Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
cieszcie się, że wasze dzieci dostają paczki, bo osoby bezdzietne nie dostają nic, a miło by było gdyby też coś dostały o tej samej wartości choćby produkty spożywcze czy kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wypowiedziałam się tak a co :-P ale taka prawda dziewczyny co nie mają dzieci nic nie mówią nie nie dostają. Tez mogłyby narzekać a nie ma tu ani jednego takiego wpisu. Dobrze ze są dziewczyny zadowolone z paczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam dziecka, nie miałam paczek, mam dziecko, mam paczki. Proste jak 2+2. Nie czułam się pokrzywdzona wtedy i nie uważam, że osoby bezdzietne powinny dostać paczkę. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o tym napisałam wcześniej nie ma dziecka nie ma paczki i nie ma narzekania z tego powodu :-) tak jak mówisz 2+2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa zawsze wam zle....to na c.ja pracujecie...a i cytuje#mogliby czekolade dorzucic....#porazka ....daj nr konta to ci przesle pare pln na te czekolade...ogarnijcie sie!!!!i nie robcie na szwaba....ru..aja Was w d..e narazie dobrze...a za niedlugo beda Was ru..ac w d..e tak ze peknie!''!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz ze doradca ma 20 bądź 50 zł z księżyca spadlelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek normalnie tu z pytaniem o daradce jakie zarobki itd a tu cisza albo jakieś kpiny. Potrzebuje rzetelnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest w szarych paczkach???wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem albo powinna być paczka jedna na rodzinę bez różnicy czy ma się dzieci czy nie , albo żeby było sprawiedliwie ci co dostają paczki dla dzieci powinni dostawać mniej kasy na święta pomniejszone o wartość paczki, tyle samo odciągają na socjal a osoby bezdzietne lub których dzieci są starsze zawsze są stratni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara paczka - słuchawki, gra PRL gra karciana. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecku żałujecie ? Sama nie mam dzieci ale to jest żałosne, zazdrość ze cos dla dziecka daje firma. Dla mnie to jest chore i nie do pomyślenia, ze dorosłe kobiety maja w sobie tyle jadu. Cieszci sie, ze w ogóle dostajecie cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby doradca miał aż taką stawkę ? to chyba będę się starała o ten etet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak odwiedzam wasze sklepy to chyba tryumf w zajadłości wiedzie P.....a w D.G.tam poprzednia ekipa( bo teraz jakaś nowa widzę działa) to nawet do klienta chamsko potrafiła się odezwać chyba A.i jeszcze M. pewnie DLATEGO ICH JUŻ NIE WIDZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolezanki kilka pastow wyzej,a co ci szkodzi zajsc w ciaze i miec dziecko?? Kolejna sprawa,co miesiac z wyplaty sa pobierane pieniadze na fundusz socjalny wiec zarabiam na ta paczke wlasnymi rekoma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyżej masz racje tak samo coś należy Ci się pomimo że nie masz dziecka lub masz dorosłe to w tym momencie nie ważne -chodzi o to że Tobie też odciągają z pensji kasę więc gdzie sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie broni mieć dzieci. Zrób sobie i będziesz dostawać tą paczkę o którą tak Cię szlag trafia. Dlaczego mam mieć mniej kasy na święta? To jest paczka na DZIECKO!!! A nie na rodzinę. Ja będąc na l4 ciążowym i później na macierzyńskim nie dostałam paczki z testerami, a pozostałe osoby dostały. I jakoś nie miałam o to pretensji. Nie było mnie w pracy, nie dostałam testerów, Ty nie masz dziecka, nie dostajesz paczki na dziecko. Prościej już się nie da tego wyjaśnić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mają też zabawy choinkowe. Czy w związku z tym osoby bezdzietne mają mieć zasponsorowany wyjazd do SPA? Bo przecież nie mają dzieci. Weź się ogarnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc orientuje sie ktos ile dostaniemy tych pieniedzy swiatecznych i kiedy nam przeleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
550zł 4 grudnia mają być na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam sie jak, jak mozna zalowac dziecku kilku marnych zabawek na swieta? Ja bym obcemu dziecku na ulicy czekolade potrafila dac, a Was krew zalewa, ze dzieciaki z firmy paczki dostaja. ZALOSNE JESTESCIE. Nigdy nie mialam z tym problemu, ze dzieci kolezanek dostaja paczki. Wstyd mi za Was. Nawet dziecku by zabraly kilka marnych zabawek... pozdrawiam "dorosle" kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko święta... te co nie mają dzieci... na co przeznaczycie te 550zł które dostaniecie na święta?? na siebie mogę się założyć :) a my te co mamy dzieci zapewne przeznaczą to na dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,poczekaj,poczekaj,naszla mnie mysl... Otoz skoro mamy dzieci to te 550 zl to za malo dla nas,powinnysmy dotac wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o skasowanie wpisów na tej kafeterii, bo to ci jest tutaj pisane jest nie do opisania. Nie robi nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jojo ... zamiast paczki chcę 550 na jedno dziecko i a im więcej to trzeba pomnożyć :P hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossgość
do dziewczyn z poznania - wiecie, w ktorym rossmanie pracowala ewa tylman, ktora zaginela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tym forum od strony 40 i po raz ostatni tyle tu wszarstwa że moje piękne oczy nie mogą tego dłużej czytać. Tylko wyzwiska obelgi , nie przypominam sobie aby w szkole uczono takiej właśnie polszczyzny. Mam wrażenie że w większości w rosie pracujä jakieś ulicznice, coraz niższy poziom społeczny.żegnam wszystkie gnidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o 19 w faktach na tvn więcej o zaginięciu Ewy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za Ewe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele w wiadomościach podano informacji.przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×