Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
gość z 23.01 Nie dziwi mnie, że płacą tak mało, pani tyle powinna zarabiać, brak pani naprawdę intelektu:) Pisałam 2x ,że NIE robiłam zakupów dla gratisu-czyt. marnej gazetki! Nie oczekuję też tłumaczenia, a grzecznie zapytałam już z ciekawości! Bo klientką już NIE jestem! I NIE musi mnie pani zapraszać do konkurencji bo już u niej jestem. Naprawdę, tyle ile ktoś jest wart, będąc takim tępym, tyle zarabia. Prostolinijna kobieto:) Trzeba było doczytać dokładnie, to co napisałam, jeśli chciało się zamiar "błysnąć wywodem". No ale czytanie widać boli. I zwracam swój post TYLKO do tej kobiety z tej godz. nie do innych pań. Proszę darować sobie kolejne wywody, gdyż już czytać tego nie będę, szkoda czasu dla kogoś, komu trzeba tłumaczyć 5 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 00.34 :D uuu, widać problemy emocjaonalne są u pani:) No cóż, zarabia się jak dziad zachowuje się jak dziad. W zbieraniu petów ma widać pani doświadczenie, co? Skoro już po północy się o tym myśli. I tu muszę pochwalić rossm. i tak za dużo płacicie tym debilkom! Kolejna, która czytać nie potrafi, a komentuje. Cóż za ekwiblirystyka umysłowa. Spójrz kobieto do Wikipedii co to oznacza:D bo rozumiem, że twój ptasi rozumek tego nie ogarnia. PO RAZ SETNY NAPISZĘ, NIE KUPUJĘ JUŻ OD DAWNA, ZAKUPY ROBIŁAM, A WASZ GRATIS- JAKĄŚ MARNĄ GAZECINĘ:D wiecie, gdzie mam?! No właśnie. Co za tępoty! Ludzie. Brak słów. Lepiej przepychajcie się dalej z waszymi kieszonkowymi, bo nawet na tyle nie zasługujecie, prostaczki. Żegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie gratis Z GAZETKI, ALE TA GAZETA JAKO GRATIS:D i tak tępoty nie doczytają zapewne i będą swoje pieprzyć kolejny raz. Brak słów. Rossmann, kogo wy tam k***a zatrudniacie, toż to nawet nie nadaje się pojąć prostego zdania.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.34 prosty wulgarny babol, ciekawe gdybyś tak klientom przy kasie powiedziala, wywaliliby cie na zbity pysk i zbieralabys te pety kolo rosmana, a klientom masz odliczać jak sobie zycza bo jesteś tylko marnym pacholkiem u zyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy premia za inwenture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro niby nie jest już Pani klientką Rossmanna to po co wlazi Pani na forum Pracowników Rossmanna, kolejna jakaś ściema i tyle a Wy dziewczyny nie dajcie się sprowokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00.34 Cha cha ale mnie rozbawiłaś ,jesteś ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia podobno do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz pierwszy próg inwentaryzacyjny to kierownik dostaje 100 % swojej pensji (ale bez premii), zastepca dostaje 75 % swojej pensji, asystenci i kasjerzy dostaja 1/3 swojej pensji (liczoną srednią z trzech ostatnich miesięcy) takze wazna jest tu liczba godzin przepracowanych w ostatnich 3 miesiacach. A sprzedałyście wszystkie koszulki SOS Nepal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z 8:17 ja z 23:01 Moja wypowiedz była grzeczna,i komu tu brakuje intelektu.i dzięki że takie osoby jak pani chodzą do konkurencji,zanim pani komuś naubliża niech się zastanowi co pani sobą reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie takie trole przychodzą/iły robić zakupy,damy i właź im w tyłek że raczyły przekroczyć próg slkepu.prostacki język wypowiedzi a do mas mają jakieś wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie takie trole przychodzą/iły robić zakupy,damy i właź im w tyłek że raczyły przekroczyć próg slkepu.prostacki język wypowiedzi a do mas mają jakieś wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do8-24 No cóż dziad płaci dziadowską pensje to i zachowujemy się jak dziady a inne dziady z kolei przychodzą dziadować o testery ,FAKT DZIADOSTWO SIE SZERZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli mialysmy drugi prog??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli 2 próg to jesli sie nie mysle 80 % tej premii inwentaryzacyjnej co byłaby za 1 próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pamietajcie, ze premia inwentaryzacyjna jest jeśli była zrobiona wydajność i obrót (sredni z 3 ostatnich miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani klientko... jacy klienci tacy sprzedawcy. Jak klient miły, kulturalny, inteligenty to w taki sam sposób zostanie potraktowany przez ze mnie. Jak klient burak to ja też tak potraktuje. Za dużo naoglądałam się takich wrednych bab co ty, która myśli, że jak wejdzie do Rossmanna i kupi sobie "maszkarę (tak niektóre mówią) L'oreal" to uuuuu...wielka pani i dama. Pewno coś ukradłaś w Rossmannie i dlatego tak cię ciśnie, zostałaś przyłapana. A gdybyś umiała pisać zrozumiale to odpowiedzi byłyby na temat. To spadaj babsztylu i nie brudź nam podłogi. Nie jesteśmy murzynami, żeby robić pajacyki przed klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zks dostaje 2/3 (66%) wypłaty z ostatnich 3 m-cy, a nie 75% jak ktoś wyżej napisał i nie można być dłużej niż 45 dni na L4 w okresie rozliczeniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po WYPŁACIE 1300 już śladu nie ma, kiedy ta premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie zwolnilam i ostatni dzien byłam w pracy 4 lipca, to nalezy mi sie premia inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie,ze nie dostaniesz poniewaz nie jestes juz pracownikiem firmy.Jak myslita;) bedzie 3 edycja Rossmakuj Swiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy Ci sie premia, bo nie jesteś juz pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala przepracowany okres inwentaryzacyjny wiec moze dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem czy bedzie kolejna edycja,, Rossmakuj swiat", narazie jestesmy karani zabieraniem premii za małą sprzedaż produktów impulsowych.Tak wygląda u nas system motywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy się premia, już nie jesteś pracownikiem firmy Nie szkodzi,że miałaś przepracowane na okresie rozliczeniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem kolejna ktora nie miala przedluzonej umowy i juz po czasie jak juz nie pracowalam wrocono mi L4 bo nie wyraznie niby bylo napisane, wypisali mi od nowa u lekarza to ta wredna kierowniczka mi L4 nie przyjela pozdrawiam Wielkopolske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było wysłać odrazu do kadr do Łodzi, ja tak często robię. Pózniej dostarczam ksero do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam i tak wrocili wiec tamta zmija musiala cos zrobic bo w ten sa.dzien jak poprawili ona na sklepie nie przyjela od razu wyslalam i odeslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie jest tu smutno, ale dziś się uśmiałam postami tych niby klientek, przepraszam niby BYŁYCH klientek. Ę Ą - "intelygenty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedziele miałam klientkę potwierdzająca regule, ze przychodzą tylko po gratisy haha kupiła cos za 50 zł i pyta czy dostanie jakiś bonus, ja nie wiedziałam o co chodzi to pytam o jaki bonus chodzi, a ta ze przy większych zakupach sie cos dostaje. Sprowadziłam ja na ziemie i powiedziałam, ze super klient jest od 100 zł i dostaje cos jak mamy, a ze teraz nic nie mamy to nie dostanie. Poszła obrażona. Pare dni wcześniej tez ktoś przyszedł, akurat nie do mnie ale opowiadały mi dziewczyny ze przyszła baba z paragonem z przed paru dni, ze jej syn robił zakupy za ponad 100 zł i nie dostał gratisu. No ludzie są powaleni hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×