Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

ciesze sie , ze jestes juz spokojna, maz mi dzisiaj kupil marchewki surowe jakbymmiala ochote cos podjesc, zebym nie przytyla za duzo :) chyba sie przestraszyl mojego wzrostu wagi ;)pozdrawiam wszystkie, szczegolnie te co niebawem beda podchodzic do transwerow, Bubu co tam u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Lillalu - super że wszystko ok u Ciebie! :-) Tak stawiałam, że będziesz kolejna w ciąży, w prawidłowej i zdrowej! Skarb_ik - ale jesteś zdyscyplinowana z tą dietą i bieganiem. Podziwiam! Dandm - zobaczysz jak Tobie szybko zleci czas i też najbardziej ryzykowny czas będziesz miała za sobą... No właśnie ciekawe co z Andzią... Kilka razy ją już wywoływałam na forum i nadal cisza... Dziewczyny będące w ciąży jakie witaminy bierzecie? Ja Femibion. Dwóch lekarzy u których dotąd byłam go zachwalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
lillalu! ciesze sie bardzo, ze i Ty sie uspokoilas............... musi to byc cudowne uczucie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, za chwile sie o tym sama przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
no wlasnie, teraz moja kolej;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze szpitala, po tym jak zrobilam ostatni wpis na forum, zobaczylam ze zaczelam plamic, przestraszylismy sie z mezem i pognalismy do szpitala, na szczescie z dzieckiem jest wszystko ok, i ma w tej chwili 14mm, :) a krwawienie jest najprawdopodobniej z szyjki,ale sie przestraszylam, nawet z tych emocji sie poplakalam, ja chyba zwariuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się najadlas nerwów... co się dzieje z szyjka? Mi dr polecał pregna plus i faktycznie skład super. Spać nie mogę z wrażenia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dandm....ech te durne plamienia, tyle stresu powoduja!!! Lez i sluchaj muzyki relaksacyjnej, musisz sie uspokic...a plakac masz prawo! Joahna tez plamila i wszystko dobrze! I u Ciebie tez tak bedzie! / Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu a Ty faktycznie spac nie mozesz.... mam nadzieje ze rano nadrabiasz:-) / orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z wrazenia spac nie moglam, ja mialam trudny transwer, podczas ktorego przebijali sie do macicy i krwawilam ,podczas, nastepnego dnia po transwerze tez plamilam, najprawdopodobniej z tej ranki co sie utworzyla podczas transweru w szyjce, i wczoraj to wygladalo jakby sie cos tam oczyscilo, nie bylo tego bardzo duzo, ale bylo, dr powiedziala, ze wszystko wyglada ladnie i nie ma powodow do niepokoju, poinformowano mnie rowniec ze po 20 tygodniu ciazydo 36 tygodnia, gdyby dzialo sie cos niepokojacego ,to zebym kierowala sie jedynie do szpitala w ktorym jest patologia noworodka ze wzgledu na mocno obciazona historie ginekologiczno- poloznicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dandm jak dobrze że już wszystko u was w porządku Boże ile biedne nerwów stracicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj miałam małego nerwa na Novum :( Okazało się, że nie wysłali mi recepty na luteinę która kończy mi się jutro. Dzisiaj mi już przeszło bo załatwiłam luteine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowalabym w domu... ☺ niby odpoczywam chociaż przy złym samopoczuciu to żaden odpoczynek. Nic mi się nie chce nawet ruszyć się nigdzie. W końcu się ruszyłam ugotowalam zupę obiad i od razu lepiej się czuje. Koniec leżenia trzeba się ruszyc. Poza tym strasznie mi się nudzi i nawet książki mi jakoś nie idą ☺ wracam do pracy w przyszłym tygodniu i pracuje ile dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
jaka dzis cisza.............. Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
dandm, lillalu, jak sie czujecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powolutku co prawda ale chyba wracam do zywych. Mam bakterie w moczu i trochę mnie to martwi. Jutro mam wiedzieć co z tym mam zrobić. Poza tym bez większych zmian ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja sie czuje poki co dobrze, mdlosci jedynie towarzysza wciaz i uderzenia goraca, badania wyszly wszystkie prawidlowo wiec teraz do nastepnej wizyty,a co u Ciebie Orchidea? Bubu odezwij sie co u Ciebie, testowalas juz? Kotek jakie wiesci u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Andzia 100 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odezwijcie sie, mam nadzieje,ze u Was wszystko dobrze, Aga, jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm u mnie ok! jutro ide u siebie na usg ( tak ustalilam z dr Z), mam sprawdzic co tam rosnie;) i w srode bede dzwonic do dr ustalac wizyte! mam nadzieje, ze zadna torbiel sie nie przyplątała.... i ze za kilka dni zabiore swoje maleństwa! pisałam w pracy z komorki, ale wpisy zadne nie weszły, ech, nie wiem dlaczego! czasami sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam z niecierpliwością do czwartkowej wizyty :) Nie wiem jak zniosę podróż 180km do Wawy bo w aucie mi strasznie słabo ;) Dolegliwości ciążowych bardzo mało i mam nadzieje, że tak zostanie jedynie co mi dokucza to ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea, Aga, kciuki zacisniete, u kazdej za co innego i czekamy na wiesci, Lillalu, dzisiaj wyczytalam, ze prawidłowa czynność serca płodu, stwierdzona po 8 tygodniu w ponad 95% gwarantuje utrzymanie ciąży :) wyczytalam to w publikacji ginekolocznej takze jeszcze troche i bedziemy mogly zaczac sie cieszyc :) Skarbik, Kinga co u Was? Bubu odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem znam te dane ☺ ja mam wizytę w środę u dr z medi. Ale będę też prowadzić u dr ze szpitala w którym chciałabym rodzic (i do niego mam pełne zaufanie) niestety nie mam jak inaczej tego zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Andzia szykuje nam niespodziankę i się nie odzywa :) Bubu, kotek Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Sylvia też sobie tak o Andzi myślę... że się w końcu odnajdzie i odezwie tutaj z takimi newsami ;-) Oby! Ja siedzę sobie w domciu i mi tu bardzo dobrze :-) Napycham się owocami i odpoczywam. Wcale nie myślę o powrocie do pracy... W końcu mam czas na spokojnie o siebie zadbać - o siebie i o dziecko, o które staraliśmy się 5 lat... Więc teraz ciąża jest najważniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Beta pozytywna dziewczyny,ale jest bardzo niska więc nie ekcytuję się,bo wiecie same jak mnie lubią te biochem,wiec podchodzę do wszystkiego bez entuzjazmu.Raczej z wielką rezerwą i stresem.Jeśli Bóg da,będzie ładny przyrost,czas pokaże...Myślałam,że wogóle nic się nie zapłodniło,bo przecież do 8dpt zero bóli,kłucia,drazliwych piersi - po prostu nic!Jest na całe szczęście inaczej.Właściwie to dopiero od wczoraj - 9dpt zaczęłam czuć rozpychanie i kłucia.Trzymajcie za mnie kciuki,bo już tak długo walczymy,że chciałabym żeby tym razem wszystko było dobrze.Jutro zobaczymy jak beta przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno za Ciebie kciuki!!! Jak najwięcej spokoju Ci teraz potrzeba... Przesyłam ciążowe fluidy :-) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×