Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smerfny

Postanowiłam dać sobie spokój

Polecane posty

Po 1 z egzaminem zawodowym , którego nie zdałam w technikum. Po 2 z naszą klasą , już nigdy nie założę tam konta Po 3 to już nigdy nie zaproszę gwiazdora na FB Po 4 ani myślę zapisywać się do szkół policealnych Po 5 na forum.o2.pl chyba też nie będę pisać bo mało ludzi tam jest, o2 jest odpowiednikiem nk.pl a kafeteria odpowiednikiem fejsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopa se znajdz szmatkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam ale jak mówię każdemu , że po ślubie rezygnuje z pracy to na drugi dzień nie telefonuje już do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie telefonuje bo jestes feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xMietek
Wyjdz za mnie. Ja hestem wolny i zamozny. Nie musialabys nic robic, nawet dzieci urodzic bys mi nie musiala, bo nie chce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sypiać będziemy oddzielnie :) chyba że jesteś owłosionym brunetem i na pośladach i na wszystkim, nawet na penisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy sypiać oddzielnie. Nie lubie uprawiać seksu z grubaskami. Oczywiście będę mieć kochankę. Niestety ty kochanka nie możesz mieć. To mój jedyny warunek. Ja cię utrzymuje, sprzątam, gotuje, ale ty jesteś dziewicą i bez żadnych kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaStefankaFanka
Z egzaminem jednak nie powinnaś dawać sobie spokoju, chyba że maturę masz zdaną i szkoła ci sie liczy bez tego egzaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin zawodowy, w 2015 roku zdaje maturę, może w 2016 podejdę ale nie mam pewności bo technik organizacji usług gastronomicznych to raczej nie dla mnie, bo ziemniaka nie umiem nawet obrać. Matka jak obieram to mówi, że nie oszczędnie i za grubo a co ja niewinna dziewica zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam scierko, chapniesz mojego pena? Załatwię ci mature za to, scierko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×