Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam w podobnej sytuacji, ogólnie możesz sprubowac porozmawiać ale jak ktoś dopuszcza się takiego zachowania to raczej się nie zmieni(doświadczenie) ,proponowała bym zmienić sklep albo naprawdę rozpetac burze ale na to musisz mieć dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a ja mam takie pytanie. Od listopada jestem na zwolnieniu z racji ciązy. Czy wiecie może czy w tej wypłacie też dostałam premię za obrót czy ze względu na zwolnienie była pomniejszona, jeżeli miesiące rozliczeniowe były sierpień wrzesień październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie bardzo ważne bo się denerwuje... Miałam przedwczoraj 17 boksów w dostawie było nas mało i z całego zamieszania zapomniałam wysłać w systemie przyjęcie dostawy do centrali. Zrobiła to dopiero dziewczyna na porannej zmianie PO OTWARCIU sklepu.. jak pytałam to wszystko podobno przeszło itd, ale czy któraś z was sue orientuje czy może być z tego jakąś lipa??? Np coś nie grać czy cis bo się denerwuje. Proszę tylko o poważne odpowiedzi z góry wam dziękuję, a pytań bo słyszałam że zawsze musi zostać wysłana w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 17 boksów mało osób to ile ? Pytanie do Pani z wpisu powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie i chłopak ;)) nie ważne poprostu było zamieszanie dostawcy przyjechali pojechali i tak wyszło i teraz sue denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:29 Jak pomniejszona ? Jak masz l4 ciążowe to masz 100% płatne czyli tak jakbyś była w pracy tyle godzin ile wynosi Twój etat. A premia swoją drogą. Do dziewczyny odnośnie dostawy tez kiedyś zapisałam wysłać i wysłała dziewczyna z rana ale nic nie było bo wysłała przed otwarciem sklepu. A niedawno koleżanka zapomniała wysłać i wysłała juz w połowie dnia i wiem ze później były jakieś problemy se stokami produktów bo nie zaczytalo aktualnych danych z dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Rossmann miał pierwszy sklep i SAM dostarczał towar,SAM otwierał sklep I SAM sprzedawał i niw marudził ze nie da rady a was jest na dostawie 2 lub 3 osoby plus chłopak do pomocy i się nie potraficie wyrobić. Moja rada więcej pracować a mniej gadac na dostawach i się wyrobicie ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osob ubezpieczonych w Warcie od ilu dni w szpitalu wyplacaha pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba od czterech a wiecie moze czy z naszego ubezpieczenia wypłacają za hospitalizacje z powodu ciązy zagrazającej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 4 dnia ale też zależy za co ? możesz zadzwonić do warty to ci wszystko powiedzą :) telefon nie gryzie :) Tak samo jeśli chodzi o wasze wypłaty jak macie wątpliwości to zadzwońcie do księgowej :)tak uzyskać poprawną odpowiedz na wasze pytanie i rozwiejecie wątpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeżeli mają to w umowie. Ja miałam cesarkę i w warcie koleżanka dostała za to kasę jak i za pobyt w szpitalu ale ubezpieczona była w innej firmie i trochę większą składkę miała niż my. W szpitalu też z tego powodu byłam dłużej, ale jak pisałam u nas w warcie za to nie wypłacają. Choć cesarka podlega po operacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy dostawę w ciągu dnia i siła rzeczy wysyłamy ja w systemie, kiedy sklep jest otwarty. Ja też kiedyś nie wysłałam i po kilku godzinach dzwonili ze scanningu z zapytaniem, czemu nie wysłana dostawa. A w najgorszym razie, następnego dnia cała ta dostawa przyszłoby do policzenia w zicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslucie ze w grudniu mozemy sie spodziewac tajemniczego? Kiedys pamietam bylo tak ze grudzien to specyficzny miesiac i wtedy nie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslucie ze w grudniu mozemy sie spodziewac tajemniczego? Kiedys pamietam bylo tak ze grudzien to specyficzny miesiac i wtedy nie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się zapytać o podwyżki. Jestem na urlopie macierzyńskim, do pracy wracam w styczniu, czy podwyżka mnie nie obejmie? Czy jak wrócę do pracy to dostaje jakiś aneks do umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:48, jak ja wrucilam po urlopie macirzynskim to po miesiącu dostalam anes z podwyszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ks i jej przydupasy Cie gnebia to zglos to do Maruszaka bo kr nic nie zrobi bo bedzie bałą sie o swoja d**e,tzn ze niczego nie zauwzyla. w biurze powinien byc mail do niego. u nas bylo podobnie w 9 0sob wysłałysmy skarge i centrala sie tym konkretnie zajela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ks i jej przydupasy Cie gnebia to napisz Maila do Maruszaka.(mail w biurze) Kr nic nie zrobi bo bedzie bała sie o swoja d**e ze w pore nie zareagowała itd my tak zrobiłysmy .wysłałymy w 9 0s skarge na kiero ktora była autentycznie psychiczna i komisja odpowiednia sie tym zajeła.czekamy teraz na odp. Koleżanko takie rzeczy sie zgłasza nie ma co sie bac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam jedną bądź 2 koleżanki które mnie wesprą, a reszta to pupile KR asystentki które też mi dokuczają z mej figury ubioru i nie tylko, przykro mi pisać takie rzeczy i mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie radzicie z sytuacja kiedy nie macie jak wydac reszty, np 1gr 2 gr? Pytacie czy mozecie byc winne grosika czy nic nie mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki, czy któraś z Was może jasno odpowiedzieć ile jest za 1,2,3 próg inwneteryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kiedyś nie wyslalam dostawy w systemie,byłam wtedy swiezo przyjetym pracownikiem, ale na szczescie koleżanka rano mnie sprawdziła i dostawę wysłała. Nie wysłanie dostawy wiąże się z tym, że cały towar przyjdzie do liczenia w ziku. Kiedyś koleżanka przyjęła boks z innego sklepu i go rozpakowala no i też cała zawartość tego boksu +stan na sklepie były do policznia- wiec trzeba się pilnować bo potem może być dużo niepotrzebnej robótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 prog 100 % premii 2 prog 80 %premii 3 nic się nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co sie orientuje to nie możesz mowić, ze nie wydasz grosza. Jakby Cię Kr złapała na tym to by nie było fajnie, Jak nie mam grosza wydaje 5, bo to jest ten limit 4,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź odnośnie wydawania reszty: Ani się waż zapytać czy możesz być winna grosik!!! Moja czerwona szmata mnie za to zjechała jak psa, powiedzialam ze nie mam grosikow to kazala mi wydawac 10 gr, 20 gr itp To ja mam byc stratna, ale klient ma miec wydaną reszte. Paranoja! A co sobie uzbieralam drobnych to zaraz któraś p***a przyleciala, spojrzala mi w kasetke i "o masz drobne, podziel się", jak odmówiłam to "jestes niekolezenska". Jak zostawiam pelną kasetke i przychodze na drugi dzien na druga zmiane, to moja kasetka jest wyczyszczona do zera. Wieczne problemy z tym wydawaniem u nas. I odpowiedz kiero: "musisz sobie zbierac drobne" Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zostawia sie kartkę na kasetce, zeby jej nie brać i ks to akceptuje. Bo nie raz miałam pełna kasetkę, przychodzę na drugi dzień mojej kasetki nie i dostaje po kimś pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie raz zostawiam kartkę ale czesem jst tak ze niestety musi być wydana moja kasetka. Ale u mnie dziewczyny zbierają i zawsze się dzielimy żeby wszystkie miały coś drobnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co czytałam to zgodnie z obowiązującymi przepisami nie wolno nam nie wydać grosza bez poinformowania klienta jeżeli jednak zapytamy się czy mozemy bez grosza bo nie mamy a on wyrazi zgodę to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz słyszę, że nie wolno nam nie wydawać grosika z reszty. U mnie na sklepie wszystkie dziewczyny korzystają z formułki "czy mogę być winna gorsz?" w sytuacji gdy tak naprawdę jest. Oczywiście wiadomo, że jak mam wydać 1 grosz a w kasetce same 2-groszówki to nie chce mi się tyle gadać i daję 2, lub gdy mam wydać 3 lub 4 grosze z automatu daje 5 groszy, bo tych zawsze mam za dużo. Ograniczam mówienie , wystarczy że w kółko klepię SOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej mam tę samą sytuację na sklepie KR i pupile uprzykrzają mi życie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×