Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o facecie który zostawia żonę z dziećmi dla kochanki?

Polecane posty

Gość gość

Facet nie płaci alimentów na dzieci i wybiera z życia tylko to co mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet to "smiec"!;)MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To inny facet niz moj kochanek ktory pokrywa wszystkie wydatki zony i dzieci wlacznie z jedzeniem?! Ale moj ma wlasna firme i duzo kasy, wielki dom i prywatna szkole dla corek. Zona by tego w zyciu nie oplacila... ja nie mam prawa sie wtracac do jego wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że to wina jego partnerki,że tolerowała niedojrzałego facecika,i jeszcze zdecydowała się na posiadanie dzieci, dzieci powinna jemu oddać na wychowanie,a sama zająć się sobą i realizacją swoich pasji,szybka by odnalazł sen i cel w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sadzicie o facecie ktory traktuje zone i dzieci jak miejsce do ktorego sie wraca po kolejnych kochankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mężczyzna nie dojrzał emocjonalnie, niektórzy mężczyźni przeżywają drugie dziecinstwo w momencie kiedy trzeba być najbardziej odpowiedzialnym. Chodzi mi o to że taki dwudziesto paro latek podjął się współżycia ożenił się, spłodził dzieci a w okolicach trzydziestki zaczyna szaleć odnajduje hobby jakieś pasję i wtedy czuje jak to fajnie,mianowicie żona idzie w odstawkę często z powodu jej nastroju mężczyzna znajduje kochankę która udziela się aktywnie w jego życiu czyli porobi z nim coś głupiego,jakiś sport którym żony nie mógł zainteresować ogólnie kochanka jest w niego zapatrzona więc żona staje się blee bo tylko dzieci i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego uwazam ze wysokosc alimentow powinna byc odwrotnie proporcjonalna do poswieconego dzieciom czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,masz racje, mężczyzna który nie zajmuje się dziećmi powinien płacić zdecydowanie więcej jak 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzna, który nie zajmuje się własnymi dziećmi powinien być pozbawiony praw rodzicielskich oraz powinien utrzymywać własne dzieci do 26 roku życia i żonę dożywotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i powinien żonie dożywotnio przyprowadzać byka raz w tygodniu. Zeby ją zaspokajał ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz te zony co sadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze to śmieć. Nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony też przyczyniają się do tego, że facet odchodzi. Ale płacić powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
zglos drania do komornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie kobiety to d***** a samotne to odpady spoleczenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie moje drogie ,facet zostawia tylko babę,a że prawo jest p******e to dziecka mu nikt nie da,więc zmuszony jest zostawić te dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.04 dlatego uwazam ze wysokosc alimentow powinna byc odwrotnie proporcjonalna do poswieconego dzieciom czasu xxxx Jestem za! Wtedy ex mojego męża musiałaby nam płacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O nie moje drogie ,facet zostawia tylko babę,a że prawo jest p******e to dziecka mu nikt nie da,więc zmuszony jest zostawić te dziecko. xxx Dokładnie. Mój mąż chciał dzieci zabrać. To wszyscy (exiara, jej rodzina, nawet jego rodzina no i sąd) wskoczyli na niego z mordami że matce chce dzieci odebrać. A potem exiara się pluła że on rodzinę zostawił. Nie rodzinę tylko ją. A dzieci mu nie pozwolono zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił ją dla ciebie? no cóż niektóre cieszą się że zdobyły patologiczny odpad społeczeństwa.Na pocieszenie powiem ci że ciebie też kiedyś zostawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby ne było tak jak zaxwyczaj jest czyli za pare lat zechcesz wrócic do żonki bo kochanka poszuka dobie kochanka wtedy zobaczysz kogo tak naprawde kochales i kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wroci, jak mu sie znudzi, a zona go przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADEN mąż od dobrej żony nie odejdzie! Niektórym żonom po ślubie i urodzeniu dziecka/dzieci zaczyna się wydawać, że oto mają już dozywotniego niewolnika. Na którego może fukać, mrukać, strzelać focha, karać i nie dawać. Ciosać kołki i wyżywać się w "te dni". A tu nagle zonk. I zdziwienie: JAK TO?? Ludzieee! Zostawił mnie z dziećmi!! I uciekł do kochanki!!! Co za drań!!! Z piekła uciekł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby uciekł z piekła tak jak piszesz to nie chciałby nigdy wracać do złej żonki ,prawda?więc dlaczego chciał wrócić?najlepiej zwalić całą winę na żonę i usprawiedliwić dzięki temu egoistę któremu zachciało się znów być kawalerem i mieć wszystko w d***e!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADEN mąż od dobrej żony nie odejdzie! Niektórym żonom po ślubie i urodzeniu dziecka/dzieci zaczyna się wydawać, że oto mają już dozywotniego niewolnika. Na którego może fukać, mrukać, strzelać focha, karać i nie dawać. Ciosać kołki i wyżywać się w "te dni". A tu nagle zonk. I zdziwienie: JAK TO?? Ludzieee! Zostawił mnie z dziećmi!! I uciekł do kochanki!!! Co za drań!!! Z piekła uciekł...... Życie ci jeszcze może pokazać jak naprawdę to wygląda i na to zasługujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie już pokazało, a nie zasługiwałaś przecież. Cudzie natury bez rury. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może wyjaśnić o co bluzgi lecą?? Wyzwiska i awantury... Tak, facet który zostawia żonę i dzieci to śmieć. Ale taki którt zostawia żonę to po prostu facet który źle wybrał partnerkę życiową. Jeśli mąż odchodzi do kochanki a potem wraca do żoby to facet który popełnił poważny błąd. Ale jeśli robi to więcej niż raz to jakiś debil zwykły. Pisałam że mąż odszedł od żony. Nie od dzieci. Dzieci kocha bardzo. Często u nas są, czasem 2-3 miesiące non stop. Z żoną nie mógł się porozumieć. Na pewno jakaś wina jego też w tym jest. Od 5 lat jesteśmy razem i nie wykazuje chęci powrotu do żony. A jeśli mnie zostawi... Może tak być. A jeśli ja go zostawię? To nie jest reguła że ten kto zostawił raz będzie robił to zawsze. To tak nie działa. Więc może więcej spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot 1500100900
ze tak wtrące trzy grosze do dyskusji o facetach - moim zdaniem jesli meżczyzna zle wybral partnerke swoich dzieci to wniosek nasuwa sie jeden- jest po prostu głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerke i matke swoich dziec oczywiście miało byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wraca do żony gdy zobaczy że kochanka z nim pogrywa,a głupie myślą ,że wraca bo żałuje i kocha :D kartą przetargową dla ex jest zawsze dziecko,,cóż im pozostało ,jedynie te biedne dziecko niczemu winne że tatuś nie kocha mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mezczyzna zostawia kobiete jest wybaczalne - kazdy ma prawo do zmiany swojego zycia, to ze zostawia wlasne dzieci czyni z niego najgorszego na swiecie dupka i nie ma na to zadnego wytlumaczenia - dzieci sa na zawsze, jak ktos nie chce zobowiazan na zawsze nie powinien miec dzieci. Nie mam tutaj na mysli tylko finansowego aspektu wychowania - znam przypadek gdzie facetowi wiedzie sie bardzo dobrze (ma dobrze platna prace) i bylej zonie wysyla pieniadze na dziecko - ale sam to dziecko widuje raz do roku (mieszka na innym ontynencie) - w mojej ocenie on znajduje sie rowniez w kategorii "d**ek";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×