłeś piekło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo pytanie chciałam zadać co Letycja. ? U mnie od samego początku uzgodnilismy zasady, żadnych zmian w naszym życiu. W moim przypadku było SPRITTT akurat odwrotnie. .zaczol mnie traktować olewajacą. A czy mi to jest potrzebne? Albo jest miło , albo stop mam dość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia nie kalecz języka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz gość, ale w ostatnim czasie wszystko mi jedno, kaleczenie języka to Moja ostatnio specjalność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robienie błędów to moja specjalność, jak w ortografii , tak i w życiu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcesz powiedzieć,że masz problem z językiem? To trochę słabo :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj! Z słownictwem w realu , Jestem niesamowita:-( ładna , zgrabna, seksowna ..ech i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o tych problemach językowych w trochę innym kontekście :p Do mnie jedna kobieta całymi dniami się w ogóle nie odzywa, Beatka wyrusza w góry z nowopoznanym facetem, to się nazywa fatum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o Beatke? Proszę pisz dziś bezpośrednio, ponieważ mam ostatnio bardzo ciężkie dni. Do mnie trzeba ostatnio dwa razy i z dużych liter:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zakręcona jesteś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nie wybieram się nigdzie jednak ,wolę z Tobą o filmach pogadać,Madzia już odpisałam,Trzymaj się kobieto dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermira
wilk1946 dziś Nie kocham prawdziwą miłością już żadnego. Moje małżeństwo od dawna nie istnieje, nie sypiamy ze sobą, każde z nas ma własne życie. Napiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja jeśli twój maż nie wie to nie pozwól żeby się dowiedział aż sam nie wierzę ze to pisze zawsze uważałem ze najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo. Skoro już zdradzamy to mysle że tak czy inaczej sumienie nas gryzie po co jeszcze krzywdzić druga stronę choć mysle ze sprawdza się to tylko jeśli chcemy ratować zwi ązek. Ja osobiście tak nie zrobiłem i już długie lata za to płace. i pewnie tak ma być dobre jak i złe uczynki po czasie wracają do nas. Kiedyś laski dobrze się znieczulę to napisze moja historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×