Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1942

Córka to przekleństwo

Polecane posty

Gość 1942
Z synami jest lepiej nawet jeśli chodzi o antykoncepcję-łatwiej im poprawnie nałożyć prezerwatywę niż obserwować cykl i pilnować tabletek córkom. Naprawdę jestem załamana, dopóki była dzieckiem, było dobrze, miała zabawki, klocki LEGO, w szkole same dobre oceny. Pierwszą miesiączkę miała w wieku 10 lat, od tamtego dnia drżę ze strachu. Muszę przyznać, że wtedy zaczęłam żałować, że mam córkę i...przestałam ją kochać. Gdy wyobraziłam sobie, że ktoś mógłby się do niej dobrać, a ona miałaby z tego satysfakcję, poczułam wściekłość. Nie, nie miała do tej pory chłopaka, ale wiem, że skrycie podkochuje się w koledzy z klasy. Beznadzieja...łatwiej wyciągać syna z więzienia niż córkę z krzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszą miesiączkę miała w wieku 10 lat, od tamtego dnia drżę ze strachu. Muszę przyznać, że wtedy zaczęłam żałować, że mam córkę i...przestałam ją kochać. Uznaję Twoją wypowiedź za prowo i pozostawiam bez komentarza. Jeśli jest inaczej, poszukaj pomocy psychoterapeuty. To nie jest złośliwe, potrzebujesz wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie niechcianych ciąż to kto wypina tego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wypina tego wina ? Wal się gościu ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz taka, zniszczysz jej zycie, wydajesz sie jakas toksyczna! jak bedziesz tak nia rzadzic to naprawde zajdzie w ciazy, zeby sie zbuntowac... to, co potrzebuje to nauki w tej kwestii, moze uswiadomienia, jak to jest z dzieckiem, jaki wysilek itp., moglaby poprzebywac z malym dzieckiem i zobaczyla, ze to nie zabawka. przypominasz mi moja matke, ktora zawsze, gdy wychodzilam z kolezankami to pytala sie, czy ide sie puszczac. teraz mam 24 lat i nadal jestem dziewica i mnie wcale nie ciagnie, matka niezla sieczke zrobila mi w mozgu, seks kojarzy mi sie z czyms okropnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze strachu przed wpadka nie uprawialem jeszcze seksu. Wole sie najpierw wyksztalcic, znalezc dobra prace,a nie utrzymywac ewentualna rodzine za pieniadze rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaasne, plac alimenty na dzieciaka ktorego synus zrobi w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 23 lata, jestem córką rodziców którzy od kiedy pamietam krzyczeli na mnie, że jak przyniosę bachora do domu to mnie wywalą pod most. takie teksty słyszałam już od podstawówki, a byłam dobrą uczennicą i interesowały mnie książki, a nie chłopcy. gdy na studiach miałam pierwszego chłopaka nieopatrznie przyznałam się rodzicom. pierwsze o co spytał ojciec to czy między nami juz COŚ było. gdy go rzuciłam (zdradzał) matka miała pretensje że "mnie przeleciał i zostawił". i to ja jestem tą, która zawsze im pomaga jak może choć wyprowadziłam sie z domu prawie na drugi koniec polski bo nie mogłam znieść ciągłych docinków o wszystko, m.in. o seks. mój brat ma gdzies rodziców i odzywa się gdy tylko coś potrzebuje, ma u nich sporo długów. tak więc zastanówcie jeśli będzie chciały przejąć kontrolę nad życiem waszych córek... one po prostu uciekną. jeśli są głupie to i tak wpadną. mądre sobie poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mna jest bardzo podobnie, tyle ze rodzice mi takich kazan nie glosili. Wspolczuje ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wychowywać i uczyć.W tym wieku powinnaś z nią być u gina i znać antykoncepcje,a nawet ją stosować.Czy ty zachowywałaś się inaczej.? Dziewczyny w tym wieku prześcigają się która pierwsza straci dziewictwo.Chcą być dorosłe i mieć to za sobą.Dziwne aby córka ciebie uczyła jak się zabezpieczać .Matki przed córkami skrywają ,że stosują antykoncepcję zamiast ich uczyć.To jest polski problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako użytkownik wielu cudzych córek nie zgadzam się z założycielem topica. Tyle wrażeń ile mi dały te córki w większości bardzo ułożone i dobrze wychowane wiedzą tylko ja i one. Dziekuję ich ojcom i matkom za temperament jaki im przekazali. Kobiety są gorące, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki się martwią a niech przypomną swoją młodość .Cipka musi być w obrocie inaczej by życie zginęło.Czy same też cipki nie ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córki są super, nie wpychajmy się w ich życie erotyczne, to nie nasza sprawa. Lepiej zająć się własnym. Nawet nie chcę mysleć jak by zareagowały gdyby dowiedziały się jak niegrzeczni są ich rodzice i to nie w młodości ale dzisiaj ;). Dzieci zawsze są kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1942
W młodości dymałem wszystko co się rusza. Byłem sprawcą wielu ciąż, dlatego teraz się martwię o córki. Jeśli mają geny po mnie to zaliczyło je pół miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×