Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość gość
Jaką rywalke beatka? Twój poznał kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o Sługę.Ja nie wiem co jest u mojego przyjaciela ,bo nie piszemy ostatnio. Raczej będzie chciał naprawić wszystko w swoim małżeństwie ,a nie szukać innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wynika z tego ze mądry z niego facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda dogadywaliśmy się pod każdym względem. Nie tylko sex nas łączył,ja mu teraz nie utrudniam ,sama powiedziałam,żeby ratował co się da.U mnie już nie ma szans. Szkoda ,że nie poznaliśmy się kiedyś ,kiedy nie byliśmy w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i SPRITT jak humor u Was z rana:) Jak widzicie chamskie trolle ktore che wyrzucic z ERO albo zepchnac na wlasne tematy zeby sie nie wp*****lay watkie tematy jak wasz tak sie przestraszyly ze nawet na wasz temat wsiadly zeby mi dopiec bo wiedza ze was lubie. Ale my sie nie damy im:) Wystarczy zebysmy trzymali sie razem i byli solidarni:) Ja teraz zeby nie sciagac na was zalewu tego chamskiego trollowanie ogranicze wizyty u was do minimum. Bede tylko wtedy u was je nie bedzie sie ciagnelo to chamskie tchorzliwe trollostwo:) Jak si bedzie pojawialo przeskocze na swoj temat i moga mnie pocalowac w d**e:) Widzicie oni probuja wszystkich sterroryzowac narzucic wam zkim mozecie gadac a z kim nie A pamietajcie ze to nastoletni tchorzliwi chlopcy co sie masturbuja do p****li na kompie czy waszych wpisow a cipke kobiety lizali tylko na jego ekranie. A w realu w zyciu nie mieli w ustach prawdziwej cipki stad ich frustracje ktore wylewaja na ERO Stesnikcie sie za mna wpadajcie na mote tematy mi tam zalewy chamskiego trollowania nie przeszkadzaja. Musicie sie lepiej zorganizowac zeby przetrwac i tema sie rozwijal 1. Wszyscy wymiencie sie mailami zeby miec kontakt poza ERO Niech jedno stworzy i wstawi w stopce miala tylko po to np ermira.kochanki@gmail.com Wszystkie do niej piszecie i ona orozsyla do was dalej adresy mailowe zebyscie kazda zwas maiala kontakt z kazda Jak bedzie zalew odpuscie temat na kilka dni i piszcie do siebie na maila 2. SPRITT z tego co pisał jest najbardziej kumaty z nas jesli chodzi o informatyke wiec niech pilnuje zyby temat gladko dzialal. Sluchajcie go w tym wzgledzie Z tego co w idze po jakis 20 stronach tematy zaczynaja sie mulic wiec trzeba zalozyc kolejny o tym samy tyttule z cyferka zeby sie nie pomieszalo Niech SPRITT decyduje kiedy trzeba to zrobic a moze zna jakis inny sposob zeby nie bylo tych zawieszen Dacie rade wierze w Was Ja nie takie zalewy tchorzliwego camskiego trollowania na swoich tematach przezylem i moje sa caly czas na szczycie listy bo ma ich w duppie i zawsze ich mialem ale teraz mnie wkurzyli i wypierdole ich z ERO albo sie dopasuja i beda grzecznie siedziec na swoich tematach nioe wp*****lajac sie w inne A wy musicie byc twarde lojalne wzajemnie i solidarne SPRITT tez w to wciagnijcie to fajny facet i pomoze i fajnie sie wam z nim gada Jak bedziecie potrzebowaly moje interwencji jak sie pojawi jakis niebieski cham jak Amstaf wiecie gdzie mnie szukac. Zrobie z nim dokladnie to samo co z Amstafem ale juz bez zakladania mu tematu wystarczy ze na waszych oczach zostanie upokorzony i wyjdzie natchorza co sie boi spotkac z Wilkiem nalesnej polanie zeby nie dostac w morde chamstwo A wiesc o jego upokorzeniu pantaflowa poczta rozejdzie sie po ERO i bedzie na nim skonczony jako twardziel Moze zalozyc nowego niebieskiego nicka ale zbudowanie nowej pozycji i legendy twradziela to kilka miesiecy na ERO i oni sie tego boja dlatego pisza z pomaranczy chroniac swoje niebieskie nicki Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja...czasem gryze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk rozbawiło mnie Twoje konspiratywne pisanie na maxa. .Jestem w okresie żałoby po rozstaniu z kochankiem, uczę się żyć bez żadnego kontaktu z tym gadem...Wczorajsze twe rady były z******te..muszę sobie je poczytać ponownie, chyba że ponownie mógłbyś mi to napisać , bo ja nie umiem wklejać dzięki wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deserek
😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem więc,że masz na imię Dracula lub jesteś komarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one gryza po to... zeby wyssac krew, a ja tylko kasam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję,że nie jesteś tą osobą która przychodzi mi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje nowy temat :Szukamy kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety...nie o mnie myslisz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie o mnie" czyli o kim? Co to za podchody :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy seks kobiety jest bardzo ważny, bo tylko z tym mężczyzną będzie mogła potem współżyć bez grzechu. Seks z każdym następnym mężczyzną bezie cudzołóstwem. Poczytajcie sobie Pismo Święte takie są Boże zamierzenia. Żaden cudzołożnik nie wejdzie do królestwa Bożego. Seks z kochankiem to chwilowa przyjemność, po której zaprzepaszczamy sobie życie wieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bajce żenisz się z ropuchą, która zamienia się w księżniczkę. W życiu, niestety, jest na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. żyła tam w jaskini straszna, nienasycona smoczyca. Jeśli nie byłeś odpowiednio obleczony w zbroję - nie uniknąłeś pożarcia. Ale jeszcze gorszy los spotykał tych obitych w blachę. Twardzieli błyszczących, wypolerowanych, gładziutkich, ledwo się zginających, z wielkimi hełmami... No i najczęściej drżących okrutnie, trzęsących się jak osika z przerażenia. A smoczyca ma wszak swoje potrzeby. Przychodzi taki, stoi i wibruje. Żal sobie nie wsadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk i Czerwony kapturek leżą w łóżku, wilk ćmi papieroska, Kapturek ma moralnego kaca. - Sama zaczęłaś - tłumaczy się wilk - tymi durnymi pytaniami: "a dlaczego masz to takie wielkie, dlaczego masz takie wielkie tamto"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczail sie wilk na czerwonego kapturka. Gdy dziewczynka nadeszla wilk rzucił się na nią.... i ją zgwałcił. Spodobało mu się, to ją zgwałcił jeszcze raz, i jeszcze raz. Po kilku następnych razach pada wycieńczony obok Kapturka. Czerwony Kapturek unosi się na łokciach i spokojnie pyta: - Wilku, masz ty chociaż zaświadczenie, że nie jesteś chory na aids? - Pewnie, że mam! - No to możesz je podrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz bada kobietę. - Potrzeba pani więcej rozrywki. Powinna pani robić coś na co ma pani największą ochotę. - Niestety - wzdycha kobieta - mam bardzo zazdrosnego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka do przyjaciółki: - Jak ci się układa pożycie z mężem? - On ciągle mnie zdradza, a ja tak często bywam mu wierna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale konspira. Wilk organizuje państwo podziemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×