Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Skarbik nie. Jedna biochemiczna nie jest wskazaniem. Biochem to nawet nie do końca poronienie. Nie chcijcie na sile leków im ich mniej tym lepiej. Ja pierwszy raz nie miałam teraz encortonu i się udało (pewnie nie dlatego) a lepiej ze go nie ma w organizmie bo to silny lek i szkodliwy w jakimś stopniu (oczywiście korzyść czasem przekracza szkodliwosc) ale rozumiem ze kobieta chce wszystko żeby tylko podnieść szanse. Powtarzam się ale podstawa to zaufanie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny każdy przypadek inny i kazda z nas nawet ten sam dr potraktowal by pewnie inaczej. u mnie nic nie stwierdzono, nic nie zdiagnozowano, zadnych poronien, zadnych biochemicznych ciąż poprostu Jedna wielka niewiadoma, ale po dwóch ostatnich transferach bralam fraxiparine. i tak na prawdę nie wiadomo co pomogło, czy sam szef swoja reka zrobil transfer czy aktywacja komórek czy fraxiparine czy prolutex. Tego nie wiem a dr chyba juz przy kolejnych niepowodzeniach tez probuje wszystkiego co mozliwe. Tak jak pisze Lillalu musimy im ufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu moje maluchy wolaly juz w 2 dobie zamieszkac u mnie w brzuchu zamiast czekać na ten moment do 5 doby, jak wymaga regulamin MZ :) Chyba srodisko naturalne im bardziej odpowiadało niz laboratorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sponsorowane Wez spadaj z tego forum! !! Tutaj nikt nie chce mieć plaskiego brzucha a wrecz odwrotnie tu wszystkie marzą o duzym brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dziewczyny że im mniej leków tym lepiej. Mi dr. powiedziała ze dopiero poznaje moją fizjologie i że dobierzemy leki na kolejnej wizycie. Dziewczyny ktore staraja sie naturalnie o ciaze czasem same nie wiedza ze w niej przez chwile byly i zachodza w kolejna bez "extra" lekow. Ja po prostu nie lubię bezczynnie czekać :-) a nie wiem jakie badania mogłyby pomoc dr. w dalszycg próbach. W tym tygodniu za namową Orchidei zbadam.krzywa cukrowa i krzywa insulinowa, mysle o tarczycy bo dawno nie miam badanej i nie wiem co powinnam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Hej! Jak miło czytać o tylu nowych ciazach:). Ja prawie codziennie będąc z małą na spacerze przechodzę pod Novum i aż mi się buzia cieszy:)... bardzo miło wspominam to miejsce. Ja prowadziłam całą ciążę w novum i byłam bardzo zadowolona. Co do doktor T.to nie mam dobrych wspomnień, trafiłam do niej w 22 tyg ciąży bo dr O.ktora prowadziła ciążę była na urlopie a potrzebowałam pobrać posiew z szyjki. Miałam twardniejacy brzuch a ona mnie nastraszyla że to wywoła poród a w tym tyg ciąży jak urodze to nic z tego nie będzie(dodam że wcześniej byłam na izbie przyjęć i powiedzieli że jest ok tylko zastrzyk z nospy dostslam). Nakrzyczala na mnie ze powinnam lezec w szpitalu! I ze nue donosze ciąży! To był piątek cały weekend przelezalam i przeryczalam a w poniedziałek dr O.zwiekszyla mi magnez i jak ręką odjal. E! Co u Ciebie? Czekam i czekam na tego maila... sorry za błędy ale pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik tsh to podstawa dziwie się ze nie miałaś zleconego. Koniecznie zrób mi wmawia no ze 3 to dobry wynik. Od cyklu w którym zaszłam mam euthyrox a wczorajszy mój wynik to 1,8. Lenasz byłaś zadowolona z prowadzenia u O. Ja nie wiem co myśleć. Boje się jej chyba ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenasz :) Lillalu A moj gin w przychodni twierdzi, że 2,5-3 jest ok dla ciąży. Ja wiem co innego z Novum.po tranaferze mialam 1.8 i dr.W kzal jeszcze obnizyc. A wiec teraz mam 0,885 myślałam, że to za malo trochę a Dr.W na ostatniej wizycie pow.ze jezt ok i czym nizsze tsh tym madrzejsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM ciesze się razem z wami z waszych kruszynek dbajcie o nie,u mnie chyba nie będzie transferu bo endo nie rosnie zatrzymało się na 7 ale jeszcze jade we wtorek sprawdzić , a jeszcze do tego w pracy dostałyśmy wypowiedzenia z pracy totalna klapa , BUBU mam nadzieje ze to będzie twój czas odpoczywaj ,pozdrawiam kotek1975.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek probowalas z winem na to endo?? Kurcze noo moze ruszy jeszcze :/ no i w pracy rzeczywiscie nie ciekawie, ale nie łam się jak nie ta to inna :) Trzymam kciuki cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DANDAM LILAUL AGA niech skarby wasze rosna was i daja nam nadzieje i siłe do dalszej walki,BUBU trzymaj się mam nadzieje ze nastepna brzuchatka będziesz ty ja niestety chyba nie podejdę do transferu bo moje endo zatrzymało się na 7 i nie rosnie ale jeszcze we wtorek ostatnia kontrola ,niestety moja dr S poszła na urlop wcisnęli mnie do doktor DOBEK czy któras z was u niej była ,we wtorek będzie 20 dzień mojego cyklu i jak endo podrośnie to transfer miałabym 25 dnia czy to nie za późno będę wdzieczna za wasze informacje pozdrawiam kotek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory za 2wpisy myślałam ze nie poszedł .kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kotek - szkoda,ze nie rosnie tak jak nalezy.Moze lepiej zebys sie wstrzymala ten miesiac.Z perspektywy czasu wiem,ze na siłę nie zwojujemy tu nic.Moze zacznij sie raczyc tym winem od okresu,jedz tez bardzo duzo ryb, orzechow i migdalow.Ciekawe czy u Ciebie to cos pomoze.Mysle,ze rybka 3-4 razy w tyg.w roznej postaci moglaby zadzialac.Kup sobie tez olej lniany,swego czasu go stosowalam.Nie ma wyjscia,trzeba probowac.Na wzrost endo i pęcherzyków wpływa świetnie herbatka z liści malin, oraz ziola ojca Sroki - zestaw 3.Co do tej dr Drobek to nigdy o niej nie slyszalam.Ciekawe co powie. Bardzo zaluje,ze sie nie przylozylam do lepszych komorek,zywilam sie nijako,diety nie bylo i efekt marny,ale nie ma co teraz plakac nad rozlanym mlekiem.Wiesz,ze jak mialam najlepszy wynik i ladne zarodki to przez ponad 3 mies.przed pilam wlasnie ziolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja byłam bardzo zadowolona :). Co do endo to ja też zawsze miałam problem ze było za cienkie. .. winko, orzechy i zawsze max 8. Na mnie działało acc bodajże 400mg 2 razy dziennie do max 17 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobek byłam raz, na monitoringu, więc nie wiele mogę powiedzieć... Jak przychodzisz po konkretne info to myślę, że ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy moge zazywac taki zwykly magnez czy musi to byc z wit dla ciezarnych? Czesto mi sie brzuch robi bardzo twardy,dzis w nocy nawet mi się jakos stawial w taki czubek po prawej stronie pepkpepka.jakby maly na lalcach stawal i glowka wypychal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, ja biore od dwoch dni zwykly magnez, znajoma na twardy brzuch bierze nospe magnez i ma duzo lezec, ktory to juz u Ciebie tydzien ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm U mnie jest 21tc. Zwlaszcza w nocy mi tak twardnieje i to tez nie codziennie. No dzis jak się zlapalam za brzuch to jakbym pomarancze trzymala w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Oj chyba tak, od piątku to takie akrobacje urzadza ze hooo A ten mg nie ma znaczenia cze w tabletkach czy musujacy na wode.? A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, ja biore w tabletkach, ja mam raz mniejsze, raz wieksze mdlosci, nasilaja sie na wieczor, czasami czuje cos tam w brzuchu, no i jajnik, a tak pozatym jest ok, mam nadzieje, ze z moim malenstwem jest wszystko dobrze i ze tez niedlugo bede przechodzic ten etam co Ty :), na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu a jakie jest Twoje zdanie o tych ziołach ojca Sroki - zestaw 3? Czytałam na forum że wielu dziewczynom pomagały: http://f.kafeteria.pl/temat/f9/ziola-ojca-sroki-nr-3-p_4786778/216 ale jakoś nie mam przekonania, nie wiem tez czy można ich używać zażywając inne leki jak np Bromergon? Zastanawiałam się nad nimi przed ewentualną kolejną stymulacją ale nie wiem czy można je łączyć z lekami które wtedy zażywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dandm Zanim się obejrzysz będziesz miała 20tc :) Termin mam na 17 lipiec. Mi mdłości minely w 12tc. Okropnie je znosilam. Przez to moja chorobe odzwyczailam się od kawy :) dzis 5 dzien bez kawy i tv. I jakos wcale nie tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na myśl o kawie, którą piję w pracy codziennie miałam odruch wymiotny... cały dzień wczoraj przespałam, jak leżę to jest ok... myślałam że będzie dobrze dziś, ale nie... w pracy jest masakra... aż mi się płakać chcę. Mam dziś wizytę u internisty chyba nie będzie problemu ze zwolnieniem? Bo nie chcę się męczyć muszę w tym najważniejszym okresie mieć spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co niektore wieczory spedzam z miska przy lozku, kawy od transweru nie pije wogole, wiec nie mam z nia problemu,Lillalu, czy powiekrzył Ci sie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to od progesteronu, woda się zatrzymała i spuchłam trochę, nie tak żeby się martwić ale... +1kg i +5 cm w brzuchu (to straszne)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ciąża miała być piękna... a jest koszmarna :) Nie to żebym narzekała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w brzuchu przybylo ponad 10cm, waga skoczyla +1,5, brzuch lekko zaczyna byc widoczny , oczywiscie jak ktos nie wie to sie raczej nie zorientuje :)przestraszylam sie ze zbyt szybko mnie przybywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasze mialam wklesly brzuch, a teraz nawet na lezaco wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to niestety woda... bo macica jest rozmiaru dużej moreli :) ale średnio mi się podoba że moje ciało przestało się mnie słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×