Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

do gość dziś Ty jestes nikim tutaj nie zalozyles tematu nie masz nicka tak zeby przynajniej cie wyroznic sposrod gosci jaks cyferka i K lub M jestes agresywny wiec znikaj Nie istniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jak tak jak na zdjecie z plazy to ty masz ten srodkowy typ mezomorficzny Rodzilas dzieci ile masz latI Ile wazylas jak mialas 18 i czy ta waga utrzymywala sie do zajscie w pierwsza ciaze? Teraz musisz wstac napiac poslade i zlapac ten fald pomiedzy posladkami a tylna grupa miesni uda powiedz ile mniej wiecej jest centymetrow ale nie sciskaj na sile sredni ucisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie Wilk, co sam piszesz na swoich tematach. Nie masz tu swoim zdaniem żadnych praw. Więc zacznij stosować się do swoich słów, bo nawet chyba Ty masz jakąś granice rzucania słów na wiatr. To, że podnieciłeś się nagłym wysypem słuchaczek absolutnie Cię nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr dwa do wilka
Pisałam ze to nie moje zdjęcie, tylko z netu. Nie pamietam ile wazylam mając 18 lat, pewnie trochę wiecej niż teraz. Mam 35 lat, nie rodzilam i nie chce mi sie wstawać, sorry. Ale dziękuje za dobre chęci Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja do kogos odezwalem sie tu pierwszy bez szacunku milo sobie rozmawiamy z dziewczynami na temacie Letycji wpadaja jakies nabuzowane trolle i zaklocaja rozmowe Chyba nic nie pomylilem w opisie sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istniejesz na forum, brawo haha. O fitness zawodniczym pisać tu nie będę. Bo to nie ten temat. I mam profesjonalnych rozmówców do tego. Musiałbyś mi zapłacić za wiedzę. Ale po co ci to dziadku. Śmieszne haha, a w ten sposób nie mierzymy tkanki tłuszczowej. Hahaha chłopie 50 niedługo na karku ogarnij się. I daj dziewczynom pogadać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na oko powinno byc co namniej 4 kg tkanki tluszczowej mnie czyli waga 55 kg choc mowie nie widze cie i nie wiem ile tam masz tej masy miesniowej bo jak je dolozysz troche to mozesz rewelacyjnie wygladac nawet przy 60 kg Wiesz co jak bedziesz miala kiedys ochoote napisz na maila spokojniej pogadamy masz w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No i widzisz zblaznilas sie najdokladnieszy sposob pomiaru tkanki tluszczowej Wchodzisz do basenu i jak masz 2 zawodniczki o takiej samej masie ciała to ta ktora ma nizszy poziom tkanki tluszczowej bedzie wazyla wiecej a ta zwieksza zawartoscia mniej i tak dalej to sa naprawde absolutne podstawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Co sie wcinasz dziewczyny same poruszyly ten teamt ktos pewnie z niewiedzy walnalze trzeba miec prawie zerowy poziiom tkanki tluszczowej zeby byly wodoczne miesnie proste brzucha a wystarczy 20% Jak wazysz np 55 kg to daje ci 11 kg tkanki tluszczowej jak zedziesz za nisko to zaniknie ci owulacja A kulturysci moga startowac schodzac na 7 do 10 2 razy w roku bo przy tak ekstremalnie niskim poziomie siada poziom testosteronu wiec to nie jest tak ze im mniej tym lepiej zobacz sobie na sprinterow dlaczego nie maja takiej rzezby ja kulturysci ??? Teoretycznie i mniej masy biernej tym lepiej w sprincie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co to za metoda, ale ci starszy człowieku pisałam, że tak się nie mierzy.Tak już lecę, jeszcze do starego dziada będę pisała. Matko świr jakiś, dziękuję żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Jak nie masz z okolo 20 lat doswiadczenia w pracy zawodnikami to ne wiesz nic wydaje ci sie ze cos wiesz:) Wiec naprawde sie nie kompromituj Proste pytanie ile mniej wiecej jest bialka w 100 g jajka? Tylko nie szukaj w necie prosze z glowy natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co??? Kulturystom siada poziom testo przy niskiej tkance?? Hahahaha, nie mogę, ja idę sobie, naprawdę żegnam. Dziewczyny ten dziadek nie ma pojęcia o temacie. Boję się go pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak dziecino tkanka tluszczowa pelni wiele waznych funkcji w organizmie. Ponizej pewnego granicznego poziom tkanki tłusczowej jest zaburzana synteza testosteronu Kulturysci w trakcie zawodow sa slabi jak dzieci:) Kulturystyka to nie sport tylko konkurs pieknosci nie mierzy zadnej cechy motorocznej:) Dlaczego w podnoszeniu ciezarow gdzie czasami 100 g wagi zawodnika decyduje o medalu olimpijskim jak dwaj podniosa tyle samo nie ma takiej ekstremalnej rzezby??? Co sie odezwiesz to sie kompromitujesz:) Znudzilas mnie:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma podnoszenie ciezarow do rzezby? Oni maja miec sile,a nie ladnie wygladac. Jakim cudem Ronaldo ma sile biegac po murawie majac ok 7% tkanki tluszczowej? Cos sie nie trzyma kupy to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość dziś Czego nie rozumiesz? W podnoszeniu ciezarow sa kategorie wagowe masa ciala dzieli sie na czynna i bierna czynna to masa miesniowa ktora napedza caly organizm I masz wiecej miesni tym jestes silniejszy:) Zasady w ciezarach sa takie ze jak 2 zawodnikow podniesie taki sam ciezar w dwuboju (podrzut i rwanie) to wygrywa ten lzejszy. Wiec z punktu widzenia zawodnika np w wadze do 85 kg byloby najlepiej miec jak najwiecej miesni oraz jak najmniej tkanki tlusczowej bo bylby silniejszy majac wiecej miesni od tego co ma wiecej tkanki tluszczowej przy takiej samej wadze Ale to nie dziala przy za niskim poziommie tkanki tluszczowej zaburza sie gospodarka hormonalna organizm i ma problem z synteza testosteronu glownego hormonu anabolicznego Dlatego jak zobaczysz olimpiade czy mistrzostwa swiata i porownasz nawet optycznie zawarotosc tkanki tluszczwej ciezarowco i kullturystow to jest niebo a ziemia wlasnee dlatego ze to sie nie oplaca:) Podobna sytuacje masz w sportach walki gdzie masz kategorie wagowe Jestes facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ostrzegałam- NIE DYSKUTOWAĆ z wilkiem :classic_cool: to psychol jakich mało- rozwalił wam już chyba topik :( Proponuje aby z nim nie gadać/ ignorować jego wpisy to może ( może) sobie pójdzie z pokulonym ogonem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dyskutować z wilkiem xxxx i g n o r o w a ć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam tak miałem kochanke jedna jedyną i nie planuje już kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto ten wpis xxxxx wilk1946 dziś Marta potrzebuje asystentki zalapałem fuche oficjalnego spowiednika na "jak zyc bez kochanka" Wchodzisz w tousmiech.gif ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×