Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
widzę ze temat umiera a ten swoje 3 po 3 chłopie czemu nie siedzisz na swom temacie zameczasz wszystkich do okoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wilku ! A Ja wszystkie błędy popełniłam: tel znam na pamięć, majtki które mam na tyłku są od niego, kochający się z mężem wczoraj myślałam o nim:-( myśli przez 24 h związane są z Jego osobą Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda wilk na spotkaniu testowym cie pocieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 Maria348 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.15 Nie wiem czy nie wyjdzie podwojnie bo poprzedni wpis sie nie pokazał. Olej marysiu tych klawaiaturowych o. Ja beda obrazac to bedziemy mieli duzo kasy z odszkodowan. Obiecuje podzielis sie z toba po połowie. Moj kumpel adwokat uwielbia takie sprawy bo kasa szybka i banalnie proste do wygrania. Ale czasami az zal patrzec jak na sali sadowej ci wirtualni twardziele rycza jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.03 Nowy Widzisz potrafisz mormalnie sie odezwac: Ja napisałem w e wstepie do tego tematu do czego daze Nie masz racj co do siebie masz talent tylko go zle wykorzystujesz bawisz sie w odbijanie pilesz jakies bezproduktyne wojny Musisz siee zdefiniowac czego cchesz Podam Ci przepsi na tema ktory chwyci Tylko nie pajacuj na nim Wydaje mi sie ze Ty chcialbys na ERO znallezc kobiete do romasu w realu Nie sadze zeby byl gotowy na milosc Czyli taki zwiazek ze wijesz gniazdo budujesz do cchesz miec dzieci i dbac o swoja kobiete Wiec zaloz tema wktorym jasno powiesz szukam kobiety do romasu w realu robie casting czy turniej Bedziesz w tym prawdziwy iszczery Kobiety to docenia Jest mnostwo kobiek ktorez roznych powodow chca rozmnzu opartego na seksie i czulosci a nie chca milosci Taki maja okres w zyciu sam taki mialem Wtedy kobiety zaczna traktowac cie na ero powaznie Adoruj je na tym temacie rowno wszystkie jka z ktoras cos zaiskrzy od razu proponuj spotknie w realu Jak zaiskrzy na spotkanie real real i jeszcze raz real a maile telefony tylko wtedy ja nie ma szans na real Kobiiety przyjda do ciebie na ten temat nawet ciekawosci Docenia odwage ze nie bales sie ze cie wszyscy wysmieja ze tak otwarcie wykladasz karty na stol W swojej stopce podaj mial zeby nie musily pytac o niego publicznie bo to dla nich wielka barirea boja sie zebys odmowil publicznie a to dla kobiety upokorzenie w oczach innych kobiet Ta samo jak szukasz przyjazni jak z jakim s facetem w gadce ci po drodze zaproponuj spotkanie w realu n apiwo Jak odmowi i powie ze on tylko na ero to olej go wtym nie ma nic prawdziwego facet nie jest zdolny do przyjazni Widzisz jak po Wilku jada a Wilk robi swoje spotyka sie z ludzmi z ERO w realu pisza do mnie na maila a rozmawiam tylko ztymi ktorzy albo sie spotkali albo chca sie spotkac jestem tutak krocej a nawoazalem napewno kilka razy wiecej od ciebie realnych znajomosci A to co pisza mnie pochamsku to po mnie splywa licza sie tylko realne znajomosci I to ze zmuslem wielu ludzi zeby sie zaczeli zastawiac na dta ta agresja rosyjska co sami zrobia Czy wiele kobiet ktore zaczely sie zastawiac ze nie moze byc podwojnej moralnosci ze na ERO to nie zdrada czy te ktore zaczely sie zastanawiac na jakim pozimie jest ich wiez erotyczna z icha= wfacetem w realu jakie on ma libido a jakie ona jak to poukladac Doczego prowadzi jak on ma 2 krotnie woeksze a ona przyjmie postawe dopasuj sie Ja jasno napisalem ze w dluygim okresie facet albo zdradzia labo oodejdzie Akolejnosc jest zzazwyczaj tak najpierw zdradza pozniej odchodzi tak to wqglada w normalnym zyciu Moze dzieki temu uratowalem kilka zwiazkow bo inaczej tekobiety nigdy nie zmierzylyby sie zty pproblem bo by gnie dostrzegalay albo udawyly ze niewidza Naet nie wiesz ile osb w tracie tej ostaniej nagonki odezwalo sie zpoparciem Jedna zdziewczy dellkatna i wrazliwa napisal ze chce zalozyc temat odpierodlcie sie od wilka powiedzaialem jej zeby tego nie robila bo cena bedzie taka ze beda po niej chamsko jechac A kto chcialby bronic ciebie za taka cene??? Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.03 Nowy Widzisz potrafisz mormalnie sie odezwac: Ja napisałem w e wstepie do tego tematu do czego daze Nie masz racj co do siebie masz talent tylko go zle wykorzystujesz bawisz sie w odbijanie pilesz jakies bezproduktyne wojny Musisz siee zdefiniowac czego cchesz Podam Ci przepsi na tema ktory chwyci Tylko nie pajacuj na nim Wydaje mi sie ze Ty chcialbys na ERO znallezc kobiete do romasu w realu Nie sadze zeby byl gotowy na milosc Czyli taki zwiazek ze wijesz gniazdo budujesz do cchesz miec dzieci i dbac o swoja kobiete Wiec zaloz tema wktorym jasno powiesz szukam kobiety do romasu w realu robie casting czy turniej Bedziesz w tym prawdziwy iszczery Kobiety to docenia Jest mnostwo kobiek ktorez roznych powodow chca rozmnzu opartego na seksie i czulosci a nie chca milosci Taki maja okres w zyciu sam taki mialem Wtedy kobiety zaczna traktowac cie na ero powaznie Adoruj je na tym temacie rowno wszystkie jka z ktoras cos zaiskrzy od razu proponuj spotknie w realu Jak zaiskrzy na spotkanie real real i jeszcze raz real a maile telefony tylko wtedy ja nie ma szans na real Kobiiety przyjda do ciebie na ten temat nawet ciekawosci Docenia odwage ze nie bales sie ze cie wszyscy wysmieja ze tak otwarcie wykladasz karty na stol W swojej stopce podaj mial zeby nie musily pytac o niego publicznie bo to dla nich wielka barirea boja sie zebys odmowil publicznie a to dla kobiety upokorzenie w oczach innych kobiet Ta samo jak szukasz przyjazni jak z jakim s facetem w gadce ci po drodze zaproponuj spotkanie w realu n apiwo Jak odmowi i powie ze on tylko na ero to olej go wtym nie ma nic prawdziwego facet nie jest zdolny do przyjazni Widzisz jak po Wilku jada a Wilk robi swoje spotyka sie z ludzmi z ERO w realu pisza do mnie na maila a rozmawiam tylko ztymi ktorzy albo sie spotkali albo chca sie spotkac jestem tutak krocej a nawoazalem napewno kilka razy wiecej od ciebie realnych znajomosci A to co pisza mnie pochamsku to po mnie splywa licza sie tylko realne znajomosci I to ze zmuslem wielu ludzi zeby sie zaczeli zastawiac na dta ta agresja rosyjska co sami zrobia Czy wiele kobiet ktore zaczely sie zastawiac ze nie moze byc podwojnej moralnosci ze na ERO to nie zdrada czy te ktore zaczely sie zastanawiac na jakim pozimie jest ich wiez erotyczna z icha= wfacetem w realu jakie on ma libido a jakie ona jak to poukladac Doczego prowadzi jak on ma 2 krotnie woeksze a ona przyjmie postawe dopasuj sie Ja jasno napisalem ze w dluygim okresie facet albo zdradzia labo oodejdzie Akolejnosc jest zzazwyczaj tak najpierw zdradza pozniej odchodzi tak to wqglada w normalnym zyciu Moze dzieki temu uratowalem kilka zwiazkow bo inaczej tekobiety nigdy nie zmierzylyby sie zty pproblem bo by gnie dostrzegalay albo udawyly ze niewidza Naet nie wiesz ile osb w tracie tej ostaniej nagonki odezwalo sie zpoparciem Jedna zdziewczy dellkatna i wrazliwa napisal ze chce zalozyc temat odpierodlcie sie od wilka powiedzaialem jej zeby tego nie robila bo cena bedzie taka ze beda po niej chamsko jechac A kto chcialby bronic ciebie za taka cene??? Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.06.14 U mnie wyglada to inaczej. Moj narzeczona zajmuje sie czyms zupełnie neutralnym aseksulanym np skrobie warzywa w kuch nie zachodze ja od tyły łapie za sz yje kłade - na twarz na blacie stolu ona probuje sie popierac ale ja jestem silniejszy pokonuje jej opor mowie do niej lez suko i zdecydowanie rozsuwam jej nogi podnosze spudnice opuszczam jej majtkireka z duza iloscia oliwwki lapie jej za c*pke iza czacynam masowac jej łechtaczkę ona nadal lekko sie opiera ale ja nie ustepuje mowie do nie ze jest mo ja suka i bede ja teraz rznał taaak długo jak bede miał ochote i tak jak bede miał ochote ona odsłownie w kilka sekund zaczyna sie robic bardzo mokra i przestaje sie opieraca kleka i wylizuje jej soczcki lize o***t po czym wstaje i zaczynam rznac ja od tytu zały czas trzymajac tak mocno zeby sie mogła wyrwać zawycza j dosc szybkodochodzi przedemna jest juz ulegla kleka przedem na zaczyna insywniynie ssac mojego penisa ale tak naprawde mocno ja widzi ze zarza wystrzele kierujeje strumien na swoje piersi kiedy jest cał w moijej s*****e na piersiach rozmasowuje to czesc wcierajac sobie w c*pke a czesc zlizuje z pakcow. I tak to w skrocie wyglada wjednym z wariantow:_) Wiec jak widzisz nic specjalnie wymyslenego kluczow jest moje zzdecydowanioe pokonywanie jej oporu i moja totalna dominacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku załoz z 3 tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda choc do mnie na Prawo Wilka na ERO widzisz ze jakis debil zasmieca wam temat moimi starymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wilk nie mogę , Letycja jest tutaj założycielkä tematu , i niech tak pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.03 do : Nowy w mieście Widzisz Nowy Wilk nie jest przeciwny dobrej zabawie nawet w stylu Amastafa czy Twoim chce tylko poniewaz Wilkowi Waderze Toledo wasz styl nie odpowiada ze wzgledu na chamskie obrazanie. Zeby Nowy i Amstaf zalozyli wlasne tematy z wlasnymi zasadami i odpieprzyli sie od tematow Wilka, Wadery i Toledo czyli naszych kawalków ERO ktore stworzylismy wlasna ciezka pracausmiech.gif . Na swoich kawalka ERO mozecie sie nawzajem wyzywac od najgorszych i traktowac bez szacunku na wszelki mozliwe sposobyusmiech.gif . Tylko nie obrazajcie nawet na swoich tematach Wilka, Wadery i Toledo Bo Wilk, Wadera i Toledo sobie tego nie zycza i nie macie prawa wykorzystywac do swojej zabawy czy wyladowywania swoich frustracji czy kompleksow naszych osobusmiech.gif Takie jest na dzisiaj prawo w Polsce i musicie go przestrzegac. Nnigdzie w zadnej przestrzeni publicznej nawet na ERO nie mozecie traktowac chamsko bez szacunku osob ktore sobie tego nie zycza nawet jaksa tylko stalymi nickami na EROusmiech.gif To naprawde proste!!! Ero nie ma gornej granic pojemnosci takich malych swiatow gdzie tworza sie male wspolnoty ludzi ktorzy sie lubia jak na tematach Wilka, Wadery i Toledousmiech.gif Moze byc ich tyle ile tylko zechcemyusmiech.gif A co do tematu Nowego sprobuj tak jak ci proponuje nie boj sie osmieszeniausmiech.gif Zaoferujesz kobietom cos realnego czyli romans w realu z Nowym dla tej ktora najlepiej bedzie uwodzic Nowegousmiech.gif Kobiety uwielbiaja taka rywalizacjeusmiech.gif I mozesz byc mile zaskoczony jak wiele moze byc zainteresowanych Nowymusmiech.gif Dopoki nie zaoferujesz czegos tak realnego kobiety beda cie uwazac za blazna na ktorego ne warto tracic czasuusmiech.gif Widzisz gdy wilk zalozyl taki temata na ktorym by napisał ze szuka romansu czy milosci w realu. Kobiety by mu uwierzyly i przyszly na niego bo wiedza ze romans z Wilkiem czy milosc w realu bedzie Goralska prawdziwa i ognistausmiech.gif Wiedza ze bedzie prawdziwa i zaszumi w glowie jak 50% nalewka z czernic lesnych ze jak Wilk pisze ze lubi brac kobiete ostro od tylu bez pytania o zgode to tak by ja bral w realuusmiech.gif Ze jak Wilk pisze ze wymaga od kobiety ze nawet jak mniejsze libido wypiela mu c*pke zawsze jak tylko ma ochote na nia to tak musialyby robicusmiech.gif Ze jak Wilk pisze ze ropzieszcza swoje kobiety na kazdym kroku to wlasnie tak by z nimi robilusmiech.gif Wszystko z Wiilkiem byloby prawdziwe i Goralskieusmiech.gif Dlatego Wilka kobiety traktuja powaznie a Nowego nieusmiech.gif Zastanow sie jakie Nowy ma wymagania wobec kochanki do reala na taki ognisty romans i szczerze we wstepie tego tematu ktory proponuje dla ciebie napisz to wszystko czyli: 1. Jak daleko mieszkac moze od ciebie kochanka jak wystarczy ci kontakt co weekend to moze byc z kazdego miejsca w Polsce. Jjak chcesz codziennie to nietesty tak do 120 km od Ciebie. Musialbys przy tych 120 km codziennie po robocie poswiecic 2 godziny na dojazd do niej a rano wstac 2 godziny wczesniej ale jak kochanka ognista to powiem ci ze warto tym bardziej ze takie romanse to zazwyczaj z 3 miesiace. A pozniej jakby przypadkiem pojawila sie miedzy wami milosc to sciagniesz Ja do Siebie albo przeniesz sie do niej i razem cos wynajmiecie jak jest bez mieszkania 2. Jakie jest Twoje llibido ile orgazmow potrzebujesz na 28 dni zeby nie pragnac zadnego wiecej. Napisz ze oczekujesz zeby cie wpelni zaspokajala nawet jak sama potrzebuje 3 razy mniej Kobiety lubia takie jasne deklarcje i lubia dbac o mezczynejak ten jasno mowi czego potrzebuje. Zreszta na poczatku z iloscia seksu nie ma problemu bo jak zaszumi kobiecie w glowie to libido stale je wzrasta kilkukrotnie czyli np normalnie ma np 12 orgazmow na cykl owulacyjny a jak zaszumi 48 i tak przez pierwsze maksymalnie 2 lata pozniej wraca do 12 3. Napisz jaki seks lubisz nie wiem ostry ztotalna dominacja kobiety , romantyczny, oral z polykiem, anal, wiazanie czy co ci tam po glowie chodziusmiech.gif Nie ograniczaj sie pokaz jakim jestes kochankiemusmiech.gif Poatrz na Koke jasno mowi czego pragnie ostro a kobiety za nim lataja i uwielbiaja go bo jest prawdziwy i dominujacyusmiech.gif 4. Napisz jak lubisz spedzac czas z kochanka czy jestes czuly czy lubisz rozpieszczac ja, rozmawiac jak smutna, rozsmieszyc jak potrzebuje Moja kumpela tak zdefiniowala idealnego kochanka: - Potrafi zerznac ostro od tylu bez pytania o zgode kiedy trzeba - kochac sie czule, delikatnie i romantycznie kiedy trzeba - przytulic i pocieszyc kiedy trzeba - obronic kiedy trzeba - rozpieszczac kiedy trzeba - rozsmieszyc kiedy trzeba - porozmawiac powaznie o zyciu kiedy trzeba A nawazniejsz ze by wiedzial ktora z tych rzeczy kiedy trzeba zrobicusmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif Powodzenia w zalozeniu takiego tematu sukces gwarantowany przez Wilkausmiech.gif Moge nawet na temacie Wilka cie zareklamowac i polecic kobietom wizyty na temacie Nowegousmiech.gif xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończę chyba odwiedzać ten temat. Miło było. Pozdro Beatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko było dobrze dopóki ten trol tu się nie pojawił. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Rozwala tematy ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trol rozwalił komuś temat i teraz innych zaprasza na swój. Co za tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z was jest popier.. a ta Lecytcja najbardziej temat jest prosty bzykanko i nara bez zobowiązań miałem taką psycholke co chciała mi wmówić że jest ze mną w ciąży. A ja na to to idziemy do ginekologa a ona nie to ja spier szmato. Jak będziesz w ciąży to test hu.. z kim jeszcze się puszczała. I jakoś od 2lat spokój. Było jakieś przepraszam nie mogę żyć i takie tam, ale układ jest prosty kochanka ale nigdy żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×