Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Powiem Wam tak, u mnie na sklepie jest taki zap....ze jakbym miała wyrabiać cały etat to nie wychodziłabym z pracy, a po całym miesiącu musialabym miec miesiąc wolnego żeby nabrać sil, wiec zamiast całych etatów daliby porządną stawkę godzinowa, wtedy mogę miec pól albo 3/4 i wcale bym nie narzekała, a tak nie dość ze tyram jak wół to jeszcze wypłata pożal się Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam pożyczkę, zawsze 18 miesięcy i 2% . Bez problemu splacilam odbijają z wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszę się ,że jutro idę do pracy. mamy fajny zespół a jedna z koleżanek ma urodziny - my dajemy jej prezent a ona stawia ciacho i wszyscy są zadowoleni. ja lubię swoją pracę, moim działem jest spożywka dziecięca i kolorówka (i nie tylko) i spędzam miło czas dokładając swoje działy, do klientów podchodzę życzliwie a oni odwzajemniają się tym samym. miłego poniedziałku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile się czeka na taką pożyczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczkę dają na 18 mc,6 tys,odsetki 2%.wnioski można chyba 2 razy w roku składać.jak w październiku złożyłam wniosek to w styczniu miałam pieniądze.szkoda tylko ze raz na 3 lata mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kiedy beda teraz wyplacac skoro wnioski mozna bylo skladac do konca kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie: czy któraś z dziewczyn miała ubezpieczenie w Warcie i urodziła dziecko??? Chodzi mi o to że jak ja jestem ubezpieczona i mąż to oboje dostaniemy pieniądze ??? Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłacana po 10 lipca pożyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dawno jest już tak że możemy pracować po 8 godzin a 10 i 12 wchodzą w grę tylko gdy coś się zadzieje, no i efekty są takie ze w pracy jesteśmy codziennie odbiorów tyle co weekendów pracujących. Ogólnie przerabane i tylko dlatego że komuś na skargi się zebralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam1992
A jak to teraz jest z tymi doradcami klienta jest jakaś róznica w zatrudnieniu miedzy kasjerem a doradcą (mówię o warunkach pracy, np. stawce za godzinę, czy też wymiarze etatu). Wie może ktoś cokolwiek odnośnie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15,43 dostaniesz ty i maz to sa osobne ubezpieczenia ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo się czeka na pieniądze??? I dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiazal ktos wkoncu czy premia bedzie teraz w piatek czy byla z wyplata i bez jakis hamskich tekstow bym prosila bo nawet pytac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrót (dynamika lub obrotowa w zalezności czy sie wyrobilo dynamikę) co 4 miesiące jest zawsze z wypłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ,słyszalyście coś o tym konczeniu pracy na 1 ? bo u nas jak cos zlego sie dzieje to szybko na korku się wiesza a jak cos dla nas fajnego to cisza. Tylko szepty kiero ,że tak się nie da .Dajcie znac jak coś wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakim kończeniu pracy? premia za DYNAMIKĘ była razem z wypłatą tą czerwcową premia za inwentaryzację po 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie konczac prace nie mozesz zejsc bezposrednio z K1. Albo godzine,czy pol godziny predzej musisz przepiac sie na dalsza kase.Ja rozpisujac grafik na dany dzien i jesli jest to mozliwe dziewczyna przed pojsciem do domu ma pol godziny na rozliczenie kasetki.Wychodzi o czasie,a nie grubo "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosnie premii za obrot,jest wyszczegolniona na pasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko nam nie drukuja paskow i samemu nic nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paski można(a raczej trzeba) sobie samemu wydrukować z Tety. Jak nie umiesz poproś o pomoc funkcyjną. Jak Ci nie pomoże dzwoń do KR albo nagłoś sprawę w kadrach, one powiedzą KR. Zacznijcie dziewczyny myśleć o swoim, bo jak same nie będziecie to nikt za Was tego nie zrobi. To żadna łaska KS, że pomoże wydrukować pasek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie podobno bylo pismo ze mamy schodzic z kasy pol godz przed koncem pracy ,ale nasze kier juz st,ekaja ze tak się nie da. Ale jak widac w innych sklepach sie daje.Jak to dużo zależy z kim się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zawsze schodzi się pół godz wczesniej z k1, zawsze rozpisana jest przerwa i do tego zawsze w między czasie można zejść bez problemu coś przegrysc lub napić się nie ma z tum problemu byle tylko swoja robota byla wykonana w swoim czasie tak naprawdę zależy to od zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja majac np na 12 00 o 11 50 siedze juz na kasie konczac z k1 5 min przed pojsciem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli to prawda ,że było pismo w sprawie schodzenia z jedynki to niestety kochane kierowniczki będą musiały się do tego dostosować ,jesli nie to wystarczy jeden tel w odpowiednie miejsce i po sprawie .Także dziewczyny pilnujcie tego i zacznijcie dbac same o siebie bo kiero to tylko o własnej dupie mysli -no moze nie wszystkie ale większość ,więc dzieczynki pokazmy na co nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj próbowałam wejść na tego teta i sie nie da, non stop wyskakuje błąd i zły login. Nawet funkcyjna nie potrafiła sobie poradzić, ciekawe jak mam sobie pasek w takim razie wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czy masz k1 na koniec swojej zmiany czy nie to jest taka wredna asystenka ze jak zejdziesz za dziesiec to ci powie co to jest ja nigdy o czasie nie wychodze a non stop dwie trzy minuty przed koncem zmiany i juz zamyka drzwi od sklepu i jej nie ma i co i kto moze to moze jedna sie kiedys tak spieszyla do chorego dziecka a kierownica na to ze moze 15 minut zostac tak se na rzecz sklepu ona ma zostac i koniec rece opadaja nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się że ta praca to OBÓZ PRACY i nic dodać !!!!! Sam pracuje wg. grafiku w systemie 7 dniowym ale grafik jest na cały miesiąc ,coś tam mogę sobie zaplanować . Jak słyszę co się dzieje w firmie Rossmann aż mnie krew zalewa !!!! Dziewczyny nic nie mogą zaplanować bo jest telefon i trzeba iść do pracy !! co tam dzieci co rodzina dzieci przecież nie potrzebują MATKI !!!! o zgrozo że takie firmy działają i się szczycą tym że są przyjazne dla pracownika !!!! Jak nazwiecie bycie na każde wezwanie ,komentarze że jak coś Ci się nie podoba to możesz pracę zmienić ,KUR.....A gdzie szacunek do DRUGIEJ OSOBY ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ross\nr kadrowy np. ross\5656565 tak wpisujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokazało ukośnika tego w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wpisuje, potem hasło zaznaczam ze jestem pracownikiem i nic. Chce mieć paski za kwiecień i maj i nic, jak sie nie uda dzisiaj znowu to dzwonię do kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×