Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A kiedy jest wyplacania z wyplata czy inny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, z czerwcową wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odniosę się do dostaw, ks odebrała mi premię za niezrobione 4 kuwety z 11 boksów mnie jednej z trzech osob obecnych na dostawie bo jestem funkcyjną.Tę zniewagę przyjëłam z podniesioną głową, posiliłam się na komentarz kiedy dwie dostawy później ks zostawiła 3 boksy na następny dzień tłumacząc że się nie dało. Jak później taki kierownik może spojrzeć załodze w oczy,i egzekwować wykonanie obowiązków a co za ty idzie karać odebraniem premii.Ja osobiście gardzę takim kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w pełni racje, ale Kiero to Kiero, ona może a Ty nie. Ona może wpier...co chwile a Ty masz na posiłek 15 min w ciagu dnia, ona se popija kawke a Ty nawet wody się nie możesz napic, ona zostawia niezmerczowany sklep a Ty dostajesz zjeb.., ona udaje ze pracuje a Ty wychodzisz z pracy zmęczona tak ze nie wiesz jak się nazywasz, można by bylo tak długo wymieniać, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam do mojego wpisu że użyła słowa że to jest niedopuszczalne, od tamtej pory wysoko podniosłam poprzeczkę i każda moja dostawa jest zrobiona perfekt , łącznie z zerami i sprzątaniem ,i mam tę satysfakcję że w mojej obecnośni czuje się niepewnie bo nie powie mi że nie dało się bo po moim przykładzie widać że się da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz koleżanko o przerwie , od tamtej pory nie proszę o przerwę, bo nie mogę przełknæć kęsa kiedy ta przygłupis ks siedzi w biurze jeszcze dostanę nerwicy żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz być lepsza od ks..odczujesz to na swojej osobie, wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostawilabym trzy boksy do zrobienia i powiedziala KS ze przyklad idzie z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.... za miesiąc będzie możliwość awansu wewnętrznego na moim sklepie... mam do was pytanie, czy któraś z was była na takiej ekrutacji i wie mniej więcej jakie zadają pytania? Wolałabym się przygotować w miarę, na dziwne pytania :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robisz,gdy bucha pozar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc wybucha,wole sie tu poprawic,poniewaz sami tu purysci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jakie padały odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:36 I czego to dowodzi że ksy to mało ambitni ludzie na swoich stanowiskach, kreują się na plecach swoich podwładnych,gdyby kr był/a przynajmniej dwa razy w tygodniu z wizytą miał/a/by pełniejszy obraz kto zarządza filią mega firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 26.05 a grafiku na czerwiec nie ma!!Jestem zbulwersowana!!Ani umowic sie z lekarzem,ani nic.A wiec umowic sie umowie,a to czy bede wtedy pracowac czy nie mam gleboko w poszanowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pojde dwa dni na l4 to ile odejma mi premii regulaminowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście trochę niesprawiedliwe, nie wrzuca się wszystkich pracowników do jednego worka, kierowników też nie! jakby ks miał połowę dostaw, to kiedy np. byłby grafik? macie racje, ks nic nie robi, siedzi w biurze przy komputerze robi jakiś tam grafik, myśli jak wytłumaczyć się ze zbyt niskiej wydajności, za którą straci premię, uzupełnić dokumenty, za brak których w razie kontroli będzie płacił wysokie mandaty i takie tam...i jeszcze jest wredny, bo nie czyta w myślach pracowników, jak tak można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grafik nie zawsze robi KS.....Tlumaczenia z powodu niezrealizowania obrotu,tudziez niskiej wydajnosci robi cala moja zaloga.Teczki,zwroty nie robi KS.Na dostawie jest moze raz w miesiacu....Moglabym napisac szesciostronicowe rozliczenie co robi a co nie robi KS.Tylko mam jedno pytanie,jakim prawem jest wyrozniony KS w postaci wszelkich premii??Zgodze sie co do wyplaty,ok jest wieksza z racji obowiazkow,ale otrzymywane preemie nie sa adekwatne DO WYKONYWANYCH CZYNNOSCI.Premie powinny byc rowne.Nie rozumie jeszcze jednej kwestii-Centaury.Dlaczego ja jako szary czlowiek w tej machinie,a nawet trybik nie jest w zaden sposob wynagrodzony.Dlaczego dla mnie nie jest zorganizowana dwudniowa impreza??Nie przemawia przeze mnie zazdrosc,ale szlak mnie trafia na taka niesprawiedliwosc.Moze nie denerwowaloby mnie to tak,gdybym widziala ze KS rzetelnie,fizycznie rowno z nami pracuje.Dziekuje za jakze ulotna uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to sa te ziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kierownik myśli , wow, u nas ks karze asystentkom pisać uzasadnienia dlaczego a później sama wysyła tworzy albo zdarza sië że żywcem przepisuje i wysyła tłumaczenia kr i ktoś może powie że ks myśli. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka odnoszę sie do mojej tępej kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12-46,ziki to są takie cos ze nabijasz to no wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:25 no r.o.z.p**************.l.a.s. mi konstrukcje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15.25 Boże ja mam do ciebie jedno pytanie ok powiesz nam nazwisko tego kogoś kto cię przyjął do pracy? prosimy! powiedz nam, no powiesz nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalallalala
Z - zlecenie I - inwentaryzacji C - częściowej ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki pamiętacie jeszcze jakies pytania z rekrutacji na asystenta? oprócz tego, co zrobić w przypadku gdy wybucha pożar czy w przypadku gdy zabraknie pradu na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka o kwiatach rozmawiała z kr na rekrutacji, więc są też nie standardowe wszystko zależy jaki masz potencjał, jak będziesz formułować odpowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie o l4. Czy jak pójdę na dwa dni to stracę te 50% regulaminowej premii? Ile maksymalnie może wynosić l4 żeby nie przepadła premia za dynamikę? U nas każdy co innego mówi a w segregatorach syf ze nic znaleźć nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,właśnie widzimy ten potencjał co u niektórych świeżo zatrudnionych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do kadr widocznie nikt nie ma takiej wiedzy skoro nie podejmuje tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj swojej ks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie przepracujesz 45 dni kalendarzowych w danym okresie rozliczeniowym to nie dostaniesz premii za obrót. Jak masz l4 to nie dostaniesz 50% premii regulaminowej. Co do centaura to nie wiem co się tak dziwicie, jak we wszystkich firmach są spotkania integracyjne i bawi się na nich góra. Akurat w tej firmie są to skromne spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×