Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Prosimy bardzo aby promocje nie konczyly sie w weekend nie dosc ze w tygodniu siedzimy po 10 godzin to soboty nam podarujcie. To tak na przyszlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie proś, bo zrobią oczywiście na przekór i będą tylko w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja wiecznie po zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza sobota, niż siedzenie cała niedziele do wieczora w pracy, bo promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie juz weekendy nie robią różnicy bo i tak siedze w pracy celu dzień.bardziej w kurza mnie przedluzanie ciągle otwarcia sklepu bo ktoś przylazl zrobil zakupy za 100-200 zl. I juz wielki utarg. I tak siedzimy ciągle dluzej często sami na sklepie czekając jak ktoś wlezie 10 minut przed zamknieciem kupić jakąś drobnostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez to irytuje, co roku co raz dłużej bo jedna osoba kupiła pare rzeczy a potem my siedzimy jak debile oglądając pusty sklep. Niedługo będziemy otwarci 24h, bo w nocy może komuś zabraknąć prezerwatyw albo papieru lub żarcia dla kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to strasznie wkur....jak na 10 min przed zamknięciem przypomina się takiej kur...ze lakieru do włosów nie ma albo inne pierdoły którą równie dobrze może kupic na następny dzień, albo przyłażą sobie popatrzeć połazić bo im się w domach nudzi, nosz kur...ludzie ogarnijcie się w końcu i dajcie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo tego wejda kupia cos szybko jeszcze moge bo zapomnialam o tym i na drugi dzien i tak przyjdzie i tak i lazi bez celu no rece opadaja! A czlowiek nie ma kiedy obiadu zrobic bo sil brak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam mimo wydłużenia godzin otwarcia obroty nie wzrosły , a kończą zawsze trzy osoby i ochrona . więc gdzie tu logika bo za te godziny ross musi zapłacić .wniosek firma jest w bardzo dobrej kondycji finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiecie cos na temat premii uznaniowej, ktora ma zastąpić premię absencyjna? Podobno maja byc zmiany od czerwca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddar
Ciężko tu się pracuje chyba, na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1612 ludzie bardzo narzekają na swoje warunki pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak się jest na wypowiedzeniu to przysługuje premia za dynamikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy chyba od kiedy jesteś na wypowiedzeniu, musisz miec przepracowany okres rozliczeniowy czyli luty, marzec, kwiecień, wyplata w lipcu czy jakos tak najlepiej zapytać Kiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju wypowiedzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy ale nie m siły iść jutro do pracy Znowu będę słyszeć zrób to zrób tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ku...a chcesz przyjść i nic nie robić? Inni mają robić za Ciebie? Zadania są podzielone.. rób tyle ile możesz, byle dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę abyś na wypowiedzeniu dostała jaką kolwiek premię, koleżanka nie dostała nawet uznaniowej tylko pensję za gołe godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile byś nie zrobiła i tak nikt cię nie pochwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie żmije i w pracy i po pracy i na forum, smutna prawda jakie gadziny pracują w ross jedna drugą utopiła by w łyżce wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie żmije i w pracy i po pracy i na forum, smutna prawda jakie gadziny pracują w ross jedna drugą utopiła by w łyżce wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann do banii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann to totalny syf i porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu jeszcze robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba wpisy powyżej - gratuluję elokwencji. Wygląda mi to na jakże często spotykane roszczeniowe podejście do pracy." mi się należy", "ja nie będę", "oni znowu coś wymyślili" - jak dobrze że w naszym sklepie nie ma takich marud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki z 22:23 - oczywiście nie było to do Ciebie- jak pisałam, nie było jeszcze Twojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że nie zrobią kolejnej edycji rossmakuj bo ja już mam dość nasza kierowniczka nie ukrywa tego i powiedziała nam wprost że mamy walczyć o wycieczkę dla niej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś powiedzieć ile jest mniej więcej premii za wyrobiony obrót?Mam dostać pierwszy raz i nie wiem ile się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garbate nosy wynocha z Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie lizusem i kablem w tej firmie to najwazniejsza cecha pracownika konfidenty zas/ra/ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientuje się ktoś, czy należy się premia za dynamikę, jeżeli jestem na L4 od końca kwietnia? Liczy się okres rozliczeniowy, czy na moment wypłaty premii? I kiedy wypłacana, z wypłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×