Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

hej dziewczyny! ciekawe czy sie spotkalyscie???? ja byłam po 10 na wizycie. Niestety torbiel jest ( cholera jedna;)) i nie zaczynamy...:((( Mam nadzieje,ze Ktos sie ucieszy z tego mojego miejsca w grudniu, bo zwolniłam. Mam dalej brac antykoncepcje i kontrolowac na usg u siebie w miescie. Jak tylko zniknie bedziemy mogli startowac, juz w styczniu! Maz dzis zrobil badanie nasienia z posiewem ( miał juz stare) i dzieki Bogu jest w normie, nawet lepsze od poprzedniego. Na posiewy czekamy. Pytalam w rejestracji o ta liste kolejkowa na styczeń. I Pani powiedziala, ze nie ma takiej. Kazdy ma rowne szanse i trzeba sie poprostu zapisywac na startowe. tylko ja juz ide innym trybem niz Wy - Niektóre, bo juz nie potrzebuje kwalifikacji. jestem juz po 1 próbie w innej klinice. Wiec mi jeszcze te 2 próby muszą zrobić! Mowiła tez, ze dostaja fundusze na kwartał, wiec spokojnie starczy dla ok 300 par! zatem ja musze dalej grzecznie brac tabletki i cierpliwie czekac... a mialam cicha nadzieje ze dzis ruszymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... zawsze coś musi pokrzyżować plany :-/ Ja też siedzę jak na bombie, też mam przecież torbiel, która albo zniknie labo urośnie... także drugi etap stymulacji nadal pod znakiem zapytania... Dziś 27dc. i jutro mija tydzień od pierwszego zastrzyku Gonapeptylu. Na szczęście dobrze się po nim czuję. Brała któraś z Was ten lek, jak długo go przyjmowałyście? Orchidea - chociaż święta będziesz mieć spokojne... a z nowym rokiem nowe wyzwanie przed Tobą! Zawsze trzeba poszukać plusów... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dort! ja bralam przy 1 próbie gonapeptyl ( krótki protokół, a Ty masz raczej długi),ale mnie uczulał, wychodziła mi duza czerwona plama utrzymujaca sie 2 godziny i zmieniono mi na diphereline, która tez uczulała, ale mniej. Wiec ja mam jeszcze ten problem, ze mój organizm chyba odrzuca te hormony...gonal i menopur znosiłam super! moja stymulacja trwalam ok 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Ochidea - co się odwlecze.. To wiesz! :-) Johanaa chyba cie widziałam, wyskoczylas ok 16.10 od smedek, bardzo wysoka blondynka :-) poszlas do recepcji a potem do szatni? Mam rację? Co powiedziała dr? Nie bieglam za tobą, bo nie byłam pewna, ja siedziałam pod gabinetem, nie patrzylas w moja stronę :-) Ja punkcja w sobote o 13.30, wszystko od wczoraj ładnie uroslo, wyglada na to, że jest lepiej niż poprzednio, ale nie zapeszajmy... Andzia o której wizyta i który to będzie dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy ustawilam nieobecnosc pod grudzien , a tu znow zmiana. To najgorsze! juz listopad wstepnie zgłaszałam.... ech.... czekamy na wiesci od lillalu i johany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, ze to czekanie na " dobre " mi wyjdzie;)) to teraz trzymamy kciuki za punkcje i d**erowe komorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje:) U mnie robi się tylko na chwilkę lekko czerwona skóra i później znika zupełnie. Już się przyzwyczaiłam do tych zastrzyków. Taka dodatkowa forma pobudzenia się rano po budzikach ;-) Ale wiadomo nie każdemu wszystko służy, każdy organizm jest inny... uczulić może wszystko :/ Tak, ja mam długi protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dort! na stronie kliniki Bocian jest opis mozliwych reakcji po zastrzykach i po tych antagonistach rannych ( gonapeptyl jest nim) ma prawo wyjsc czerwona plama, ja pozniej to znalazłam i sie uspokoilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu - to super, że już w sobotę punkcja! :-) Szczerze przyznam, że myślałam, że robią ją wcześniej... Na głodzie tyle godzin, co najmniej 6 przed zabiegiem chyba, z tego co czytałam informacje... Czy ja dobrze liczę, że to będzie Twój 5 transfer czy coś pokręciłam? Nie, nie jestem z W-wy, mam do niej ok. 180 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Lillalu- kciuki zacisniete :-) Andzia, Dort, 0rchidea, Skarbik i wszystkie pozostale staraczki - życzę pięknego zakonczenia roku :-) Ja do wawy miałam 500 km a dziś moje skarby skończyły 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Lillalu trzeba było mnie zaatakować :) dokładnie wysoka blondyna bo aż 184 cm ;) więc trudno mnie nie zauważyc hahaha ;) nawet Cie nie szukałam przepraszam bo znajomy po mnie podjechał i się śpieszyłam ;/ ja jestem z Wawy tzn pracuje tu a jestem z małpolski więc jak ciąza wyjdzie to odpoczywam w górach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
A u dr dowiedziałam się ze z takim tsh mam przystapic ze nie jest tragiczny i ze bedzie mi w ciazy zbijac i normowac:) we wtorek przed transferem mam zrobic badanie tsh i ft4 i do niej podejsc i zobaczymy czy podwyzsza leki a dzisiaj juz mi dawke podniosła. Trzymam kciukensy za punkcję oby było dużo jajeczek dorosłych ;) orchidea szkoda ze musieliscie odpuscic ale właśnie co się odwlecze..... bedzie i dla Ciebie idealna pora, pomysl ze ja przez glupia tarczyce mam 3 miesiace w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu to super, że ładnie porosły pęcherzyki ale oczywiście nie zapeszamy Musisz dołączyć do Sylvii żeby jej raźniej było :-) Bardzo ci tego życzę ! Kurcze szkoda orchidea, że przesunie ci sie podejście Nie pamiętam czy pisałaś czy ta torbiel tworzy ci sie po stymulacji czy to torbiel endometrialna? Orchidea, Dort też mam ok 180 km :-) Tak się właśnie zastanawiałam czy na czas punkcji/transferu wynając coś w Warszawie czy dam radę dojeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga! ja juz mam nagrane mieszkanko znajomych na kilka dni w czasie punkcji, transferu. Zbyt meczace jest jezdzenie w tym czasie. Chyba sporo Nas bedzie w styczniu startowac, to moze jakies spotkanie zorganizujemy? co Wy na to? Tymczasem pedze do pracy, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wawy. Podziwiam te dojeżdżające :) Tak, to mój 5 transfer, ale wg. mnie 4 a właściwie i 3 nie powinny się odbyć... bo zarodki były beznadziejne... Nie napalam się, ale nie ukrywam, że nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Ja też jestem z Warszawy :-) z miłą chęcią się z Wami spotkam :-) Moja mama zawsze mi powtarza że lata nieparzyste są lepsze, oby więc 2015 był dla nas najlepszy. Razem z mężem liczymy nw cudny prezent na 30 urodzinki :-P Powiedzcie mi czy lepiej zrobić wszystkie damskie posiewy w novum czy jak mam mozliwość bezpłatnie w innej klinice to z tego korzystać? Zastanawiam się czy novum nie ma jakiś innych standardów. Lillau ile pęcherzyków udało Ci się wystymulować. Trzymam kciuki za sobotnią punkcje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz możliwość to rób za darmo! 3 duże i ok 14 mniejszych... ale to takich od 9-13 mm także liczę że te 6 dojrzałych komórek będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U nas trochę strachu, bo od wczoraj boli mnie głowa, dzisiaj konsultacja telefoniczna w Novum, ale zalecenie wziąść paracetamol i jutro wizyta. Na szczęście ciśnienie dobre, więc nie ma większych obaw. Pewnie od pogody ten ból. Lillalu ja mam wizytę na 12.30, ale godzinę wcześniej będziemy, żeby zrobić hormony. To jak ty masz na 13.30 to tez wcześniej przyjeżdzacie? Trzymam kciuki mocno za punkcję i mam nadzieję, że sie spotkamy :) Skarb_ik fajnie, że już jesteś na wizytę zapisana, posiewy zrób jak w miarę szybko, żeby odpukać jak cos wyjdzie nie tak będzie czas na wyleczenie .Ja załatwiałam zgodę u zwykłego internisty, pierwszy raz byłam u niej, bo do mojej lekarki nie było już miejsc i bez problemu mi wypisała zgodę, w sumie to pytała tylko czy na serce nie chorowałam i obejrzała wyniki. Renia tak bardzo mi przykro :(, ale nie można się poddawać,chociaż to napewno bardzo trudne jak ktoś tego nie przeżył. Trzymaj się kochana cieplutko. DORT14 tak ja też długi protokół mam. Te badania hormonów są bezpłatne, właśnie przychodzisz na godzinę przed wizytą i robisz. Ja biorę Gonapeptyl teraz będzie 3 tygodnie. Nasczęście tez dobrze po nim się czuję :) Kinga241 super że udało się zapisać :) Justyna8604, mam nadzieję, że szybko się wyleczysz i następne posiewy wyjda juz ok.:) Orchidea1 kurcze przykro mi z powodu tej torbieli :(. Najgorsze, że człowiek się nastawia a tu nagle coś wyjdzie nie tak. Ale po antykoncepcjii na pewno torbiel zniknie. A grudzień szybko zleci i będziesz miała spokojniejsze święta. A jakie tabletki masz wypisane?Fajny pomysł ze spotkaniem :) gość E,dziękuje. To duże już twoje dziewczyny :), niech rosną zdrowo. Joahnaaa1, to super że, możesz przystępować :). Przepraszam może nie doczytałam rozumiem, ze we wtorek masz transfer, a punkcję kiedy?. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia! biore marvelon. to raczej torbiel czynnosciowa. Zanim zaczelam jeszcze brac je w listopadzie, byla torbiel na prawym jajniku, stad tabletki, i ta zniknela, a pojawila sie druga na lewym jajniku. Biorac tabletki czułam jajeczkowanie, wiec powstal pęcherzyk i nie pękl. Ponoc zdarza sie, ze w 1 cyklu brania tabletek one nie działaja...tak sie u mnie musiało stac! Od dzis 2 paczka tabletek i bede obserwowac na usg u siebie co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea ja tez brałam Marvelon i Lillalu chyba też tak mi sie wydaję. Ten lek chyba najczęściej przepisują. Akurat pech jak nie zadziałały u Ciebie :(. Mam nadzieje, ze szybko zleci ten grudzień. Ja mam jutro wizytę normalną po drugim etapie stymulacji. Jutro pewnie dowiem się kiedy punkcja. Lillalu napisz w co będziesz ubrana :). Mam nadzieję że się znajdziemy. Dziewczyny któraś jeszcze jutro ma wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufam doktorowi Z, pocieszal mnie wczoraj, ze czasami tak sie zdarza... mysle,ze zadziała teraz;) a moj organizm rządzi sie troche swoimi prawami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu - powodzenia jutro! Andzia - dzięki za informacje odnośnie badań. Daj znać jak było na wizycie i kiedy punkcja. Trzymam kciuki za pozytywne wieści :) U mnie mija dziś tydzień od wizyty startowej... Biorę leki i czekam na okres... Ciekawe jak to się wszystko potoczy... Zupełnie jestem wyłączona na grudzień, nawet nie myślę nt. świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę ok 13. Blondynka, czarne spodnie, szary bluzosweter :-) może się gdzieś miniemy... Ja jestem spokojna, powiem jeszcze że protokół krótki przy długim to pikus! Duzo łatwiej, zwłaszcza psychicznie... Zobaczymy jakie będą efekty... E! Dzięki za pamięć! To już 5 miesięcy!? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
DORT14 napewno będzie wszystko dobrze. Myśle ze my wszystkie które w grudniu podchodzą, myślimy o czymś innym niż święta :). A na ile dostałaś Gonapeptyl ? Lillalu będę Cie wypatrywać :) Pewnie jak przyjedziesz my będziemy w tym czasie w gabinecie. Ja będę w jasno niebieskich dzinsach i długim szarym swetrze :) a i pytałaś który dzień cyklu to będzie 19 d.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój 11 dc, 10 stymulacji. Właśnie zjadlam i do punkcji post, normalnie jest rano ale u mnie później dr chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×