Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co mam jeszcze zrobić żeby ona do mnie wróciła?

Polecane posty

Gość gość

Nie pasowało jej ze mało zarabiam to poszukałem po zerwaniu lepszej pracy. Nie pasowało jej to że nie mileismy planów to po zerwaniu sie oświadczyłem. Walczyłem o nią, kupowałem kwiaty, romawiałem, prosiłem ale ona nie wykazuje chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitopanterka
kup jej auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej mieszkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie a wy żarty robicie. Zastanawiam się czy istanieje jakas szansa ze ona do mnie wróci czy powinienem nadal o nia zabiegac czy odpuscić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej będziesz się starał tym bardziej będzie pewna swojej decyzji. znajdź tylko jakąś inną dziewczynę, to twoja EX zaraz zacznie szukać kontaktu. Baby takie są, doceniają jak stracą, teraz wie, że ma Cię w garści i idzie szukać innej gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie ciebie zapytam CZEMU DOPIERO PO ZERWANIU poszuakłeś lepszej pracy i wpadłeś na to zeby sie wreszcie oświadczyć?? Jesli tak ją kochałeś to czemu doceniłeś dopiero po zerwaniu? Może ona miała juz tego wszytskiego dosyć i podjeła ostateczna decyzję. Na pewne rzeczy czasami jest już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ona juz ulozyla sobie zycie bez ciebie, poznala kogos nowego i po prostu cie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo innego, jest sama ale nie chce wrócić i spróbować ponownie. Nie wiem czemu wcześniej nie zdecydowałem się na te kroki, bardzo tego żałuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mowie ze ona jets z kims w zwiazku tylko moze POZNALA kogos nowego, wpadl jej w oko a ciebie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze zalezalo jej na kasie.. naprawde gdybys dal jej samochod lub mieszkanie to napewno by wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nią spokój. Nic więcej dla niej nie rób bo tylko stracisz bez sensu. Kobieta, która kocha zachowuje się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym aby moj o mnie tak latal,ale niestety :( wiesz wedlug mnie ona szuka czegos w calym.nie docienia tego czego ma,ze ma faceta ktory ja kocha,bardz kocha. jesli kocha to bedzie z toba pomimo wszystkiego. jesli to nie ta odejdzie. za bardzo sie poswiecasz. sprobuj jeszcze troche,jesli bedzie tak jak jest nadal nic z tego,nie mecz sie,wiem ze bd trudno :( musisz pomyslec o sobie. :) zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamów rytuał miłosny, piszę całkiem serio, mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakieś wasze rocznice, okazje, zblizające się Walentynki wysyłaj jej kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam się po 10 latach, nadal Go kochałam i nie brak miłości bym powodem rozstania, Boże jak mi było źle i nie zrozumie tego nikt, kto sam tego nie przeżył. On wciąż pozostawał w moim sercu....... wiedziałam ze musze zrobić wszystko co w mojej mocy, aby on wrócił. Pod namową koleżanki zdecydowałam się na urok miłosny ze strony http://urokmilosny24.pl , kolezanka wyznała że dzięki tego odzyskała swoją miłość. Nie wierzyłam w to za bardzo, ale jak się okazało, po 7 tygodniach oczekiwania Ukochany do mnie wrócił:) chyba nie muszę pisać jaka znowu jestem szczęsliwa. Znów mam marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.08 gość dziś Nie polecam to czarna magia też próbowałem i zamiast lepiej było co raz gorzej (całkowicie zero kontakty smsy odpychające itd) i się nawróciłem (wiem jak to zabrzmi) teraz czekam na efekty wiara czyni cuda w innej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara tu też nic nie pomoże, nie ma boga pogódź się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w odzyskaniu faceta pomógł Mahasiah z http://magia-anielska.pl , raczej nie ogłasza się on po forach aby zazdrośnicy nie zepsuli mu opinii. Chcę go jednak pochwalić żebyście wiedzieli, że są jeszcze tacy co umieją wykonać prawdziwy rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuż spamisko
3.14 znowu ten spam Gdzie nie wejdę, tam wszędzie to samo powklejane Odkopujesz nieprzerwanie tematy dinozaury czwarty dzień, nawet w nocy Przestań zaśmiecać forum Załóż sobie swój temat i tam wklejaj ten spam do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę polecić i od wróżb i od rytuałów wrozka_marina@onet.eu

Wykonywalem u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, teraz jestem po finansowym i czekam na efekt 😉 w miłosnym efekt stopniowo zaczął się pojawiać po 3 tygodniach. Teraz już jest tak jak chciałem.

Bardzo miła kobieta, chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, cały czas wspiera. W razie pytań chętnie pogadam na priv.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę polecić i od wróżb i od rytuałów wrozka_marina@onet.eu

Wykonywalem u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, teraz jestem po finansowym i czekam na efekt 😉 w miłosnym efekt stopniowo zaczął się pojawiać po 3 tygodniach. Teraz już jest tak jak chciałem.

Bardzo miła kobieta, chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, cały czas wspiera. W razie pytań chętnie pogadam na priv.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mogę polecić i od wróżb i od rytuałów wrozka_marina@onet.eu

Wykonywalem u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, teraz jestem po finansowym i czekam na efekt 😉 w miłosnym efekt stopniowo zaczął się pojawiać po 3 tygodniach. Teraz już jest tak jak chciałem.

Bardzo miła kobieta, chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, cały czas wspiera. W razie pytań chętnie pogadam na priv.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę jest możliwe, że te wszystkie wróżby i rytuały działają? Po prostu w głowie mi się to nie mieści... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×