Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

DORT z leków mam nie dużo, 3*100 luteina 0.5 tab encorto 5 ibacidum 5 zamiast foliku. Wit D nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informację Sylvia. Swoją drogą to jakoś dziwnie to liczą... 35dpt = 8tc, czyli tak jakby od okresu liczyli... kalendarzowo 35 dni to 5 tygodni a tu dochodzą jeszcze jakieś 3. Albo ja już źle myślę od tych zastrzyków... ;-) To co do pracy nie wracasz tylko dbasz o siebie w spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Ja słyszałam że ciążę po in vitro liczą właśnie tak jak normalna czyli od ostatniego okresu wiec chyba tak jak sylvi policzyli czyli potwierdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT Niby do daty transferu dodaja 2 tyg to u mnie wychodzi prawie 1dc bo transfer mialam 15dc. Do pracy nie wracam, nawet nie mysle.za duze ryzyko.moglabym się opierniczac i nic ciezkiego nie robic ale Ja nie potrafię sciemniac jak niektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - czemu tak długo Encorton, do kiedy masz brać, mówił coś dr? Może u mnie tez warto by po tych 2 poronieniach... A jakiś acard/clexane nie zalecał Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Lilallu Nie mówił dr czemu encorton. chyba do następnej wizyty kazał brac potem zobaczymy. Mam fraxiparine 0.3 i tez do wizyty (04.12) Acardu nigdy nie bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ale zawsze odstawiałam standardowo (stopniowo po teście). Jak fraxi? Clexane był dla mnie straszny - miałam straszne wylewy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Reniu to niestety miałaś słuszne przeczucia. Ogromnie ci współczuję :-( Na pewno jest ci ciężko Nawet nie chcę sobie przypominać jakie to jest uczucie - ogromny strach, bezsilność i smutek. I chyba jak dla mnie największa tęsknota za tym pięknym uczuciem, które miałam przez 10 tyg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie techniczne, bo już wszystko zapomniałam (chyba byłam w stresie :) ) Jak to jest na punkcji? Trzeba mieć kapcie/skarpetki? Idzie się na boso, czy zostaje w skarpetkach? Na pewno wkładki... na po punkcji... ale coś jeszcze? Przypomnijcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia, bardzo mi przykro... to boli najbardziej... bo było już blisko... :( Kinga, trzeba mocno wierzyć że w końcu się uda i czekać na "ten szczęśliwy" zarodek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
reniu :( tak bardzo mi przykro :( żal i smutek mnie ogarnał po wpisie Twoim, to takie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
kinga241 właśnie dzwoniłam do NOVUM i są już grafiki na styczeń, umówiłam się na wizytę kwalifikacyjną/startową na 7 stycznia, także dzwon szybciutko i umawiaj się. Mam miesiąc na ogarnięcie brakujących badań do zgody internisty oraz posiewów. Cieszę się że tym razem udało mi się zapisać. Renia tak bardzo mi przykro... nawet nie wiem co napisać żeby lepiej Ci się zrobiło, mogę sobie jedynie wyobrażać jak się czujesz. Mam nadzieje że starczy Ci siły aby walczyć dalej, nie ma nic gorszego jak poddać się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarb_ik dzięki kochana :-) Już zadzwoniłam i zamówiłam wizyte :-) Ale z tymi moimi @ to wątpliwa sprawa czy akurat będę miała dobry dzień cyklu. No nic zobaczymy. Taki mały kroczek do przodu a już mi poprawił humor :-) Też biorę się za badania. Zobaczę w domu co mi dr zaznaczył na karcie i będę pomału działać bo później święta i zleci i znowu wszystko na ostatnią chwilę jak zawsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Mi też się humor od razu poprawił bo znowu mamy jakiś cel w tym wszystkim i powoli staje się to wszystko realne. Ja też siedzę w domu na zwolnieniu na zapalenie krtani, jak tylko wyzdrowieje lecę do internisty po wszystkie badania do zgody żeby na wizytę mieć juz ten temat zamknięty. Taka mała "rzecz" a cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lilallu na punkcje bierzesz tylko skarpety, daja taki fartuch-koszule jednorazowa to zakladasz na stanik zeby nie czuc sie golo i idziesz na fotel w tej jednorazowej kosuzli skarpetach bez majtek juz ;) i daja takie nakladki na stopy ala ochraniache na budty szpitalne ;)tez jednorazowe. wystarczy wkladka mi nie leciala krew po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarb_ik ,kinga241 dobrze, że pilnujecie tematu i macie już zaklepane miejsca. Faktycznie jest lepiej jak cel widać już na horyzoncie :) Ja póki co zrobiłam posiewy i tak jak czułam wyszły nieprawidłowe. Dostałam 3 globulki i tabletki. Pewnie w poniedziałek na wizycie startowej powtórzy mi posiewy, żeby spr. czy leczenie zadziałało. Dobrze, że zrobiłam je na własną rękę wcześniej - jest czas na wyleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super wiadomość, że macie już wyznaczone terminy na wizyty startowe!!! :) Fajnie, że widać już światełko w tunelu, jest na co czekać i do czego się przygotowywać... chociażby z kompletowaniem wyników kolejnych badań... Ja mam pytanie do osób, które robiły badania cytogenetyczne - jak długo czekałyście na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
jestem załamana moim tsh dzisija zrobiłam i 3,194 ;/ a we wtorek transfer :( to chyba za duzo co? jutro ide do endykrynolog zobaczymy co zaradzi ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnaaa! mi moja endokrynolog mowi mi zawsze ze do ciazy trzeba ok 1, do 1,5! ja biore wysokie dawki euthyroxu, 125 w tygodniu, w weekend 137 i takie ok 1 mi sie utrzymuje! dort! w novum czekałam na wynik kariotypow 3 tygodnie! to szybko, wiem ze gdzie indziej czekaja po ok 2 miesiace.... u mnie jutro wizyta! okaze sie co z torbiela....i czy zaczynamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johanna nie przejmuj się - mi w novum powiedziano że 3 to dobry wynik... to się zbija ale w ciąży (bo takie są zalecenia), natomiast endokrynolog powiedział, że nie jest nastawiony że to faktycznie tak jest, bo te badania, co to wskazują nie do końca są potwierdzone. Także bez przesady... taki wynik nie ma wpływu na ciążę... a już na pewno nie na powodzenie transferu, w novum wiedzą, co mówią. Dzięki za info dot. punkcji :) Jest dokładnie tak jak napisałaś. Skarbik, kinga - super że macie miejsca.. Justyna, mam nadzieję, że dołączysz :) Orchidea - ja dziś też będę, bo u mnie dylemat kiedy punkcja - sobota czy poniedziałek... ale dr chyba chce przetrzymać do poniedziałku... na razie są 2 większe pęcherzyki i dużo mniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Nie martw się wynikiem, Ja przed transferem mialam 3.8 tsh. I jak widać udalo się ;) na dzień dzisiejszy zbilam do 1.86. Spadam oddac krew, dr sporo badan zlecil do powtórki po wizycie potwierdzajacej ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dzięki laski trochę się uspokoiłam, ale ma dr smedek wolne miejsce wiec ja dzisiaj odwiedzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johanna dlaczego właściwie miałaś odłożony transfer? W jakich sytuacjach tak się robi? I to aż o 2 cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
15.40 będę ;-) a ty o której ? Nie wiem dlaczego właśnie o dwa cykle w poprzednim miałam jakoś długo okres coś plamilam i ogólnie wydaje mi się ze to chodzi o endometrium bo miałam chyba kiepska ta sluzowke. Poza tym ja nie mam swojej owulacji i właśnie lecę na estrofem ie chyba na ta sluzowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ok 16 będę na krwi potem pod gabinetem :) Pewnie się miniemy... Będę się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę też będę... albo na punkcji albo wizycie... więc pewnie miniemy się też z andzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Będę w czarnym swetry i zielonej bluzce to zagadaj do mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×