Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy bieżnia pomoże mi schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

Witam :) chcę schudnąć i zastanawiam się nad kupnem bieżni elektrycznej. Czy pomoże mi ona schudnąć ? Chcę zrzucić ok 10 kg smutas.gif czy ktoś z was schudł od biegania na bieżni? Proszę o pomoc bo nie wiem czy jest sens kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałaś biegać po dworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Pippi
probowalam biegac po suficie ale klej mi przeszkadzal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam biegać po dworze ale mam problemy z uszami gdy wieje wiatr. I robi się coraz zimniej więc nie pobiegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a biegałaś kiedyś na takiej bieżni? bo ja np nie znoszę tego, mimo że pobiegać lubię, zwłaszcza jak jest ładnie i ciepło. Jeżeli będziesz z niej korzystać regularnie, to jak najbardziej pomoże, ale zastanów się, bo jak bedzie słuzyc tylko na wieszak na ubrania "za czyste do prania za brudne do szafy", to trochę szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Uszy nie bolą od biegania po dworze. Wymysliłaś sobie wymówkę dlatego uważam, ze stracisz kase na bieżnie i nic z tego nie będzie. Ja mam cały pokój sprzętu do cwiczen łącznie z bieżnią. Aktualnie raz w tygodniu przecieram je z kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze Ci pomoże bo bieganie spala duzo kalori. Nie nastąpi to jednak szybko więc podstawowym pytaniem jest czy dasz rade robic to systematycznie przez co najmniej kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię biegać więc mam nadzieję że mywacja będzie trwała kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie kupuj. Zdrowa zbalansowana dieta powiedzmy 1700 kcal i 60 minut na bieżni z 5x w tygodniu i zrzucisz te 10 kg w 3 m-ce, kolejne parę m-cy i dorobisz się idealnej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdemu odchudzającemu tak się wydaje. ;) Od dawna biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkaa
Oczywiście, że pomoże :) sama od siebie mogę Ci polecić interwały są najskuteczniejsze ;) A tak poza tym, obetnij sobie kalorie np. 200. Zawsze to dodatkowe kg. :) jak coś to pytaj. Znam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że pomoże jeśli będziesz robił to regularnie i ograniczysz spożywane pokarmy. Ja bym dodatkowo wsparła się jakimś suplementem np. aquaslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtą zimę trochę biegałam na siłowni i schudłam 8 kg. Ale przy tym miałam duży problem w życiu, a mówią ze jak się ma kłopoty to się chudnie. Więc juz nie wiem czy schudłam od kłopotów czy od biegania ;D mam 165 cm i ważę 73 kg ;/ -10 było by idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to interwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujkaa
Interwały to zmienne tempo, czyli np. przez 3 min. biegniesz wolno, a potem na minutę maksymalnie przyspieszasz. To przyspiesza metabolizm i spalasz więcej kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa tak słyszałam o tym ale nie wiedziałam jak się to nazywa :) mówisz że to stosowałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfit
Jaką masz nadwagę? Ile masz lat? Pamiętaj każdy sport j moze doprowadzić do kontuzji. Najważniejsze jest mądre podejście zeby móc go długo uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jaką mam nadwagę? Przecież napisałam ile mam cm i ile ważę. To teraz mam tylko leżeć żeby nie mieć kontuzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz elementarnej wiedzy. Nie wiesz co to jest interwał ba ty nawet nie wiesz, ze bieganie spala kalorie. Dlatego moze ktoś chciał pomóc ci od podstaw. Ale w związku z tym, ze brak ci również kultury to radz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeslaw33
Chciałbym kupić dls iebie i żony jakas solidna bieznie. z tego co wiem to warto zwrocic uwage na serwis. znajomy kupil na allegro, ale nie ma serwisu i czesci... to samo co w markecie. Co mozna polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaplin007
~~Czeslaw: ja kupilem ponad 2 lata temu ten model http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-technum-iii.html Mam jeszcze rok gwarancji (3 lata), gwarancja doorTOdoor. jesli chodzi o jakosc biegu nie mam zastzrezen. sa ciekawe progrmay treningowe, w tym interwaly no i sterowane tętnem. Kupilem ją w Salonie w Warszawie. Przywieźli za free do domu i dostalem rabat ;) ale najwazniejsze to ze moglem ją wypróbowac przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotelowy Boy
Jak byłem na wakacjach w Kołobrzegu to na siłowni w hotelu był ten wyższy model Finnlo Endurance. Powiem szczerze, ze bylem milo zaskoczony. Swietna amortyzacja i cicha praca. Bardzo przyjemny rozmiar pasa. Tez mam technuma, jest ok, ale Endurance wymiata :) fakt ze jest duzo dorższa, ale jakbym miał środki to bym ją na pewno kupił. W sumie z jakością idzie cena, tak jak ze wszystkim ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktif
Moim zdaniem bieżnia pomoże schudnąć. W zasadzie pomoże wszystko co spowoduje, że zaczniemy się ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja00
Ja biegam na dworze jak jest ciepło, a jak zima i pada to na bieżni. Odpowiada mi to i widzę efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2014.11.09 > Zgadza się w pełni. Stosując suplementy odchudzające takie jak AquaSlim warto połączyć ich stosowanie z odpowiednio zbilansowaną dieta oraz aktywnością fizyczną. Dzięki temu można szybko zgubić zbędne kilogramy i uzyskać szczupłą sylwetkę. Pozdrawiam Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieżnia pomoże wtedy, gdy regularnie będziesz z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaplin007
Eryk1 - oczywiście. Moim zdaniem każde ćwiczenia przyniosą skutek, byle wykonywane były cyklicznie. To tyczy się nie tylko bieżni, również innych orbitreków rowerków itd, jak również ćwiczeń pilates i innych. Ważne, aby ciągle ćwiczyć i utrzymywać sprawność motoryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×