Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość RAFAŁ RYTEL
witam, jestem kierownikiem regionalnym na małopolske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
jak macie jakieś pytania, to prosze zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Proszę napisać dlaczego na niektórych sklepach nie ma stanowiska zastępcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pani kr.prosze powiedzieć jak jest u was?czy kierowniczki robią co chcą z pracownikami?bo u nas na sklepie podstawą jest mobing i kr nic z tym nie robi(sąsiednie województwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ktoś z was robi sobie jaja a wy to kupujecie ;) jak juz to chyba nie na malopolske bo moje miasto także jest w Małopolsce a moim regionalnym jest ktoś inny... Dziewczyny nie lapcue tak wszystkiego... Ciekawe co powie kierownik pan Rafał Rytel jak zobaczy ze ktoś się pod niego podszywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan kr rytel juz był na tym forum,używał brzydkich słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jest to prawda, że za dynamikę i obrót ks i zastepca bedą otrzymywac premię to bedzie wygladało to tak, że nie dadzą nam więcej godz. niz nasz etat . Ale niestety ja mam taka ks, że postaram się wszystko zrobić aby nie dostała tej premii. Gdyby była inna to i ja bym była inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś ktory podaje się za Rafała Rytela, to były ochroniarz ze sklepu 603 w Krakowie. Został zwolniony ok. 2-3 lata temu, bo zamiast pracować zalecał się do ks. Ks nie chciała mieć za męża ochroniarza, ale koleś nie chciał przyjąć tego do wiadomości i nadal robił podchody, więc został zwolniony. Teraz się mści w ten sposób, że wchodzi na forum, podaje się za Rytela (kr z Krakowa, a nie w całej Małopolsce), albo za Agatę M. (Ks z 603), albo za Marcela A. (szef ochroniarzy w Krakowie z firmy Locus Security) i wypisuje obraźliwe posty, w nadziei że ktoś z centrali to czyta i pomyśli, że to rzeczywiście te osoby to pisały. On się pod nich podszywa, bo nie może im wybaczyć że został zwolniony i swoimi wulgarnym wpisami udaje że to oni pisali. Już od kilku lat koleś wchodzi na forum, i niestety, niektóre naiwne laski wierzą że to kr, ks albo Marcel A. to pisze, a w rzeczywistości to były ochroniarz że złamanym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.13 Proponuje jeszcze raz pod wzgledem logicznym przeanalizowac swoj wpis:)) Jesli nie wiesz co mam na mysli,w czym mnie rozbawilas to prosze ZAMILCZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc tak ze dziewczyny z jakiegos konkretnego sklepu nie dostana podwyzki? Bo cos mi sie obilo o uszy ze my nie dostaniemy , wogole to wielka tajemnica jest z tego , ks powinna mowic o wszystkim co nas dotyczy, a niektore osoby to wogole o niczym nie wiedza bo ks ma ich w d***e i jak nie uslysza jak ktos gada cos to by nic nie wiedzial, a nowe pracownice to wogole sa we wszystkim ze tak to ujme pomijane zero wiadomosci nic , niech to sie zmieni... acha i w tym mies straszna niesprawiedliwosc- pomiedzy dziewczynami , jedne maja ledwo etat a inne 25 ponad to nie fair. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 7:58 Lepiej sama zamilcz kretynko i przestań ludzi cenzurować. Będę pisała co mi się podoba, a swoje teksty typu "pod wzgledem logicznym przeanalizować" wsadź sobie w d**e. Jak jesteś taka głupio-mądra, to sama sobie analizuj pod względem logicznym swoje debilne posty. Ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy już normalnie nie potraficie ze sobą rozmawiać? Koleżanki tez wyzywa od debilek jak coś źle zrobią albo powiedzą? Czasami nie da się czytać tego forum, rzeczywiście Pan Rafał Rytel był już na forum i nie ma sensu mu odpisywać, znudzi się i pójdzie w cholerę, co do podwyżek, śmiech na sali 50 gr brutto do godziny dla kasjerka hahaha a i jeszcze zabrane premie za obrót i dynamikę których i tak nie da się wyrobić jak oni chcą bo są specjalnie zawyżane miesięczne utargi, także dziękuję bardzo za podwyżkę na pewno bardzo to poprawi moja sytuacje materialną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nic nie rozumiem dlaczego piszecie o podwyżkach na poziomie 50 gr?.Czy to potwierdzone info ?.Dziwi mnie to bo my dostałyśmy 1,6 zl ! I to potwierdzone info od kiero !!.Czyżby były takie zróżnicowane stawki ? Aneksu jeszcze nie mamy ....mam nadzieje ,ze to co mówi kiero jest pewne .Jak dostaniecie aneksy napiszcie jak jest faktycznie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoby będące na L4 też dostaną podwyżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.23 Co ty robilas w czasach,gdy mialas tzw.edukacje?? Wybacz,ale wlasny szacunek nie pozwala mi polemizowac z CZYMS takim jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dziwicie, że tu taki niski poziom. Firma zatrudnia takich ludzi, zresztą kto mądry zgodził by się pracować za takie pieniądze. Druga sprawa poziom ks nie jest lepszy, ( nie zawsze) ale przeważnie pozawodowkowe cwaniary. Firma z roku na rok zaniża poziom personelu, tylko nie rozumiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesprawiedliwość, nierówne traktowanie, cwaniactwo, kolesiostwo i układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:10 A ty co, taka wyedukowana jesteś i pracujesz w rossmannie ??? W sumie to dobrze, że już nie chcesz że mną "polemizować" (dla mnie to raczej pyskówka, ale skoro dla ciebie polemika, to cóż...), bo słabo mi się robiło na samą myśl, że będę musiała czytać dyrdymały o "analizowaniu pod względem logicznym" :) Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek na forum pisał taki zadufany w sobie bufon jak ty, lepiej wyluzuj i spuść z tonu, w końcu pracujesz w sklepie z papierem toaletowym, domestosem i innymi tego typu artykułami, więc może trochę więcej pokory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze złośliwość i ZEMSTAAA...... za .....wszystko :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał Rytel, Marcel Adamik, Agata Mielec - pod tymi nickami pisze ta sama osoba - ochroniarz z Krakowa, który został wyrzucony z pracy i nie może tego przeboleć. Masz rację koleżanko, te dziewczyny które czytają forum od kilku lat wiedzą o co chodzi, nowe dają się nabrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre "praca z papierem toaletowym" - no co ty tu robi się światowe kariery :) :) :) Nasza ks to pracownik biurowy, praca poniedziałek - piątek, 7-15. Jak trzeba ciąć godziny to wieczorem, pół godziny na zamknięcie i sprzątnięcie sklepu i rozliczenie to przecież dużo czasu. Ona potrzebuje aż 2 godziny na tylko otwarcie. Jak tnie godziny to wszędzie, tylko nie z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pani ks potrzebuje wypić 3kawki i 5 razy zmienić grafik jak jest do 15,musi mieć obstawę.a potem pod koniec miesiąca są 2 osoby do południa na wysokoobrotowym sklepie bo cięcie godzin.panie kierowniku regionalny,przychodz pan do nas częściej i przyjrzyj sie pan patologi na sklepie jaką pani ks stwarza!!!ks myśli ze jej wszystko wolno!ale dzis suevjest kierownikiem,jutro nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na l4 ciążowym podwyżki nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedzcie mi jaki wpływ na wynik inwentaryzacji na ks nie wychodząc z biura???a zks wcale nie lepsza,jest koleżanką z dzieciństwa naszej ks i jest lekko upośledzona,nie posiada podstawowej wiedzy asystentki,nie podejmuje żadnych decyzji.jak trzeba grafik zrobić to ks mimo ze jest na wolnym lub na długim urlopie to przylatuje na sklep bo tamta nic nie umie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta pewność że nie będzie ? Ja mam informacje od kr ze to on decyduje wiec nic straconego. A poza tym dziewczyna zadając pytanie nie wspomniała o tym ze jest na l4 ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Do koleżanki na l4 ciazowym, dostaniesz podwyżkę i aneks jak wrócisz do pracy, ja tak miałam, i nie słyszałam żeby komuś dawali podwyżkę, kto jest na zwolnieniu, dla firmy to przecież bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wrócisz do pracy to bardzo szybko ci stawke wyrównaj.musisz tylko zamknąć sie w biurze pary razy z kierownikem regionalnym i mu obciągnąc.od razu zostaniesz zastępcą ,kierownikiem lub nową regionalną.u nas są takie nowe procedury awansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie ze zrozumieniem ta dziewczyna ani słowem nie wspomniała ze jest na l4 ciążowym. Zapytała czy na l4 dostanie podwyżkę może ma zwykle. A poza tym l4 ciążowe jest rozliczane z trzech ostatnich przepracowanych miesięcy wiec podwyżka nijak się ma do tego bo wypłata i tak będzie po starej stawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wczoraj7,54-Obydwoje jesteście CHxxa warci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zadnym l4 nie ma podwyzki, dopiero po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×