Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmienie piersią w restauracji

Polecane posty

Gość gość
Jakbyś rodziła w restuaracji, a kelner wyrzuca ciebie, bo gorszy go widok gołej c**y, cnotka znalazła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam za brak kultury i postawe roszczeniowa na zasadzie-mam dziecko wiec moge wszystko.Dla mnie zalosne . Jestem matką trojki dzieci kp -wszystko w zdrowym wymiarze i bez skrajnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiące piersią sądzą ze KAZDY musi pochwalac kp w restauracji,kosciele,kurcze nie wiem gdzie jeszcze.Żądacie tolerancji ba usmiechu i poklasku BO KP. Kp i potrafię do przychodni na ten czas wziac sciagniete mleko.Kp na plazy i potrafilam robic to w namiociku.Kp tylko przy starszych corkach i mezu.Krepuje mnie nawet mama czy siostra i przyjaciolki.Nienawidzę jak wychodzę kp do pokoju a debilna tesciowa wścibski babol wpier sie gapic jak karmie.... Dlatego nie kumam nie Kumam ze wy żądacie tego gapienia sie na was.Jak krowy .Macie jakies poczucie wstydu lub odczucie ze piersi to dalej Wasza intymna czesc ciala? Kobiety sa z przykroscia stwierdzam jak zwierzeta.Na oddziale z gola pipa lataja ,potem atakuja ludzi cyckami i chca zeby wszyscy byli tym zachwyceni A NIE MUSZĄ!Kumacie ze nie kazdy musi miec ochote siedziec w restauracji obok kobiet ktora wyciaga piers.JA TO ROZUMIEM!Sama kp i mam w tym doswiadczenie.Toksyczna jako jedyna ze stalym nikiem odwazyla sie wyrazic zdanie inne niz wasze.Coz-wasze wnioski sa co najmniej porażające.Najlepsza beka-toksyczna to ZŁY czlowiek bo krytykuje kp ktore maja ochote i zyczenie atakowac tym innych:) Szkoda tego waszego ujadania bo i tak normalnym kobietom z poczuciem godnosci nie wmowicie ze maja machac swoimi piersiami i pokazywac innym bo przeciez karmia i moga teraz wszystko. TROCHE POKORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 B R A W O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka boska karmiąca Jezusa na obrazie też was gorszy? ale z was idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Afryce kobiety karmią dzieci normalnie i nikt nie robi z tego sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś się do Afryki. I nie chodzi o zgorszenie,ale co tu komu tłumaczyć jak ktoś ma tak silną potrzebę machnąć piersią obcym.A co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Afryce chodzą nago... My tez zacznijmy!!! W Chinach jedzą psy wiec i my to róbmy! W Stanach na śniadanie serwują hamburgery wiec i my je jedzmy! Porównanie z tą Afryka z dooopy totalnie bo żyjesz w EUROPIE i dostosowujesz się do standardów tu panujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieś się do kościoła, każda ma prawo karmić gdzie chce, spadaj idiotko, pewnie sama z gołą pupą latasz przed wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też chodzą nieubrani, krótkie sukienki, dekolty, nie cierpię tatuaży, palących papierosy, pijących wódkę, wszędzie tak jest, nie ma znaczenia w jakim kraju, innym może przeszkadzać człowiek gruby, czy ma inny kolor skóry, nie patrzmy powierzchownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×