Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A wiecie kiedy będą tą kase na święta wypłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dzwonilam do Pani. Dopiero dziś. Bo koleżanki zadzwoniły do mnie w piątek wieczorem z informacją o tej zmianie. W tamtym roku normalnie wypelnialyscie wnioski w pracy, nawet te dziewczyny które były na zwolnieniu. Podały mi nr, ale pani która odebrała była troche zdziwiona z czym dzwonie. Mimo to powiedziała że prześle wniosek na maila i mam wysłać do centrali. Wie ktoś czym są spowodowane takie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusqaaa
ja byłam wypełnic wniosek w pracy, wydaje mi się ze tak pewniej. kolezanka napisala zgloszenie, haslo odnowili mi w dwie minuty, wypelnilam wniosek na e rossie i poszlo. Swoja drogą sama poszlam sie dopoamniec bo zadna mi nie dala znac ze to juz do 15 listopada wnioski maja byc w centrali, oczywiscie jak przyszlam do pracy i spytalam kiero czy wnioski juz są, powiedziala ze nie. Akurat szla do domu, inna dziewczyna asysyentka mi pomogla bo kierownicza ma wszystko i wszystkich gdzieś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wnioski różnią się czymś od tych które wypełniają pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wszytsko to samo jak co roku tylko w wersji elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma ktoś już wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z działu rekrutacji i szkoleń wysłała mi na maila. Wcześniej trzeba sobie tam zadzwonić. Zamiast wysłać pocztą ja wysłałam teczką z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata w PKO BP już jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
U mnie jeszcze nie ma, ale księgowania są o 15.30 dopiero, dziewczyny z PKO zawsze miały wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa czy wy też macie takie c*****e wypłaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniezki dostajemy zawsze na Mikołaja czyli 6 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm chyba pierwszy dzien wyplaty taki cichy,tzn.bez narzekan.Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja powyżki dostałam całą złotówkę brutto na sklepie wysokoobrotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata- smiac sie czy plakac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:33 Nie ma narzekania, ale to nie znaczy, że wszyscy są zadowoleni. Widocznie dziewczynom już się znudziło utyskiwanie na pensje rzędu 800-900 zł i dlatego w tej kwestii jest cicho. Podejrzewam, że z tego samego powodu żadna nie narzeka na okantowaną wypłate, bo ile można pisać o tym, że Ross kantuje ? Na pewno nie jedna dostała zaniżoną pensję, ale po co ma o tym pisać skoro już tyle razy pisano o tym że Ross kantuje na wypłatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy utyskiwanie? DO WYŻEJ pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utyskiwanie, czyli inaczej narzekanie... Nie mogłaś w google sprawdzić co to za słowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta "wypłata" byla z podwyżką juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez podwyżki, przecież podwyżka jest od 1 listopada, czyli pierwszą wypłatę z podwyżką dostaniesz w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówkaRossek
temat czytam od lat i nie znam odpowiedzi na jedno pytanie- być może pominęłam, dotyczące aktualnie mojego stanu. Czy dziewczyny na L4 ciążowym bądź na urlopie macierzyńskim otrzymują zapomogę socjalno-świąteczną (szalone 550 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.33 A tobie pewnie kazda jedna wyplata sie nie zgadza,tylko czemu ciagle jestes pracownikiem tej firmy.W ogole zalosne sa twoje posty.Jeczysz jak chory kot z przeziebionym pecherzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyplata nie jest zla pracuje w niskoobrotowy w podlubelskiej mozna powiedziec wsi i jako kasjer wzielam 1895 zl:-)w tym miesiacu...bez zadnych inw .ito bravo ross;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te promocje kończące się 24 grudnia i 31 to jakieś kpiny...może trzeba będzie zostawać w Wigilię i Sylwestra rozkładać promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zostajemy w wigilię, przychodzimy po świętach na 6 rano. Nie wiem jak Ty, ale ja mam świadomość tego że pracuje w sklepie i moim zadaniem jest handlować/sprzedawać. Jeśli szukasz pracy od pon do pt w godzinach 7-15 to chyba pomyliłaś zawód. Uświadom sobie że pracujesz dla kogoś, nie dla siebie więc załóż własną firmę i bądź dla siebie szefem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.51,cos ściemniasz,tyle to zarobi kasjerka na sklepie wysokoobrotowym i to cały etat musi miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
A kasę za.inwentaryzację wypłacana z wypłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wigilie nie ma promocji, jest promocja do 20 grudnia czyli 21 zaczyna sie nowa. A kolejna bedzie chyba tuż przed sylwestrem a nie odrazu po świętach, bo u nas tez wisi kartka z datami promocji i jest, ze zaczyna sie od 29 lub 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, już trochę pracuje w Rossmanie 2 lata i nurtuje mnie ostatnio jedna rzecz. Zastanawiam się jak oni wyliczają godziny za dzień urlopowy. Bo na umowie mam na 5/8 etatu ale zazwyczaj pracuje około 140 do 150 godzin w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa promocja jest zaraz po świętach 28grudnia, wiec albo w wigilię będziemy zawieszac, albo rano po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia za inwentaryzację jest wypłacana w grudniu z wypłatą, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×