Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość kaczka90
hej, powiedzcie dziewczyny czy premia za obrót za grudzień jest wypłacana do 20 czy razem z wypłatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobno, do 20 stycznia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka90
dziękuj***ardzo za odpowiedź, bo właśnie mi się coś na koncie nie zgadzało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pekao nie ma jeszcze wypłaty;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczynałam się martwić. Ja w pekao też nie mam. A przelewy ponoć były robione wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień konto na konto w pkobp, pieniądze są na koncie zaraz rano, ponieważ firma rossman ma konto również w pkobp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pekao juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak sklep nie wyrobił planu, to mimo tego dostanie jakąś premię po 20.01???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest z zaleglymi urlopami, kierownik powiedzia że nie musze wprowadzac do tete, ale to jakas sciema, przeciesz to mój urlop to ja powinam nim rozporządzac! Czy któraś z was miała taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Zaległe urlopy trzeba wykorzystać do końca marca, jest zasada ze nie mogą sie urlopy pokrywać z innym pracownikiem. U nas 3 pracownikow nie zaplanowało zaległego urlopu tzn nie podało terminów kiedy by chciało go wykorzystać, wiec kierownik sam im zaplanował urlop. W wolnych terminach których reszta nie zaplanowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to mi chodziło! Że to kierownik chce po swojemu wpisac mi urlop, a przeciesz to jest mój urlop!!! Ściema z tymi urlopami!. I co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobić?? Nie dać sie. To jest Twój urlop i możesz nie zgodzić sie co do terminu który zasugeruje ci kiero ale kiero może tak samo nie zgodzić sie na termin wybrany przez Ciebie. Wiec przedyskutuj z kiero to by isc jakos na kompromis. U nas tez jest wiecznie problem z urlopami. I najbardziej nas wkurza ze Rossmann ma swoje prawa nie zgodne z kodeksem. Na moim przykładzie napisze ze bardzo mi zależało by zalegle 6dni wybrac w kwietniu ale kiero kazała do konca marca bo takie mamy w firmie ustalenia. Tylko ze w kodeksie jest do końca wrzesnia. Poważnie zastanawiam sie nad tym by gdzies tego nie zgłosić, bo po cholerę jest kodeks skoro firma wymyśla swoje wewnętrzne przepisy? Czyli wszystko można tak zmieniać? No.zamiast 11h przerwy w pracy zróbmy 6..bo może tez mozemy miec takie ustalenia. Debile rządzą ta firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda.w instrukcji tety tez pisze ze do końca września zaległy urlop trzeba zaplanować.to ks wymysliły sobie ze do konca marca będą dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze tylko Kiero opiera sie na wewnętrznych ustaleniach. Tak twierdzi ze tak właśnie jest w naszej firmie. Koleżanka wyżej tez pisała ze u niej na sklepie jest tak samo...wiec skądś to się bierze. Ktos tym idiotkom to wmawia i tak one to powtarzają jak papugi nam. A najlepszy tekst naszej kiero (to gdy koleżanka nie miała juz możliwości sie nie nałożyć z kimś urlopem i nałożyła sie z inna) było zabraniam Ci wyjezdzac z miasta bo jak ktos pójdzie na L4 to Ciebie wezwiemy! Szkoda ze tego na piśmie nie dostała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaległe urlopy wykorzystuje się do końca września. Dawniej było do marca ale od kilku lat jest do września. Kadrowa mi to potwierdziła. Może nasze inteligentne KS tego po prostu nie wiedzą, moze zatrzymały się jak były tamte stare przepisy? A może wiedzą i robią Was w bambuko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z wychowawczym? Jeżeli chce przerwać i wrócić do pracy, to wg KP zgłaszam i w ciągu 30 dni wracam, a wg naszej KS mogą się nie zgodzić na przerwanie wychowawczego i tym samym na powrót do pracy. To jak to w końcu jest? Procedury i przepisy Ross ponad KP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wielki brzuch od nieregularnego jedzenia,wroc lykania w pracy!!!Wygladam jak ciezarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza wie ze do konca wrzesnia jest w kodeksie ale powtarza nam ze w naszej firmie jest do konca marca i ze takie jest wewnętrzne uregulowanie. Tylko czy to jest zgodne z prawem? To tak jak pisalam zróbmy z odpoczynku zamiast 11h to 6 bo chyba wszystko można uregulować wewnętrznymi przepisami ;) kto im takie bzdury wciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wisi pismo od Kr, ze zaległe urlopy mamy wykorzystać do końca marca. Ja mam 8 dni zaległego, wiec 5 dni biorę w lutym a 3 w marcu. Pierwsza wpisałam kiedy chce zaległy wiec mam ten termin który chce. Nikt nie idzie w styczniu, wiec reszta po prostu jest wysyłana wtedy kiedy ks im rozpisała. Trzeba było myślec wcześniej o zaległych urlopach i wpisać je sobie w prośbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ks rozpisuje stary urlop tym, które go nie wpisały tak jak jej pasuje ponieważ ma prawo do dysponowania połowa naszego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie może nikt Ci powiedziec ze do konca marca bo w kodeksie jest do konca wrzesnia!! Rossmann nie ma władzy ustawodawczej!! Nie jest ponad prawem!! I jeżeli u kogoś w sklepie jest luka (wolnych pare dni które z nikim sie nie nałożą) Np. W maju to pracownik w świetle prawa może wybrac swój zaległy urlop właśnie wtedy. Bo jest do konca wrzesnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz to Kr, zostaniesz wysłana wtedy na przymusowy urlop na który pracodawca może Cię wysłać zgodnie z kp, bo np jest przestój w ruchu i nie jest tyle osób potrzebnych w pracy. Wybór jest Twój albo sama wybierasz kiedy idziesz na urlop wcześniej, albo zostajesz wysłana na niego wtedy kiedy pasuje ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedle wyroku z 24 stycznia 2006 (sygn. I PK 124/05) pracodawca może wysłać pracownika na zaległy urlop, nawet gdy ten nie wyraża na to zgody. Dziękuje, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.33 JAKICH? WEWNĘTRZNYCH USTALENIACH? nie ma czegoś takiego to jest koszerny bełkot, może zaplanować do września i tyle w temacie ,sobie wymyślają wewnętrzne ustalenia cha cha dobrze że jeszcze nie wpadli by wypłaty wypłacać na wewnętrznych ustaleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedle wyroku z 24 stycznia 2006 (sygn. I PK 124/05) pracodawca może wysłać pracownika na zaległy urlop, nawet gdy ten nie wyraża na to zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze nie jedna osoba znalazła odpowiedz na pytanie koleżanki, która usilnie wmawia, ze nie mogą dysponować jej urlopem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej już wam się to skończy, już wkrótce będziecie kwiczeć lewackim wyciem. Już kwiczycie ,mnie możecie zwolnić wiele nie stracę ale nie ma nic przyjemniejszego od patrzenia na was jak kwiczycie na manifestacjach KOD-u Skończą się dotacje i ulgi podatkowe będziecie rozliczani jak każdy Polski przedsiębiorca z Polskim kaitałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kwiczeniu było do 23.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.12 lewaku interpretujesz kodeks pracy na swoją korzyść ,dlaczego nie dodasz ze PO wrześniu możecie tak zrobić? co?bo co ,nie na rękę co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×