Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sędzia Kalosz

Smof kontra Wilk

Polecane posty

Gość gość
"Sluchajcie nie podbijajcie tego tematu dalem slowo Gromi i reszcie ze je zamykam" zebym dobrze zrozumiala: dales slowo Gromi, ze zamykasz topik o Smofie kontra ty? A co jej do waszego konfliktu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratlerek z zalozenia nie ogladam Twoich wypocin w koncu kazdy moze tworzyc na kawie co chce ale owszem szarpnelo mnie stafik sobie radosnie p******i, kredek sobie ra&dosnie p******i nawet duszasty sobie p******il radosnie a szanowny, ma jakas traume tak wxzystkie d**y cie kochaja i sikaja po nogach na mysl o stosunku z wilkiem wladca gor pozwolisz, ze jeszcze raz powtorze? "smof@myself.com" czekam skoro oszukuje i klamie i zadne wiadomosci nie dotarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ściemnia. Obsrał się już trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk schował się w norce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie jest góral? Zawsze tu spamował, a dzis dziwnie zaginął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk sobie siedzi w dzikich górach w kominku plonie ogien czego wiecej potrzeba do szczescia:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Smof dziś Wklej maila ktorego podobno do mnie wyslales juz dawno zterscia od kogo do kogo Bo klamiesz na forum ze wyslales zeby sie ze mna uwmowic a nie wyslales chlopczyku Czekam na wklejenie tego maila??? Chcesz sie z Wilkiem umawiac masz mojego maila w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk siedzi i udaje, że nie widzi posta z 18.14. Zamiast grozić teraz u Wadery wp*****lem, może odpowiedz Smofowi. Od dawna czułam, że ty taki internetowy twardziel jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam napisz do niego Wilku i wklej co napisałeś. Podał ci maila. Skończ ściemniać i zachowaj się jak facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk jak facet ? dobree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wszstkich To moj wpis z mojego najwazniejszego tematu Wospolnota Polska Nocy Kupały2. Wczesniej napisałem na maila do Smof wilk1946 2014.11.10 do: wszystkich Smof odpisał mi na mojego maila czym zdobyl sobie moj szacunek bo zrobil to jako pierwszy na ERO Teraz ustalimy szczegoly bo jak wiecie Smof nie mieszka w Polsce na stale wiec spokojnie poczekam az przyjedzie Ja do tego czasu nie bede podwazal jego odwagi zasluzyl na to Jak wysle mi na maila te wklejone stare maile ktore wysylal. Bo pradopodobnie jak pisze zrobil jakis blad w adresie to tez to oglosze publicznie zeby odzyskal wiarygodnosc Na razie to tyle Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka :) Brawo Smof :) 🖐️ Kto by pomyślał. :D No nie było spokojniejszego człowieka niż Smof. Kojarzę Go z tematu, którego już nie ma, ale uwierzcie mi na słowo, zawsze jak wpadał dziewczyny poprawiały włosy a facec***atrzyli czy aby nie wdepnęli w g****o. Na ostro się kręci :P Żeby jeszcze o jakąś laskę, to bym zrozumiał a tak obiją sobie mordy po próżnicy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy , a ty do usranej smierci będziesz wywlekał stare dzieje? jakieś porównania, analizy, weź stary wyluzuj, bo zaczynasz być żenujacy. Mało ci realnych podniet, że cie ciągle jara coś kto ktos piszał 5 lat temu? plus ta twoja schiza na pomarańczowe wpisy więc dlatego z pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam info,ze na tej stronie ktos czestuje wirusami:)To jest juz swinstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfff najnowsza historia ero gdybyć chłopcze nie zauważył to 10 osób na krzyż, które na czele z tobą wałkują do znudzenia te same wątki . Już chyba wiem, kto tak wywleka te stare tematy. Nudno ci Nowy? Sentymentalny jesteś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja poradzę że młodzież nie może się przebić. Mam brać za to odpowiedzialność? Robię swoje a jak się nie podoba, to rytm pewnie znasz... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie jest ważne czy będzie to dziesięć, sto tysięcy i tak wybiorę sobie kilka osób, z którymi zrobimy coś niekonwencjonalnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekonwencjonalnego? Nie pajacuj, poki co snujesz się za Wilkiem jak smród po gaciach i tyle twej wyjatkowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie zawsze mój wybór pokrywa się z ich wyborami, ale to dodaje pewnej pikanterii. :P I tak nie myśli jedna głowa a kilka, co dla osób cywilizowanych, nie żyjących w jakiś wilczych stadach wydaje się atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, może nie jak smród po gaciach, ale wykorzystałem sobie nie raz naiwność Wilka. Ciekawe kręcą się wokół Niego osoby. Ten bojownik w wilczej skórze to scenografia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ale dali sobie po ryjach?? czy jak zwykle ? ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma takiej opcji wilk jest po 40 i mu nie staje, dlatego tak gardluje, a antonio ma obwisly tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja pytalam czy dali sobie po ryjach, a nie kto kogo zapinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dali i kotka nie chce smokowi obciagac bo mu wilk ryja na nalesnik przerobil w dodatku dostal kopa w jaja i tez mu nie staje a kotka nie lubi flakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×