Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradisecircus

zbyt duże libido u kobiety

Polecane posty

Gość paradisecircus

Może nie jest to typowy problem, ale mam nadzieję że są osoby, które przeżywają coś podobnego i będą w stanie mi poradzić. Jestem młodą dziewczyną, obiektywnie stwierdzam, że atrakcyjną i generalnie w porządku, nie mam jakiś szczególnych wad czy ubytków w wyglądzie. Moim problemem jest zbyt duże libido, które jest dla mnie bardzo frustrujące, ponieważ nie mam jak rozładować swojego napięcia.Przez dwa lata miałam chłopaka, od którego też miałam większe potrzeby i często czułam się nieszczęśliwa, bo on nie potrzebował tak wiele seksu jak ja. Teraz jestem sama, miałam dwa razy kontakt seksualny z facetami. Potem spotkałam się z nimi i nie mam pojęcia dlaczego, ale nie doprowadzali do stosunku, mimo że dawałam subtelne sugestie, że jestem do tego chętna. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale po prostu bardzo chciałam uprawiać seks, ale nie chce jednocześnie mieć wielu partnerów i nie chcę się 'puszczać'. Jednocześnie jak widać w moim przypadku nie wychodzi mi znajdowanie tzw. 'f**k friendów' , więc właściwie nie mam opcji na ten seks. I tu pojawia się moje pytanie: znacie może jakieś środki na obniżenie libido u kobiety? Przestałabym się męczyć, mogłabym się skupić na innych rzeczach i nie byłoby mi przykro,bo na coś liczyłam a facet nie zdecydował się na stosunek ze mną. Liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllypsoo
A nie mozesz sie mastrurbowac? Ja mam podobnie, ogromne libido, moglabym kochac sie pare razy dziennie a mąż niestety raz w tygodniu i to mu wystarczy. Ale lubię to, nie chciałabym zmniejszyć libido. Potrafie masturbowac sie jak mam wolny dzien i nie ma męża np pół dnia :-p To dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dość duże libido jak na kobietę. Mam co prawda partnera, ale jego intensywna praca i wyjazdy pozwalają nam na spotkania 1-2 razy w tygodniu (nie mieszkamy jeszcze razem). Kiedy nachodzi mnie ochota po prostu się masturbuję, nie wiem czy są jakieś środki na obniżenie. Czasem to jest uciążliwe, kiedy zaczynam mieć ochotę na orgazm na przykład na wykładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze macie ochotę na spotkanie z chętnym facetem można sobie nawzajem pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisecircus
masturbuję się, ale pewnie same wiecie, że w pewnym momencie to przestaje wystarczać,to jednak nie jest to samo, muszę czuć faceta w sobie. Mam nawet wibrator i też na dłuższą metę mnie to nie zadowala. Niby tyle się mówi na temat problemu wynikającego ze zebyt niskigo libido u kobiet, a tak naprawdę zbyt duże to porównywalny problem. Marzę o tym żeby już nie czuć takiego podniecenia,bo to po prsotu okropnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze moglibyśmy sobie na wzajem pomoc ja uwielbiam sex a nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 06
Mam podobnie wysokie potrzeby i miałam okazję przekonać się, że jest na to sposób. U mnie sprawę załatwiło odwiedzanie siłowni/fitness 2-3 razy w tygodniu po min. 3 godziny. Libido się bardzo mocno wyciszyło. Być może to "napięcie" wyładowywało się inną drogą. Do tego doszły korzyści typu poprawa kondycji, lepsza sylwetka itd. Kiedyś przerwałam ćwiczenia na 2 m-ce, wtedy libido się przebudziło i znowu stało się uciążliwe. A więc polecam siłownie/fitness -same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×