Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiejsze związki to jedno wielkie udawanie miłości

Polecane posty

Gość gość
Da się wyczuć na kilometr sukę. Potem się pyta, ej misiu coś nie tak chyba jest, czuję że coś wygasa. Nie kochanie wydaje ci się hahaha. Nawrócić się już takiej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zarób. Nasza forsa tylko dla fajnych dup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasze ciało i seks tylko dla fajnych facetów, a nie dla tych co kłamią, ze kochają aby tylko poroochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Dzisiejsze związki to jedno wielkie udawanie miłości... Prawda. Czasami mi się wydaje, że jestem ostatnią osobą potrafiącą kochać. Obserwując mojego partnera i związki moich znajomych bliższych i dalszych. Ostatni przykład: koleżanka twierdząca, że jest szalenie zakochana, zdradza faceta, bo póki nie da jej pierścionka to nie wie na czym stoi. Bidulka, nie? Koleżanką jest dobrą, ale miłość w jej wykonaniu to jakaś farsa. " Hahaha nie no fajna jak by mi moja taką szopkę odstawiła to już by mnie nie zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni faceci oprócz fajnego ciała i seksu, cenią sobie też posiadanie mózgu z umiejętnością używania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne dziewczyny często wiążą się wcześnie z pierwszym lepszym przeciętniakiem x ta jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piękne dziewczyny często wiążą się wcześnie z pierwszym lepszym przeciętniakiem. Dodam, że piękne i niedoświadczone życiowo dziewczyny wiążą się za wcześnie z pierwszym lepszym przeciętniakiem , a pózniej srogo za to cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ludzie nie chcą przyznać , że nie ma miłości. Bo wolą żyć iluzją to co wytworzą sobie w chorym umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to była prawda to nie byłoby w ogóle prawiczków po 20 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oczywiście,że miłość jest,ale nie są to żadne pierdy z romansów,i bajki o kochaniu za nic,ale dobranie się z kimś,z kim,kto jest przynajmniej w sporym zakresie dopasowany do ciebie,kogo się przynajmniej lubi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w związkach jedno z partnerów bywa zazdrosne o drugiego myśląc , że jest to wynikiem wielkiej miłości? Bo ten drugi partner zrobił wszystko by nie dać poczucia bezpieczeństwa. Zazdrość w związkach nie jest wynikiem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to bardzo biologiczna sprawa,a nie poetycka,z kimś można byłoby być dla siebie stworzonym,z kimś się przynajmniej lubisz,a może i więcej,a ktoś cię w*****a,męczy,denerwuje i w codziennej egzystencji może cię wykończyć samą swoja obecnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie akcje z zazdrością i jakimś poczuciem bezpieczeństwa to prawdopodobnie kompletnie nie ta chemia,gdyby to byłoby to coś w sporym przynajmniej zakresie,to nawet bliska koleżanka czy kolega,nawet z którą jakoś flirtuje czy spełnia fantazje o fetyszu stóp,nie byłaby jakimś,jak ktoś jest zazdrosny to usrał się kogoś kto ma go w d***e tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale oczywiście,że miłość jest,ale nie są to żadne pierdy z romansów,i bajki o kochaniu za nic,ale dobranie się z kimś,z kim,kto jest przynajmniej w sporym zakresie dopasowany do ciebie,kogo się przynajmniej lubi, Jak jest przynajmniej lubi to jest przyjazń , współgranie, szacunek ale nie oddasz swojego życia za drugiego człowieka. Będzie miłość wtedy jak oddasz swoje serce tej osobie na przeszczep wiedząc ,że Ty umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubią emocje, zazdrość o faceta a stabilizacja, poczucie bezpieczeństwa odczuwają jako nudne i nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może oddam to swoje życie,bo wiem,że jest mi bliska i co mi po tym życiu bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może właśnie ta osoba nadaje mojemu życiu sensu i dziwnie mi byłoby żyć bez niej,rozmyślając,że mogłem ją uratować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i może oddałbym to życie,ale nie z powodu jakichś pierdół o wielkich ideałach,ale z pewnego egoizmu,co mi bez niej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli działasz z pobudek egoistycznych to nie miłość. Tutaj musi się liczyć dobro drugiego człowieka nie Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p********z,za dużo romansideł i głowy w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak! no na spoko 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłośc istnieje! ale to wszystko polega na zaspokajaniu potrzeb. Otóż faceci pragną pięknych ciał, oralu kiedy zapragną, seksu przez parę godzin, chcą być samcami i dostawać seks wtedy kiedy chcą. Kobiety za to pragną rozrywek, nowych ubrań, butów, wyjść na randki, wiadomo pragną też bezpieczeństwa i bliskości, Mężczyźni również ale nic tak nie uwieńcza wieczoru jak świetny seks po romantycznej kolacji i zakupach w nowym centrum handlowym. cos w tym jest, jak kobieta nie będzie zaspokajać mężczyzny seksualnie to on się odkocha i pojdzie do innej u ktorej to dostanie to proste jak drut ;p z kobietami jest tak samo gdy facet przestanie im dogadzać i spełniać ich zachcianki to ona sobie znajdzie innego jelenia ktory będzie za nią biegać, ktoremu ona bedzie robic loda a ten przynajmniej kupi jej kwiatki i zabierze do kina. Cos za coś. Dlatego nie można niczego oczekiwać nie dając nic w zamian. Dla mnie to prosta matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
11:01 dzięki ;) dziś rano się dowiedziałam, że jestem facetem dzięki Tobie, bo wolę seks niż rozrywki i zakupy. życie boli :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, bo jesteś prosty jak cep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
straszne i dziwne rzeczy jak dla mnie piszecie. miłość jest. to, że wy jej nie doświadczyliście nie jest jeszcze powodem by twierdzić , że jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety myślą, że facet będzie z nimi tylko dlatego, że jest ładna i d******py. Dla faceta na poziomie liczą się jeszcze inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora... Bo zakładam,że to facet,którego laska kopnęła w d..ę i wysłała na Księżyc.Tam jest twoje miejsce pustaku i dziwolągu.Naucz się szacunku do kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
nie chce mi się czytać, czy masz jakieś akceptowalne argumenty na poparcie komunikatu z tematu, ale skoro dzisiejsze są udawaniem miłości, to co powiesz o niegdysiejszych, kiedy większość mazeństw byla zawierana na zasadzie umowy między rodzinami nowożeńców, a kobieta w ten sposób związana praktycznie do końca życia była uwiązana. Tylko nieliczni decydowali się na ostracyzm społeczny, który ich czekał po zakończeniu nieudanego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc jest piekna tylko musisz jej doswiadczyc.Nic na sile ,czekac cierpliwie a w koncu sie zjawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×