Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Okna plastikowe czy drewniane?

Polecane posty

Gość f4t4t
Astra Lublin to polska firma, która  produkuje doskonałe i solidne okna plastikowe i drzwi najwyższej jakości. Klient jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do kontaktu .  http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają radę okna które kupowałem w Sanoku przy Piastowskiej, to jest marka Okno Plus (tu można ich wyszukać – http://oknoplus.com.pl). Z jednej strony dobrze doprowadzają światło dzienne do wnętrz, z drugiej blokują straty ciepła na zewnątrz. Rachunki za ogrzewanie zimą miałem o dobrą 1/5 niższą niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolony jestem bardzo ze stolarki Okno Plus dla mojego domu, wszystko tu jest wykonane precyzyjnie, z dbałoscią o detale i teraz to właśnie wychodzi podczas samej eksploatacji – żadnych wypaczeń na zawiasach, okna i drzwi ładnie pracują, nie mam uwag do zamówienia. Kupowałem wszystko w Opolu na Wiejskiej (tu jest strona samego producenta – http://oknoplus.com.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zwolenniczką okien drewnianych, polecam firmę www.internationalwindows.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpasowały mi okna od Okno Plus, bardzo wygodne w takim codziennym użytku, nie ma problemu z rozszczelnieniem i mikrowentylacją, łatwo się czyszczą ze smug, ten brud mam wrażenie że też tak mocno się do szyb tutaj nie przykleja jak przy naszyhc starych gdzie dzień po myciu już by można było myć drugi raz tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w niedawno postawionym domu okna Okno Plus osadzone i naprawdę dają komfort do życia. Człowiek zupełnie nie słyszy tego co się dzieje na zewnątrz. Było to o tyle fajne choćby w sylwestra jak ludzie walili petardami bez limitów i normalnie to bym pewnie nigdy w życiu nie zasnął...a tak mieliśmy naprawdę fajnie wnętrza wytłumione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby okna dobrze tłumiły hałas, muszą mieć dobrą izolacyjność akustyczną, a to zależy od szeregu rozwiązań konstrukcyjnych, od pakietów szybowych, poprzez rozwiązania nawiewników aż po uszczelki, które nie stracą swoich właściwości już po kilku latach. Dobrze jest to rozwiązanie np. w oknach Empol-u na profilach Schueco. Stosują specjalne rozwiązania wentylacji okiennej, a sam profil ma bardzo trwałe, potrójne uszczelnienia obwodowe. Polecam :) , www.empol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas są okna drewniane bo zawsze nam sie takie marzyły, są ładniejsze niż okna plastikowe. My wybraliśmy te od http://www.wiktorczyk.com.pl/pl bo firma ma duza tradycję i robi naprawdę świetne okna, w tym nietypowe okna na zamówienie, to świadczy o klasie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerszen
Ładniejsze od okien plastikowych? No nie wiem, widziałem ostatnio mnóstwo naprawdę estetycznych okien z PCV. Podobają mi się zwłaszcza te z prostymi liniami i odchudzonymi ramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrolowany
Okna Pixel są bardzo estetyczne z tych, które już są dostępne na rynku. A ostatnio oglądałem relację z targów i pokazywali tam okna Lunar. Wyglądają świetnie, szkoda tylko że na razie nic nie wiadomo o parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba ni wiem www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM&t=64s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiałbym na polską firmę Okno Plus, mają różne typy okien,, i aluminiowe i pcv, do tego można u nich kupić ogród zimowy, drzwi wejściowe, oferta zróżnicowana, ja sporą część domu w ich produktach obłożyłem. Jeśli chodzi o sprzedaż w Sanoku to działa punkt przy Piastowskiej z ich produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubicie drewniane okna to fajne zrobi wam firma Wiktorczyk http://www.wiktorczyk.com.pl/pl To specjaliści od produkcji drewnianych okien i drzwi. My w końcu mamy drewniane okna i jestem z powodu ich posiadania bardzo szczęśliwa, są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież polecam Oknoplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej uważam, że okna drewniane świetnie się sprawdzają zarówno pod względem jakości, jak i cen. Polecam jak najbardziej http://hero-okna.pl/ jakościowo są mega okej. Poza tym mają tutaj bardzo dobry wybór, więc myslę, ze warto się zainteresować jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad tym z mężem zastanawialiśmy, dlatego skorzystaliśmy z porad doświadczonego salonu z oknami http://mikea-tychy.pl/, jeżeli nie jesteście pewni zapytajcie w sklepie z a pewnością wam pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielKub
Jak masz już określony budżet i wstępne określone wymagania co do okien jednak nie do końca wiesz jak do tego tematu podejść to skorzystanie z pomocy specjalistów jest słuszną decyzją. Firma Domega ma w tym temacie ponad 20 letnie doświadczenie, w ofercie najlepszych krajowych producentów okien i doskonale znają nowości oraz trendy jakie teraz panują. Co do montażu to tutaj również nie odstają od najwyższych standardów jakie powinny w takich firmach panować. Fachowość i uczciwość w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorian57
Okna plastikowe będą lepszym rozwiązanie, ale co kto lubi. Plastiki są niedrogie, bardzo szczelne, ja polecam te od drutexu, one są nowoczesne, bardzo solidne, mają długą gwarancję. Warto stawiać na polskich, renomowanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dać zielone światło na plastiki polskiej firmy OknoPlus. Są do kupienia w Brzesku w Fachowcu (ul Solskiego). Dobrze że w sumie na miejscu w Fachowcu można też kupić inne rzeczy typowo z budowlanki, także można machnąć za jedną wizytą całościowe zakupy. Bez krążenia po okolicy i tracenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Drewniane sa ponoć lepsze, ale u siebie mam plastiki... Wczesniej miałam drewniane ale starego typu i przy tamtych p**dzilo : ) szczelinami i mylo sie zdecydowanie dluzej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest cena tych okien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane są ujowe ! Miękka powłoka która łatwo się rysuje. Napuszczone farbami i wszelaką chemią aby grzyb ne porósł i kornik ne zżerał ,tylko plastik i trzy-szyby. Spamerzy wydupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Okna plastikowe są znacznie trwalsze, więc lepiej się na nie zdecydować. Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która produkuje okna PCV wysokiej jakości to skontaktujcie się z www.ravenokna.pl Sam mam ich okna i jestem z nich zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beattess

Zdecydowanie dużo bardziej podobają mi się drewniane.. Pasują do wielu wnętrz i pozwalają podkreślić stylistykę mieszkania. Zwłaszcza wtedy kiedy mamy jakieś ładne drewniane meble. Drutex ma takie w całkiem niezłej cenie. Widziałam je na żywo u koleżanki i powiem wam, że wrażenie zrobiły na mnie naprawdę bardzo pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc90

a moze aluminiowe? Ja sie zastanawiam nad zakupem od www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Brałam do salonu stomatologicznego drzwi aluminiowe, dość klasyczne, białe od OknoPlus, bezpośrednio od producenta. Oszczędziłam trochę w porównaniu do konkurencyjnych projektów. Bardzo mi pomogły Panie z Gospodarskiej 1 we Wrocławiu, więc polecam się od razu tam przejść, bo na pewno nie oszukają, a można stolarką podnieść realnie wartość nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Do obiektu użyteczności publicznej dobierałem okna. Akurat odpowiadałem za modernizację. Konsultowaliśmy się z kilkoma saloonami, ale najlepszy okazał się Pekan z Myszkowa. Technologia od producenta OknoPlus. A jakie rozwiązania konkretnie? Duże przeszklenia, aluminiowe profile. Może trochę droższe od plastikowych. Świetnie się prezentują. Podnoszą prestiż, więc jak masz podobne dylematy to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Co do okien z PCV to jak byłem bardziej na bieżąco z tematem to wiem, że ludzie chwalili sobie okna vitopolska.com/. Więc może warto do nich do oferty zajrzeć, myślę że nadal okna przygotowują, jakościowo zawsze były na poziomie więc to pewnie też się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, a uważam, że jakieś mam to lepiej postawić w obecnych czasach na okna z pvc. Budowałem swój dom 20 lat temu, okna były drewniane. Porażka totalna. Wymiana w 2018 roku na okna pvc z Oknoplastu model bodajże koncept. Córka budowała się w latach 2019-2021 i oni wybrali okna też tego samego producenta tylko inny model - Pixel. Super jakość stolarki zarówno u nich jak i u nas. Mimo upływu czasu nie widać ani odkształceń ani odbarwień na oknach także zdecydowanie profile są mocniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×