Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmienie piersią w restauracji

Polecane posty

Gość wifigdańsk
pałacyk michla no wlasnie:) ja juz zmykam, Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałacyk michla
hej wifi "karmiące cyce na ulice" przecież to tylko takie szokujące i śmieszna hasło, znam tę akcję :) ale toksyczna to wyjątkowy tłuk :o gdyby przeczytała w wierszu o porcelanowej dłoni dziewczyny to w życiu by jej nie przyszło na myśl, że chodzi o delikatność, piękno i jasny kolor tylko, że laska inwalidka ma sztuczną łapę :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pałacyk- wpierdaalasz się w moje wpisy do wifi , wyrywasz z kontekstu, które były opate na wcześniejszych innych wypowiedziach innych i linkach i nie wiesz w ogole w czym temat . Jak ciebie nie obchodzą lunki i jakas wifi to po czorta mnie zaczepiasz?? to do jej wpisów się odnoszę i co linkuje Patola to jest to czego te baby w linku się domagają CYCE NA ULICE ( to nie jest moje określenie) i niestety takiej PATOLI byłam świadkiem o czym tu pisze do was . Ta patola, twoje określenie i niech będzie, ze te baby to patola Weź babo jak chcesz być na bieżąco z moimi wpisami do kogo i do czego są nawiązywane to zacznij od genezy, a jak ci się nie chce to daruj sobie zamet ,bo nie czais odpowiedzi do czego i do kogo , na jaki wpis . Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna głupia jesteś a pałacyk ma rację cyce na ulice to żart nie bierz tego dosłownie to ma byc szokujące by trafić do ludzi i z tą porcelaną trafiła w 10 :D pozdro jełopie z jaskiń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 23 16
karmienie piersią jest naturalną czynnością, która z erotyzmem nie powinna mieć nic wspólnego! Jeśli jakiś facet cię obserwował podczas karmienia piersią to znaczy, że zdrowy nie był:O widziałam wielu facetó w towarzystwie karmiących piersią amtek, dla nich to normalne, zahowywali się naturalnie. To kobiety bardziej dziko do tego podchodziły:D Może dlatego, że mamy piersi i nam jest się z tym łatwiej utożsamić tzn. dla nas pokazanie piersi jest wstydliwe, a dla faceta goła klata to norma;) Nie wiem o co chodzi, ale to my kobiety stwarzamy bariery i to kobiety chyba sprowadzają to karmienie do erotycznego aspektu. Nigdy do głowy by mi nie przyszło, że jakaś kobieta mnie nienawidzi, bo ja karmię piersia, a jej facet się na mnie gapi:O Wybacz wifigdańsk bo ogólnie mamy to samo spojrzenie na sprawę, ale w tym wypadku przeginasz, bo albo coś sobie dopowiadasz albo widzisz chcesz widziec jakiś erotyzm w karmieniu piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wifi to jest wlasnie twój przekaz . Pisząc ""i po częsci,dzieki niemu dowiedziałam się dlaczego niektóre kobiety tak bardzo nienawidzą matek karmiących piersią. """" po JEDNEJ sytuacji jak facet nie mogl oderwać od ciebie wzroku kiedy karmiłaś piersią sama insynuujesz podteksty erotyczne To do ciebie wyszlo i twoje dorabianie ideologii na przykładzie jednej sytuacji i zachowania jednego faceta jaki on by zahipnotyzowany twoimi cycolinami :D Oj wifi za bardzo rozmarzyłaś się , albo niepotrzebnie TY dorabiasz jakieś ero ideologie, w tym zazdroś kobiet Weź się ogarnij co TY INSUNUUJESZ Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patola to jest to czego te baby w linku się domagają CYCE NA ULICE ( to nie jest moje określenie) i niestety takiej PATOLI byłam świadkiem o czym tu pisze do was . Ta patola, twoje określenie i niech będzie, ze te baby to patola xx matko toksyczna ty jesteś głupsza niż myślałam :o nic nie zrozumiałaś głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna wiadomo, ze nie popieramy epatowania i nachalnego pokazywania biustu o którym piszesz to faktycznie jest fuj ale nie łącz tego z akcją "cyce na ulice" kobieto skrusz ten beton we łbie bo faktycznie idziesz jak bezmózgi taran w tych wypowiedziach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pałacyk michla dziś hej wifi "karmiące cyce na ulice" przecież to tylko takie szokujące i śmieszna hasło, znam tę akcję usmiech.gif ale toksyczna to wyjątkowy tłuk gdyby przeczytała w wierszu o porcelanowej dłoni dziewczyny to w życiu by jej nie przyszło na myśl, że chodzi o delikatność, piękno i jasny kolor tylko, że laska inwalidka ma sztuczną łapę x hahaha 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głąb i tluk to z ciebie !! Co innego gdy kobieta zachowuje dyskrecje i się zakrywa ,co innego wywalanie dójek wstrętnych, żylastych jak większość z WAS to robi i jeszcze hasłą CYCE NA ULICE , które WIFI mi rzuciła linkiem zaprzeczając moim słowom : ""w pewnych PUBLICZNYCH miejscach obowiązują zakryte pewne partie ciala jak doopa, pipa i cycki " "" i wtedy link CYCE NA ULICE wstawila pisząc """"wiec to nieprawda ze cyt. "w pewnych PUBLICZNYCH miejscach obowiązują zakryte pewne partie ciala jak doopa, pipa i cycki " no moze i prawda ale nie jest to zabronione.""""" To jej słowa i to jej zaprzeczenie ,ze w miejscach publicznych trzeba mieć zakryte niektóre części ciala jak doopa ,pipa, cycki . Stąd ten jej link jako niezgadzanie się z moim poglądem o zakrywaniu piersi Patrz pałacyk gląbie Kapusciany na 2 str. kto co czemu zaprzeczył jeśli chodzi o zakrywanie piersi . I co ?? głupio ci ?? zamilcz lepiej ,bo poraz kolejny pogmatwalas kto i co napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna idź spać i nie wrzeszcz już bo nie dorastasz pałacykowi do pięteczek tłuku do mięcha :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś """'toksyczna wiadomo, ze nie popieramy epatowania i nachalnego pokazywania biustu o którym piszesz to faktycznie jest fuj ale nie łącz tego z akcją "cyce na ulice" kobieto """" Nastepna wyskoczyla jak Filip z Konopi POCZYTAJ NA 2 STRONIE WPIS wifigdańsk wczoraj OD CZEGO SIE ZACZELOZ TYMI cyce na ulice . Co ja napisałam, a z z czym ona stanowczo się nie zgodzila rzucając linkiem do tego bojkotu PIsalam,ze w niektórych miejscach obowiązują ZAKRYTE partie ciala, następnie WIFI zaczela się z emnią spierać ,ze nie jest to zabronione wlasnie wrzucając link z tymi debilnymi halsami cyce na ulice, aby pokazac ,z enie mam racji To od jej wypowiedzi i linku wyszli ,ze nie trzeba zakrywać piersi podczas karmienia STRONA 2 - wpis od wifigdańsk wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie zgadzam z palacyk michla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo w zasadzie ma rację, zabronione to nie jest przez prawo ale napisała to z przekorą na to twoje szczekanie nie rozumiesz ograniczona babo że ta akcja prowadzić ma do tego, że kobiety nie będą szykanowane za pokazanie centymetra piersi i nakarmienie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""" dziś toksyczna głupia jesteś a pałacyk ma rację cyce na ulice to żart nie bierz tego dosłownie to ma byc szokujące by trafić do ludzi i z tą porcelaną trafiła w 10 smiech.gif pozdro jełopie z jaskiń jezyk.gif""" Pałacyk niech najlepiej od teraz STULI PYSK ,po przeczytaniu z strony 2 co ja pisałam na temat gołych cycków w publicznych miejsach niezakrywaniu się podczas karmienia ,a co WIFI zaczela wypisywać ,ze to nie prawda, nie ma takiego zakazu opierając się na powyżej akcji Sama z siebie Palacyk zrobiła kompletnego deebila, nie wspominając o wifi gdy powowala się na tamtą akcje w sporze ze mną o zakrywaniu piersi Palacyk to slepy gawron o co poszlo, o co ten spor kto i co napisal ,a wifi tak się zamotała i z tymi podtekstami erotycznymi przy karmieniu i z tymi prawami do braku zakrywania się podczas kamienia. ze tez zwiala az się kurzylo Wiec wyszlo jednak na moje :D Dawno miałam już spadać, no ale UDOWODNILAM jaki przypal zaliczyliście do koga się rzucając, nie wiedząc nawet o co się ze mną wyklocajac Banda skretyniałych pomaranczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co z toksyczną gadać bo ona faktycznie jak z tą porcelaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa_mi
'to jest restauracja, dziecko je i tyle' phahaha to niech zamowi z karty :D przeciez w restauracji nie mozna jest wlasnego jedzenia. glupie krowy. rzygam na was i wasze kmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałacyk to wyszedł na frajera i sama jest wyjątkowym tłukiem i gamoniem . Wpierdziela się miedzy wódke a zakąske i nie wie w ogole co ,kto i o czym pisał Wifi nie będę komentować Dwie dały popis skrajnej głupoty i braku argmentow . Wyklocaly tak się ze mna i jednak ostatecznie i tak wyslzo na moje, bo ja mam racje . KroPKA AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz 23 16
Toksyczna nie masz racji. I nic nie udowodniłaś, bo rację ma wifi, że kamrienie piersią choćby i to gdzie się macha cycem zabronione prawnie nie jest. Pokazanie zaś cyca bez powodu czy pupy ogólnie bądź pipki jest zabronione. I chcoiaż mnie akcja o nazwie "cyce na ulice"obraża (wiem, wiem niby żart ale dla mnie dość nieprzyjemny) to jak najbardziej jestem za tym by karmienie piersią przestało budzić takie kontrowersje. Tu nawet nie można mówić o jakiejś wschodniej mentalności, bo nawet w Rosji karmienie piersią jest tak samo normalne jak w krajach Europy zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćz 23 16 wlasnie ,ze zupełnie nie przeczytalas od początku dialogu Ktos zarzucilmi ,ze z moją twarzą się mam nie pokazywać w rest. jak mnie brzydzi goly cycek, ja odp. w pewnych PUBLICZNYCH miejscach obowiązują zakryte pewne partie ciala jak doopa, pipa i cycki " no I poszla lawina po wypowiedzi wifi przytaczając akcje CYCE NA ULICE , ze zakrywać się nie musza, a pierdoolniety pajacyk narobil afery i z morda do mnie wyskoczyla ,że cyce na ulice to zart a nie dosłownie , jak to wspaniala Wifi do mnie z takim tesketm zarzucila i apelem cyce na ulice ,ze zakrywać się nie muszą i gole piersi mogą pokazywać czemu JA ODP POCZĄTKU SIE SPRZECIWIAM, czy wam się to podoba czy nie. Żadne apele i linki mnie nie interesują!!!! Po jakiego c***ja ten pajacyk morda wystrzelil do mnie ,jeśli to nie ode mnie wyszlo ??? Jedbnieta na leb i tyle A wifi ideologie zazdrości bab podczas karmienia piersią i jakieś podteksty erotyczne po jednej reakcji faceta , jaki on był zahipnotyzowany, jaki był podnieciony, jaka to ona najwyraźniej sex bomba okładki playboya i tego typu insynuacje, bo dziecko karmi tez bez komentarz Bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 23 16
za duzo wulgaryzmów jak dla mnie jest w twojej wypowiedzi. Tak jak skrytykowałam wifi za jakieś próby dowartościowania się, bo ktos ja obserwował jak karmiła tak i uważam, ze ty przeginasz w drugą stronę. Karmienie piersia jest normalne i naturalne i szczerze to dziwię się, że ty tego nie rozumiesz, bo czytając twoje wcześniejsze wypowiedzi wydawałaś mi się osobą bardziej, że tak napiszę "obytą". W Polsce karmienie piersią robi jakąś niezdrową furorę, ale w innych krajach to coś normalnego i nikt matki, która karmi piersią nie obrzuca dziwnymi i opełnymi obrzydzeniem spojrzeniami. Dlaczego w naszym kraju to tak szokuje? Jak już napisałam może my kobiety zbyt osobiście do tego podchodzimy. Ja nie mam nic przeciwko karmieniu w miejscu publicznym. Sama bym absolutnie tego nie zrobiła, ale to tak jak z innymi rzeczami, nie włożyłabym też leginsów, ale nie krytykuje tych, które to robia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 23 16
i dodam, że ta akcja "cyce na ulice" ma dość szczytny cel aczkolwiek jej nazwa jest dla mnie nie do przyjęcia. Karmić piersią to nie "dawać cyca", a z tym kojarzy mi się ta cała akcja, taka jakaś wulgarna i bez klasy. Aczkolwiek popieram to żeby polki przestały zachowywać się jak dzikuski i chowały po katach żeby nakarmić dziecko. Z drugiej jednak strony wywalanie piersii robienie z siebie "dumnej matki karmiącej" też jest takie nie fajne. Tak czy siak, normalna kobieta nakarmi dziecko dyskretnie i dobrze by miała ku temu jak najlepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to jest mozliwe tylko w takich zapyzialych krajach jak Polska. Istniec moga tylko ciala piekne, jedrne, mlode. Reszta ma siedziec w domu lub trzeba eksterminowac, tak? A na basenie pod prysznicem tylko w majtkach. W saunie - zakutani pod szyje. Masakra... Znamienne jest to, ze to przede wszystkim kobietom przeszkadza karmienie piersia... Macie jakis skrzywiony stosunek do naturalnego, kobiecego wygladu? Cialo kobiety nie zawsze jest jak z reklamy i nie zawsze jest mlode. Lepiej sie z tym pogodzic, a nie lac jad na wszystkich, ktorzy o tym wam przypominaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toksyczna kojarzysz mi się jak taki stary moher, wiesz? Masz takie ograniczone myślenie, a rzucasz się jak babcia której zajęto miejsce w tramwaju. Karmiłam wiele razy w miejscu publicznym i zapewne nie przyszlo Ci to do głowy ale dziecko może nie mieć ochoty być zakryte pielucha. Następnym razem jak będziesz jeść proponuje założyć sobie prześcieradło na głowę. No i o co to cale halo? Pierś zakrywa glowa dziecka, widać tyle co w bluzce z dekoltem. A o tych żyłach to też nie kumam. A to laska która nie karmi i ma żylaste piersi i dekolt do pępka juz ci przeszkadzać nie będzie? Masz ewidentny problem z karmieniem piersią. Nie z karmieniem w miejscu publicznym. Cos cie od karmienia odrzuca, a to tylko potwierdza fakt, ze z twoją glowa jest cos nie tak. Bo kp to naturalna czynność a ty najchętniej zamknęłabyś wszystkie matki karmiące w domu i żeby nie wychodzily w ogóle. Ale cale szczęście większość matek karmiących zna swoje prawa i wcale nie muszą iść w ustronne miejsce i się chować bo taka toksyczna ma problem. Pamiętaj to ty masz problem, wiec nie wiem może jakąś terapia u psychiatry go rozwiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna nie drzyj się już, bo wszystkich wyzywasz i każesz czytać twoje wypociny z drugiej strony. Nie zesikaj się :P gdzie ty się chowałaś małpoludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciwko kobietom karmiacym dziecko piersia w miejscu publicznym w sposob dyskretny. Niekulturalne, wulgarne i nieestetyczne jest natomiast epatowanie golizna przy badz co badz INTYMNEJ czynnosci, jaka jest karmienie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem matką, karmiłam dziecko piersią ponad rok . Nigdy nie zdarzyło mi sie karmić córki w miejscu publicznym . Owszem karmiłam na wolnym powietrzu , ale zawsze starałam się nie rzucać w oczy i odchodziłam w ustronne miejsce ( Te karmienia można przewidzieć ). Jestem za tym aby zachować zdrowy rozsadek - nie wyobrażam sobie aby w restauracji matka przy stoliku wyciągneła pierś i karmiła dziecko - może potem postanowić przewinąć dziecko przy stoliku - bo to przecież rzecz naturalna . Musimy szanować uczucia wszystkich .Drogie obecnie karmące mamy - nie jesteście pierwszym pokoleniem karmiącym dzieci - Postarajcie się dostosować - w końcu nie jesteście pempkiem świata !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź w ustronne miejsc sprawdzić pisownię słowa "pępek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×