Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam dziś rano w hipermarkecie, widziałam jak starzy ludzie prawie się pobili o

Polecane posty

Gość gość

ciastka, bułki, drożdzówki etc :O Przejazdem byłam w obcym mieście, zatrzymałam się przy E.Leclercu, otwierali o 8, wyszłam z auta 7.55. Pod wejsciem stała grupa starych ludzi, babek dziadków, około 30 osob, stali PRZY SAMYCH rozsuwanych drzwiach :D Ochroniarz punkt 8.00 otworzył drzwi i bydło ruszyło bardzo szybkim krokiem, nogami przeplatali jak robociki :D ci bardziej energiczni dawali wielkie kroki, prawie ze biegli. Ja sobie spokojnie szlam za nimi do dzialu z pieczywem, chcialam wziac cos słodkiego i jakies kajzerki i jogurt. Wiecie co te dziady robiły ? Rzuciły sie do 3 wielkich koszy z drożdzówkami, bułkami, pączkami, kasztankami, ciastami w plastikowych pojemnikach. Z ciekawości podeszłam zobaczyc co oni tak biorą :D wzięlam tacke z kasztankami, takie malutkie pączki i był zamazany stary kod z ceną 5.99 i nowy kod 2PLN :D i jeszcze jedna naklejka produkt przeceniony, data do spozycia 03.11.2014 :D Drozdzowka z serem 0.50 PLN, chleb razowy z miodem 1PLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczy jak będziesz się smiac jak bieda zapuka do twych drzwi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ty się śmiejesz z tego ? Należałoby płakać że ludzie , którzy przepracowali całe życie muszą szukać takich oszczędności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc z tego jak to nazywasz bydla ma minimalna emeryturke ktora w polszy wynosi cos w okolicach 600 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należałoby płakać że ludzie , którzy przepracowali całe życie muszą szukać takich oszczędności xxx gdyby mniej dawali na tace to by im starczało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma emerytury 600zl, co ty za brednie opowiadasz ? no chyba ze ktos cale zycie nie pracowal i zbijał bąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najniższa to ok 850 pln, to całe 200 Euro :D wystarczy na żywność, opłaty i wakacje w Hiszpanii, na Krecie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można puszki i makulature zbierać :) emeryci i tak nie maja co robić to mogą chodzić po śmietnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie życzę tego najgorszemu wrogowi, ale tobie, ot tak z całego serca, starość cię nie ominie, przyjdzie szybciej niż myślisz, a wtedy ktoś z młodego pokolenia pośmieje się z ciebie, jak wybierasz jedzenie ze śmietników... wtedy sobie przypomnisz, to co teraz tu napisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 20-30 lat nie bedzie starych ludzi, zostaną usunięcie przez eutanazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już ci mówię żegnaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do: gość dziś to znaczy, że twoi rodzice również, a kto będzie wtedy cię żywił nierobie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, że twoi rodzice również, a kto będzie wtedy cię żywił nierobie?! xxx Chińczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twoja wypowiedz swiadczy tylko o tobie, masakra:o Jakby nie bylo takiej biedy, to ludzie nie musieliby liczyc kazdego grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×