Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy ta grudniowa premia za inwenture jest pierwszą za ten rok , czy ostatnia za poprzenia inwenture ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza za ten rok. Dziewczynki powiedzcie mi proszę gdzie mogę znaleźć paski z wypłat? Na erosie? Gdzie konkretnie?? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta kasa jest za tą inwentaryzacje co teraz miałaś powinna być wypłacona koło 20 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski z wypłat możesz wydrukować w TETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która pytała o kierowniczkę 47. Pytasz o tà aktulanà? W regionie często sa zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy my nie dostałyśmy premii za inwentaryzacje z wyplata .Bo cos mi dużo tej kaski jak na samą wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyzka byla. a to chyba pierwszy przypadek na forum gdzie ktos z was mowi ze ma za wysoka wyplate wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No łatwo sobie wyliczyć wypłatę znając stawkę.....ale czy któraś z,Was dostała więcej niż zakladala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy jak jestem na zwolnieniu w ciąży od października to należy mi się premia za inwentaryzacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie przekroczyłas w oresie rozliczeniowym 45 dni nieobecności to powinnas dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dziewczyny ze jesteście zadowolone z wypłaty a również jestem. Liczyłam na mniej :-) pozdrawiam mile zaskoczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Czy z tą wypłatę dostałyśmy też premię inwentaryzacyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatnim dodatkiem obrotowym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak krowi na rowie tłumaczyć. Premia za inwentaryzacje jest wypłacana ok 20 grudnia. Swoją droga nasz region nadal nie zna wyników, a inwentaryzacja były w październiku i listopadzie. Tez dostałam sporo, fakt odciągają mi za lux med itp prawie 200 zł, ale i tak prawie 2200 mam jako kasjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:15, TETA wchodzisz w pracownicy,wydrug(u gory)koperta utajoną, zaznaczasz datę ( od 1),czekasz aż pokaże się pasek z wypłata i drukujesz. Ja jestem bardzo zadowolona z wypłaty ,ale do tej to chyba jeszcze dołączyli za dynamike albo obrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata wypłacona została z dodatkiem obrotowym za okres lipiec, sierpien, wrzesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym dokladnie polega roznica kasjerska? Pracuje dopiero od 3 dni na kasie . Pierwsze dwa dni przy rozliczeniu wyszlo mi raz ok 9 zl i 2zl na plusie, a nastepnego prawie 20 zl na minusie, co oczywiscie odciagna mi z pensji. Czy to znaczy ze zle wydawalam reszte czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak był , musiałaś się pomylić. Musisz pamiętać aby przeliczyć dobrze kasetkę którą bierzesz z sejfu masz do tego prawo ,a nawet obowiązek to zrobić ,żeby wykluczyć złe rozliczenie kasetki z poprzedniej zmiany . wtedy będziesz miała pewność że manko bać superata są z twojej winy. Musisz również wiedzieć że jeśli jednego dnia masz na minusie a potem na plusie to to się nie sumuje to co masz na minusie zawsze musisz oddać;/ Ale nie stresuj się wszystkie na początku przez to przechodziłyśmy a w okresie świątecznym nawet doświadczeni pracownicy ba nawet kierownicy mają manko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki :-) tak wiem ze to sie nie sumuje. No widocznie sie pomylilam,sytuacje do tego byly bo np zle wpisalam ile klient mi dal kasy i musialam reszte wydawac liczac w pamieci a ze kolejka byla i trzeba bylo szybko to pewnie cos zle poszlo do tego wiadomo stres bo pierwsze dni stycznosci z kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bo ja dosyc "swieza" w rossmannie. Wspominacie cos o jakims dodatku do wyplaty, a ile on wynosi? Czy gdzies moge poczytac o tych premiach kiedy, komu i w jakiej kwocie przysluguja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 16:54 Brawo Ty :-D jako kasjer 2200 +200 za luxmed czyli masz 2400 :-) super ja jako asystent dostałam 2000 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja miałam cały etat wypracowany :) fakt gdyby nie lux med za męża, ubezpieczenie ani jakieś manko ( zdarza sie najlepszym i długim stażem ) itp to bym miała prawie 2400 no brakowało mi ze 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy premia za zrobienie dynamiki jest też w tej wypłacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kochana ja też miałam cały etat :-D ale nie ma co porównywać bo pewnie jesteś z dużego miasta a ja z mniejszego :-) ale przyjemnie się czyta posty bez narzekania jadu i złości. Ja bardzo jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z tą wyplatą wpłynęła juz ostatni raz premia za obrot lub za dynamikę jesli ktoś ją wyrobil dlatego takie fajne wyplaty mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wyrobiliśmy ani tego ani tego a i tak mam duża. No tak mieszkam w wawie wiec stad różnica w wypłacie. Ale nie wiem czy liczyć na premie inwentaryzacyjna, no nadal nie ma Wyników. Pewnie za dużo sklepów wyszło za dobrze i podniosą progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jak długo wyniku nie było to okazało się że źle wyszło była to pierwsza inwentaryzacja zaraz po otwarciu. Znienacka zjawiła się rewizja raz w ciągu dnia raz na nocy już po wizycie rewizji wiedzieliśmy że coś jest nie tak nie chcę straszyć ale może źle wyszła i niedługo wam nalot zrobią. My mieliśmy poprawkową i tamta na szczęście wyszła ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na stronę rossmann.pl, a tam raport na temat społecznej odpowiedzialnosci biznesu (tzw. csr)... W dziale zatytułowanym "pracuje w rossmannie" są same kłamstwa, np.: - zawsze przestrzegamy kodeksu pracy ( zawsze ? Raczej nigdy...) - wszyscy pracownicy są traktowani równo ( chyba tylko przydupasy ks...) -pracownicy mają zapewnione bezpieczne warunki pracy (szczególnie na dostawach gdzie trzeba dźwigać ponad normę...) - "Naszym celem jest budowanie w firmie kultury organizacyjnej opartej na szacunku i zrozumieniu. Kultury bezpieczeństwa, w której zdrowie i życie naszych pracowników jest niezwykle istotne. Zależy nam, by nasi pracownicy czuli, że są dla nas ważni" - "Od początku działalności firmy w Polsce sprzeciwiamy się praktyce mobbingu w pracy. W 2012 r. wprowadziliśmy wewnętrzną Politykę Antymobbingową zawierającą szczegółowy regulamin postępowania w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości" - "Bezpieczeństwo pracy naszych pracowników, jasne i zrozumiałe standardy oraz pocedury pracy, przestrzeganie przepisów i praw człowieka to dla nas priorytety" -"Naszym celem jest budowanie w firmie kultury organizacyjnej opartej na szacunku i zrozumieniu. Kultury bezpieczeństwa, w której zdrowie i życie naszych pracowników jest niezwykle istotne. Zależy nam, by nasi pracownicy czuli, że są dla nas ważni." W tym "raporcie" (chyba raczej propagandzie) jest tyle fałszu, obłudy i zakłamania, że aż mnie głowa rozbolała od czytania... Zero o tym, że firma nie przestrzega kodeksu pracy, zero o tym, że BHP jest nagminnie łamane, zero o tym, ze mobbing jest czymś normalnym i firma nawet nie kiwnie palcem, ba, wręcz zachęca ks i kr do mobbingowania... Żadnej wzmianki o zatrudnianiu na pół etatu i pensjach 900 zł, żadnej wzmianki o tym,że pracownicy mają zakaz zrzeszania w związkach zawodowych, nic nie napisali o kantowaniu ma wypłatach, o ciągłych zmianach w grafiku, o fałszowaniu czasu pracy, o tym że SS zabrania chodzenia na przerwę i do WC... Mozesz pracowac 12 H i dłużej, a na przerwe nie pojdziesz, bo po co masz coś zjeść, po co czegoś napić ??? Masz zapierdalać głodna i o suchym ryju, a jak ci się nie podoba... "to się zwolnij". O magazynach też nie napisali, że kierowcy pracują po 21 godz. z rzędu i są szykanowani, o tym że chłopaki narażają swoje zdrowie i życie, bo brakuje sprzętu i muszą polegać na sile mięśni i kręgosłupa żeby się wyrobić że wszystkim. O pracy na akord i wyśrubowanych normach też ani słowa. O tym, że w zimę na tzw. wydawce chłopaki marzną w letnich ubraniach, bo SS nie chce im kupić zimowych ubrań roboczych ( Maruszak chyba myśli, że Polska to Kalifornia albo Floryda, i u nas zawsze ciepło...) Wózki widłowe jeżdżą po magazynie jak formuła 1, bo jak nie przestawią wymaganej ilosci palet to SS od razu wyrzuca na bruk... Już kilka razy doszło do potrąceń, ale kogo to obchodzi... Na pewno nie prezesa Tak to wygląda na wiekszości sklepów i w centrach dystrybucyjnych... Sama sielanka... SS to cudowne i wspaniałe miejsce pracy... Ach i och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że "raport" był wydany 30 listopada i o obejmuje lata 2013-14 .... Wystarczy teraz prześledzić internet i zobaczyć co w tym samym okresie pisali o firmie pracownicy. Gdyby to oni i mieli napisać ten raport, to zapewne wyglądałby on zupełnie inaczej. Na pewno nie byłby tak słodko-pierdzący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za dynamikę jest zlikwidowana to są pieniądze po podwyżce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×