Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jak można nie wiedzieć jak wygladają metalowcy?

Polecane posty

Gość Rafał 23 lata
Kasia kiedy ostatnio ruch/ałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to są hipisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowska1983
kobieto... a ty w koło Macieju.... sa inne sprawy na swiecie, ludzie chodza do pracy, maja domy, zony, mezów, dzieci, pranie, gotowanie, ksiazki do czytania, chodza do kina, na randki, biora rozwody, umieraja, rodza, hodują zioła i pomidory.... eee... nie kazdy ma tutaj lat 16;p a ty wiedz ja wygladaja rdzenni mieszkancy Australii tudziez wyznawcy scjentologii?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, zdecydowane większość społeczeństwa się regularnie myje, więc skąd miałaby wiedzieć ja wygląda człowiek, który boi się prysznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Kasiula, zazyla cie ta osobka wyzej,dzieciaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź spier/dalaj. Taki nudny i w**********y projekt, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powtarzanie, że metale się nie myją nawet mnie drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1: na tych zdjęciach są DZIECI (ja mam 37 lat i nadal slucham metalu) po 2: ja i moj mąż, też metal, MYJEMY SIĘ CODZIENNIE po 3: znam prawidzwych fanow metalu którzy nie muszą tego pokazywać długimi wlosami alni glanami czy koszulkami z zespołami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy "pokazuje" miłość do metalu długimi włosami, też nie przesadzaj. Niektórzy po prostu lubią się tak ubierać i mieć długie włosy (zwłaszcza jak mają w ogóle jakieś włosy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znam prawidzwych fanow metalu którzy nie muszą tego pokazywać długimi wlosami alni glanami czy koszulkami z zespołami" No i co? Ktos temu zaprzecza? Uważasz że każdy kto ma glany itd nie jest prawdziwym fanem metalu? 'na tych zdjęciach są DZIECI (ja mam 37 lat i nadal slucham metalu)" A jak ktos ma poniżej 30 lat to nie jest prawdziwym fanem metalu? Masz jakies kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - ale sama przyznaj, zdjęcia które wstawiłaś przedstawiają osoby MAX 18letnie. Ta przerażona laska jest śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16-22 lata jak dla mnie, jesli chodzi o wiek tych osób, ale co w związku z tym? Czemu ten ich wiek tak was drażni? :P I na którym zdjęciu jest przerażona laska? Ta malutka ma mine jakby wczuwała sie w muzyke a nie przerażoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy w koncu stad w**********z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wygląda jak przerażona - moim zdaniem to całkiem zabawne :D I nie tyle drażni co faktem jest, że większość metali tak nie wygląda. Sorry, ale większość z tych chłopców ma buzie jak pupcie noworodka, to nie są dorośli faceci. To tak jakbyś wstawiła zdjęcie 13letnich dresów i podpisała, że to hiphopowcy. No niby tak, ale wersja startowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 1: na tych zdjęciach są DZIECI (ja mam 37 lat i nadal slucham metalu) po 2: ja i moj mąż, też metal, MYJEMY SIĘ CODZIENNIE po 3: znam prawidzwych fanow metalu którzy nie muszą tego pokazywać długimi wlosami alni glanami czy koszulkami z zespołami pechowiec.gif xxx Podpisuję się rękami i nogami, również jestem rocznik 1977. xxxxxxxxxxxx Kaśka ty kretynko! Ona nie pisała, że młodszy nie może być prawdziwym metalem, tylko, że ona nadal go słucha. W punkcie 3 odpowiedziała, że prawdziwy metal, w tej chwili nie musi nosić długich włosów itd. Ja ci dopowiem, że był okres, kiedy discomanki nosiły na dyskoteki glany. Teraz nie ma tak, że długowłosy, czy glaniasty to na pewno metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak niewyglądający jak metal może być metalem. Według mojej siostry wyglądam jak hipis, a mnie się zawsze wydawało, że jestem gotem/metalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" co faktem jest, że większość metali tak nie wygląda" to opisz przeciętnego metala, jak według ciebie wygląda. Ci sa moim zdaniem bardzo stereotypowi, tacy których zwykła osoba powina bez trudu rozpoznac jako "metalowców" :P i podoba mi sie zabawowy klimacik na zdjęciach :P "większość z tych chłopców ma buzie jak pupcie noworodka, " Ja tam widze też brody :D "dla mnie wygląda jak przerażona - moim zdaniem to całkiem zabawne" Ma mine jak wszyscy wokół, bo taki moment uchwycił fotograf, gdy akurat cos krzyczeli :P nie widze przerażenia, może kup sobie nowe okulary? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś może to zależy od tego jak wyglądają twoje włosy, albo siostra ci tylko dogryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widzę brody. Do twojej wiadomości 16-latek się już goli, a 12-latek posiada łoniaki. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska - dlatego powiedziałam, że dla mnie wygląda jak przerażona, nie, że jest przerażona. Tak ją fotograf uchwycił i przez to śmiesznie wygląda. Kurwa, myśl dziecko, bo rozmowa z tobą jest jak z kozą - NIC nie dociera, nawet prosty żart. Nie ma czegoś takiego jak "wygląd typowego metala" bo wiele osób na co dzień nie ubiera się tak jak na koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20.49 - włosy mam krótkie :P Nie, jej chodzi o ubrania, zawsze dziwnie się ubierałam i nie ona jedna zwróciła mi uwagę na moje "hipisiarskie" tendencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlag, wycięłam sobie "jestem". Miało być "Jestem gość 20.49"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz nie ma tak, że długowłosy, czy glaniasty to na pewno metal." Ale jest wysokie prawdopodobienstwo. Nigdy nie spotkałam faceta który jednocześnie miałby dlugie włosy i glany a nie słuchał metalu, albo chociaż jakichś pseudometalowych Nightwishów :P a jak jeszcze jest plecak kostka to juz wiadomo wszystko :D "Ja ci dopowiem, że był okres, kiedy discomanki nosiły na dyskoteki glany. " Kiedy, 20 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - teraz, od dłuższego czasu trwa moda na noszenie "metalowych" ubrań. Ramoneski sprzedają sieciówki, a glany zrobiły się jakiś czas temu cholernie popularne. Nawet Mertensy można kupić różowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze tej mody na codzień a mieszkam w dużym mieście. w życiu nie widziałam nikogo w rózowych martensach :D W ramoneskach chodzi sporo osób bo trwa moda na skóry i ćwieki ale i tak łatwo odróżnić styl metalowy od osoby która takie cos nosi bo jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zawsze widzisz tylko to co chcesz widzieć. Dziwnym trafem kilka osób już zwracało uwagę na to, że glany, skóry itd zrobiły się modne i wiele osób je nosi, tylko Ty nie. No i jak niby łatwo odróżnić? Jak idzie dziewczyna w jeansach, butach "bikerowych" jakie są prawdziwą plagą i skórzanej kurtce to skąd będziesz wiedziała czego słucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość 20.49 - włosy mam krótkie jezyk.gif Nie, jej chodzi o ubrania, zawsze dziwnie się ubierałam i nie ona jedna zwróciła mi uwagę na moje "hipisiarskie" tendencje. xxx To też mi przyszło do głowy, że za kolorowo. Wystarczy nawet, że drewnianą biżuterię nosisz. Takie indiańskie drewniane kolczyki tez się mogą z hipisem kojarzyć. xxxxx Kaśka, a nawet jeśli było to 20 lat temu! Gość wyżej juz ci napisał, że ramoneski itp teraz wszyscy noszą. Albo botki motocyklówki i co? Harleyowcem taką niunię nazwiesz? Od Nightwish'a się odpie/r/dol. Wyłącz sopran, to większość kawałków jest naprawdę ciężka. Albo zastąp żeński wokal męskim. Ale ty jesteś za tępa, żeby to zauważyć. Nie spotkałaś takiego? Ooo, może za smarkata jesteś i mało widziałaś? A takiego, który goli się na łyso, nosi różową koszulę i słucha metalu widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×