Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o halloween

Polecane posty

Gość gość
A ja nie lubie tego swieta poniewaz niektore dzieci chodzace po domach to banda gnoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha autorka pisze cały czas ze nic wam nie zabrania tylko ma swoje zdanie a wy tylko że jakim prawem wam zabrania, no normalnie wykształcone matki na kafe :-D tu nie da się normalnie rozmawiać. I żeby nie było to ja obchodzę halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja obchodze Halloween|:D Dlaczego mam nie swietowac celtyckiego sylwestra ?:D Ostatni dzien starego roku gdy wszystkie dusze, złe i dobre moga odwiedzic ziemie :D, wedlug podania. Dzien jak kazdy inny , poza zbieraniem cuksów i przebierankami dla dzieci i ogniskiem na lakach dla dorosłych :) Nie ma sie o co spinac i dorabiac jakiejs ideologi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDamek
Halloween to dobra okazja, by przed dniem zadumy 1 listopada dzieci miały trochę zabawy i mogły bezkarnie jeść słodycze ;) Fajne są te straszne/śmieszne przebrania. A w tym roku wypatrzyłam kapitalną ozdobę: pufę dynię! http://pufy.pl/pufy/426-pufa-dynia.html Jest bardzo fajna, jakość wykonania urzeka i wiem już, ze posłuży nam przez wiele zabaw w Halloween ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie i chodzę bo nie mam gdzie po blokach nie będę z dzieckiem chodzić bo raczej nikt tego nie obchodzi tak jak w Stanach że całe ulice w potworach i duchach. Moja koleżanka mieszka na osiedlu domków o mówi że ludzie tam gasza światła specjalnie i udają że ich nie ma wdomach. Mieszkałam w Norwegii to syn się przebieral ale nie chodziliśmy po domach tylko drzwi przystrajal duchami, dyniami to sąsiad zawsze mu cukierki przynosił no żelki bo ram gł żelki w halloween królują. Obojętnie mi to jest za malolata w halloween siedzieliśmy na starym cmentarzu przy grobowcach i pilsmy piwo, to były czas gdzie w Polsce mało kto słyszał o halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam kiedyś, że w tym dniu szataniści bardzo się cieszą, że ludzie wierzący w Boga przebieraja się za diabły itd. Dla nich to tryumf szatana. Ja sama nie mam jakichś radykalnych poglądów, niech każdy robi jak uważa, ale zbyt wiele bliskich osób mi zmarło i dlatego ten czas ma dla mnie inny wydźwięk. Trudno, mogę być nudziara, ale jakoś nie mam nastroju bawić się i przebierać, a potem stać przy grobie mamy. A moją córkę, która niedługo przyjdzie na świat jeszcze nie wiem jak nauczę, nie myślałam o tym jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie halloween to fajna zabawa dla dzieci, mało mnie interesuje opinia ludzi, ze to przyszło do nas ze Stanów i że co to ma być :) równie dobrze możemy nie oglądać Netflixa, bo też przyszedł do naz z USA, wiec pozostaje nam tylko TVP1, bo nasze xD moje dziecko chodzi na rytmikę i już od jakiegoś czasu uczą się tam zabaw i piosenek o tematyce halloween i mała jest zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Stanach i tu Kosciol Katolicki nic nie ma do tego zwyczaju, czasem nawet sa organizowane imprezy Haloween przy kosciolach dla dzieci, tak samo jest z Yoga i tai-chi-sa zajecia np. dla seniorow przy kosciele katolickim. Haloween nie jest orginalnie z USA tylko, jest to celtyckie swieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam. Za stara jestem na zbieranie cukierkow, ale na przebieranienie i piwo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je obchodzę ale dlatego że mam dzieci. W tym roku przygotowałam coś specjalnego. Wybieram się z nimi na mazury do Hotelu Zalesie Mazury, który przygotował specjalną ofertę weekendu Halloweenowego. Tam na pewno spędzimy ciekawe halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dzieci powiedzialy ze nie beda po ciemnicy i zimnie biegac aby uzbierac troche cukierkow, cukierki sobie w sklepie kupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADOWOLONA98
Ja tam tego nie obchodze ale dzieki temu wrozki sa tansze. Korzystalam przed chwila z https://wrozkabeatris.pl/ i naprawde jestem szczerze zadowolona Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, czcijcie dalej te satanistyczne swieta halloween, boze narodzenie, swieto zmarlych, wszystkie balwany, bozki i idole...tylko nie mowcie ze jestescie wierzacy a przykazan Bozych nie przestrzegacie glupi i bezrozumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozecie siedziec przy jednym stole z Bogiem i demonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halloween to normalna zabawa a kato debile oszołomy oczywiscie mają ból dupy o to.Szkoda ze nie są tacy świętobliwi jak obrabiają dupę ludziom na ulicach,znęcają się nad żoną tudzież mężem i dziećmi.Nic dziwnego że polska jest uważana za gówniany kraj,gdzie króluje smutek,szarość i wieczna obłuda.Wstyd,polaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mówią: „Przecież my nie traktujemy tego na serio. Co jest w tym złego? To tylko zabawa". Może tak! Ale szatan bierze to na poważnie i tak też czyni Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog i szatan maja to gdzies tak jak i reszte swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i tutaj sie mylisz W 1. Liście Piotra 5:8 czytamy: „ bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz diabeł chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj sie mylisz, lwy, szatany, anioly i bogowie nie chodza po ulicach. Zyja tylko w twojej glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widze jakis niewierzacy/a Bog dal wolna wole kazdemu zeby mogl wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi niczego nie dał, nie bede sie wypowiadac co kto tobie dał poniewaz nikt nie ma tej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 20
Pozytywnie oceniam. Nikt nie musi go celebrować, a jak ktoś chce to dobrze. Zawsze można mieć z tego dobrą zabawę i żarty na halloween nie wpłynęły na moją postawę wobec wiary w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga 20 ale co na to Bog ze czcisz szatanskie swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Bog dal wolna wole kazdemu czlowiekowi zeby mogl wybrac miedzy dobrem czy zlem co za zatwardziale serca tu siedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za Jehowe to siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezechiela 5:11 Bw "Dlatego, na życie moje - mówi Pan Bóg - ponieważ przybytek mój zbezcześciłeś *twoimi bożkami* i odrażającymi występkami, postanowiłem zrównać cię z ziemią. Żaden widok nie będzie Mnie przyprawiał o litość i nie oszczędzę nikogo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jehowa to cie robil trudno sluchac prawdy, bibli i slowa bozego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halołin to festival kociąt lewaków, poprzebieranych za szkaradne personalizacje głupoty i zepsucia ich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×