Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

,,Nie jesteś moją mamą"

Polecane posty

Gość gość

Mamy 2 dzieci - 3 letnią dziewczynkę i 2 miesięcznego chłopca. Jednak nie jestem biologiczną mamą dziewczynki jej mamą nie żyje, mąż nigdy z jej mamą nie był. Oboje wychowujemy ją od 2 lat. Jako roczna dziewczynka, którą wzięliśmy pod opiekę nie chodziła, nawet nie siadała. Wczoraj zwróciłam małej uwagę ( chciała małego odwrócić na brzuch) powiedziała do mnie ,, Nie jesteś moją mamą, nie kochasz mnie, dla ciebie liczy się tylko Ksawery ". Strasznie zabolało. Zawsze traktowałam ją jak córkę i dalej traktuje. Robię dla niej wszystko. Nigdy też nie mówiliśmy jej, że nie jestem jej biologiczną mamą, ponieważ jest jeszcze trochę za mała, niestety wyprzedziła nas jej babcia od biologicznej mamy. Dziewczyny pocieszycie mnie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów że to nie prawda ale nie reaguj na to przesadnie, bo może to być jej sposób manipulacji, branie na litość. Po prostu ją kochaj rób swoją robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, Nie jesteś moją mamą, nie kochasz mnie, dla ciebie liczy się tylko Ksawery ". x 3-letnie dziecko samo nie wpadnie na takie zdanie. Być może babcia dziewczynki robi tutaj krecią robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie właśnie babcia. Chociaż ma ucięte kontakty z nią, spotyka się z nią raz na dwa tygodnie w naszym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpuściłabym wiecej baby opiekujesz się bezinteresownie jej wnuczką a ta ci świnię podkłada. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam juz prawie 8letnia corke,jednak moj maz nie jest jej biologicznym ojcem. Ojciec biologiczny jest pozbawiony praw.Z mezem zaczelam sie spotykac jak corka miala niecale 3lata,traktuje go jako swojego prawdziwego ojca,nie pamieta wgl okresu jak bylysmy same,ale wiem,ze kiedys bede musiala powiedziec prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz zakazac babci kontaktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortifer
Dziecko to człowiek, którego nie wiadomo jak bardzo będziesz kochała to, i tak oznajmi tobie, że nie jesteś jego matką. NIE MA WYJĄTKÓW... Człowiek jest zły. Dobry jest wówczas gdy potrzebuje lub jest zależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia dzięki takim manipulacjom teraz przestałaby się widywać z wnuczką. Zamiast raz na 2 tygodnie może zobaczyłaby dziecko przy okazji świąt. Jakim to trzeba chorym być aby tak mówić dziecku, które jeszcze do końca nie rozumie takich słów jak biologiczna matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy nigdy nie byliście na grobie jej matki razem? Jej matka poprostu umarła a ty udajesz prawdziwą matkę? Przykre jak prawdziwy rodzic umiera a macocha chce wymazać matkę z pamięci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem babcię, musi jej serce krwawić nie dość, że jej córka umarła to jeszcze ten co spłodził dziecko ( skoro nie byli razem) i się wypiął na ojcostwo jak tylko ciało ostygło zagarnął dziecko razem ze swoją nową konkubiną :o swoją drogą z kim ty jesteś? Straszny rozpylacz nasienia :o A mała powinna wiedzieć , że nie jesteś jej matką i nogdy nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka dziewczynki zacpala się. Miała gdzieś swoje dziecko. Męża poznałam przed tym jak dowiedział się, że zostanie ojcem. Nie był z matką swojego dziecka, ale córkę kochał i kocha. Chciał ją zabrać do siebie, ale ona najpierw się uspokoiła zaczęła chodzić na terapię, później wróciła do tego syfu i skończyło się jak skończyło się. Wyobrażacie sobie, że kiedy zabraliśmy małą do siebie ( miała rok) nawet nie siedziała, stawała, nie chodziła. Ona była jak noworodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głuche kury! Nie czytacie o bólu który sprawił, że dziewczyna pomyślała, że jest złą matką?!!! Kafeteria jest dla głupich czy dla tych co czytać potrafią ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ro chyba prowo. kiedyś tu czytałam te hisytorie ale od strony babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×