Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej w mbanku macie kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w bgż i nic nie dostałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory paragon tj potwierdzenie jest dla klienta a ktory zostawiac dla sklepu jesli ktos placi karta? Ten pierwszy ktory wychodzi zaraz po paragonie czy ten drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy jest dla ciebie drugi dla klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy dla sklepu drugi dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie juz pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. A co jesli przez pomylke wydalam potwierdzenia na odwrot? To ktore bylo dla sklepu oddalam, a to dla klienta zostawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie z tymi paragonami. One są takie same przecież. Po prostu w razie gdyby się coś stało z kasą (czasami się zawiesza i nie chce się nic wydrukować, a potem nie można wydrukować ponownie) to najważniejsze, zebyś Ty miała potwierdzenie do archiwum. Wtedy pytasz klienta czy może być bez potwierdzenia tłumacząc mu sytuację i wtedy zawsze się zgadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czytałam artykuł na Onecie o tej Tylman i rzekomo ona u was pracowała na stanowisku kierownika sklepu ,przynajmniej tak mi się obiło o uszy .To straszne aby kierownik sklepu tak się upoił alkoholem i taki przykład dawał załodze sklepu .To dziwne ale mam taką zrazę teraz do waszych placówek !jest takie powiedzenie z kim się zadajesz takim się stajesz a ja nie chce być postrzegana jako alkoholik więc chyba daruję sobie robienie zakupów w waszych sklepach.-WSTYD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wiem ze takie same sa. Tylko po prostu kolezanka jak mi wczesnirj tlumaczyla to najpierw powiedziala ze to pierwsze jest dla klienta pozniej ze to drugie i w koncu zglupialam i kilka wydalam klientom te pierwsze ale zauwazylam ze sie nie roznia niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole czy to nie jest dziwne ze posadzily mnie na kase sama, mimo ze wczesniej jedyne moje szkolenie kasowe to bylo patrzenie jak kolezanka kasuje, nic nie daly sprobowac samej, nawet przez chwile nie stanely nade mn i nie ojrzaly czy wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, moje szkolenie trwało 5 minut , a potem " radz sobie sama" . Dobrze że miałam doświadczenie w handlu i na kasie ale z taka kasą to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty koleżanko z Jaworza, myślisz,że nie wiemy,że wszystkie posty piszesz Ty podszywająć się pod klienta.Nagrabiłaś sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są podobne ale różnią się numerem bo każdy paragon i powiedzenie ma swój nr taki dłuższy . I kiedyś kr nam powiedziała ze ważne jest żeby klient dostał drugie powierzenie ze wrażenie jakiejś niezgodności ze ściągnięciem z konta nasz SD patrzy ponoć na te nr na potwierdzeniu, ale ja i koleżanki już nie raz dalysmy nie to powierzenie i jeszcze nikomu za to głowy nie urwano :-) mówiąc prościej jeśli klient ma paragon 5 i to powierzenie ma nr 7 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.15 no widzisz, Ty przynajmniej jakies doswiadczenie mialas a ja kompletnie nic. Po raz pierwszy stycznosc z handlem, kasa jakakolwiek wiec milo bybylo gdyby ktos chociaz z 5 mni ze mna posiedzial. No trudno, niby wiem co wciskac itp ale stres robi swoje i troche sie mylilam. No jak glowy nie urywaja to dobrze, mam nadzieje ze moja tez przetrwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenia
O co chodzi w tym Jaworze? Jak tam kaska już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa w tym jaworzu natrętna kobieta która nie potrafi sama dobrać produktu na święta, po co wogole przychodzi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz dobrze klpała SOK to ks ci wszystko wybaczy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za babsztyl!!!! Dobrze że we Wrocławiu jest spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa w pko już jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się jest kasa trzeba oblać Mikołajki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten Jaworzo jest ze takie rzeczy się tam dzieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia36
Ja tej sprawy tak nie zostawię i zgłoszę to na piśmie, by wyciągnęli odpowiednie konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki za pytanie ale jak kasowac jesli klient kupuje produkt wiecej niz 1 sztuke? bez niczego klikam na klawiaturce na ekranie np 3 jak 3 sztuki i pozniej kasuje produkt czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do21.26 Jest już wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzia Borkowska zostaw ten Jawor w spokoju mało szumu narobiłaś w innych sklepach!!! Zastanów się chora dziewczyno nad sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia36
Zamilcz nie twoja sprawa robię to co uważam za stosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa w pko już jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa czyli zapomoga ŚWIATECZNA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie pierwszy wydruk a dla klienta drugi - zawsze one są różne i pierwszy zostaje w sklepie drugi daje się klientowi a jak się nie wydrukuje to na kasie jest opcja wydruk potwierdzenia i wtedy drukuje się ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×