Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A mam pytanie. Czy ktoras z was pracujac w Rossie pracuje tez dodatkowo w innym miejscu? Ja tak wlasnie robie od niedawna i zastanawiam sie co jesli w ostatniej chwilibedac w pracy w Rossmannie okarze sie ze zmienily grafik i musze zostac dluzej a nie moge bo mam druga prace. Czy robia problem jesli powiem ze nie moge zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinni bo grafik zgodnie z kp może być zmieniany w wyjątkowych sytuacjach i powinnaś być o tym poinformowana, no chyba że ks jest chodzącym imbecylem co ja wiadomo czasami się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyjatkowych sytuacjach? U mnie co chwila zmiana. Dzis patrze jutro pracuje do 15 a rano przychodze troche popracuje i zaraz przychodzi ktoras i mowi ze zmienila grafik i mam zostac dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy po kilku dnich wolnego dzien przed przyjsciem dzwonicie do pracy zeby zapytac czy nie bylo zadnych zmian w grafiku? Mi ostatnio zmienily i nikt mnie o tym nie poinformowal i rano kierowniczka dzwoni gdzie jestem bo od godz powinnam byc w pracy. A pozniej ktoras do mnie ze powinnam dzwonic i sama pytac czy nie bylo zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.52 to mało dorabiasz ja zajmuję się podobną branżą tylko ze w piątki i soboty i potrafię dorobić do wypłaty nawet 3 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli grafik jest zmieniony na nast dzień a Ty masz wolne w dniu zmiany grafiku to jest to tak oczywiste i logiczne że obowiązkiem osoby zmieniającej grafik jest poinformować Cię - ale jak znam życie to najchętniej każda wmówiłaby że to Twoja wina . GRAFIK W/G KP MOŻE BYĆ ZMIENIANY W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH - L4 URLOP NA ŻĄDANIE i wtedy każda z nas potrafi to zrozumieć ale komu chce się siedzieć nad grafikiem na cały miesiąc .Jeżeli nie będziemy o to walczyć to życia rodzinnego nie możemy mieć lub sobie coś planować na przód - to chore .Ja rozumiem że są osoby ktore żyją tylko pracą ale większość jako priorytet stawia rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111
a co z PITAMI w styczniu beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00000000
no własnie pity kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dogadujesz się z kierowniczką to powiedz źe jeszcze dodatkowe masz zajęcie i nagle zmiany w grafiku nie wchodzą w grę po nie przyjdziesz . Uprzedz z góry ze nie jesteś dyspozycyjna zw ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka wie, ze dodatkowo pracuje gdzie indziej i oczywiscie na poczatku powiedziala ze to nie problem, dogadamy sie itp jednego razu nawet zapytala czy w razie czego bede mogla zostac dluzej w pracy i tyle, teraz ma to w d***e wiec ja tez bede miala je gdzies. Jak spisuje sobie grafik na caly tydzien czy nawet dalej to zaraz pytaja po co go spisuje skoro i tak beda zmiany. No serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Mam pytanie chyba do dziewczyn które urodziły dzieci i były ubezpieczone u nas w Warcie. Czy obowiązuje jakis okres karencji za urodzenie dziecka a jeśli tak to ile czasu? Jestem ubezpieczona od 4 tygodnia ciazy a na stronie Warty pisze coś o 9 MSC karencji czyli brakło by mu 4 tygodni... ale Rossmann pewnie ma.inne warunki ubezpieczenia wiec bardzo proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze za urodzenie dziecka okres karencji jest 6 mc w Warcie bo sama jakieś czas temu ubezpieczalam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze dla Ciebie jest inny okres karencji ale możesz zadzwonić do Babki co się tym zajmuje i Ci odpowie na pytania bo nie chce wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam właśnie do kadr i dostałam info ze przelewy poszły wczoraj, dziś wypłata :-) tak jak mowilyscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby przelewy poszły wczoraj to już by były. A PKO miałoby wczoraj.a tu cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubiegne niektore,Alior po 15,mbank po 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mbank tez po 15. Nie chce mi się szukać tego papierka z Warty ale wydaje mi sie, ze karencja to 6 msc jak ktoś pisał. W sumie jeszcze nie korzystałam z tego, ale zawsze warto mieć dodatkowe ubezpieczenie a 28 zł to nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bgz tez po 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! Powiedzcie mi czy na macierzyńskim dostaje się również srednia z wyplat czy swój etat? rozumiem ze jest 80 % caly czas albo 100 a potem 60, ale czy to od swojego etatu czy ze sredniej ;p dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem załamana tym co oni robią w tej firmie . Zatrudniają osoby z zewnątrz na wysokie stanowiska , a ci ,mam takie wrażenie w ogóle nie wiedza gdzie sa i co robią . Niszczą wszystko to co wypracowywałysmy przez lata , zmieniają diametralnie priorytety . Myślałam ze w tej firmie ludzie , sa wartością najwyższa , ze odpowiednia kadra to gwarant sukcesu , a teraz w co inwestują ? Jest mi po prostu bardzo przykro i czuje ogromny żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karencja z warty to 6 msc. Za urodzenie dziecka. Urodziłam miesiąc temu, męża ubezpieczalam w czerwcu ale pierwsza składka poszła w lipcu i niestety nie dostałam pieniążków z jego polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwonić do kadr a nie tu wypisywać problemy odnośnie warty. Ale wiadomo cieżko pomysleć żeby zasięgnąć informacji u źrodła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karencja z Warty 6 miesięcy. Macierzyński wyliczony jest ze średnich wypłat, nie z wymiaru etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nagminnie jest brana promocja do domu, mimo że nie powinna. Dziewczyny robią nadgodziny zupełnie za free, przed i po pracy, a kierownikowi pasuje. Niektóre się nie dają, ale inne są wykorzystywane, gnębione i tępione. Mobbing psychiczny na całego, ale nikt słowem nie piśnie. Nawet jako kasjer trzeba być pracownikiem wybitnym, jakby co najmniej było się zastępcą kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak tam wyplaty wszystko sie zgadza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:51 To nie kadry zajmują się Warta. Tylko sa inne osoby dostepne pod nr tel 426139505 lub 506. Ostatnio dzwoniłam karencji jest na 100 % 6 miesiący. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARTĄ zajmuje się Dział szkoleń i rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:42 a ile dostałaś za urodzenie dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×