Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość stulej84
każdy z nas zasługuje na miłość, nawet taki ktoś jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kIient
myjcie się dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślicie o waszych ochroniarzach ? czy wg was to są normalni ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na starym sklepie miałam tak powalonego ochroniarza, ze na sama myśl jak znowu go zobaczę, grubego, sapiacego, śmierdzącego to aż mnie na mdłości brało. Teraz jest w miarę ok, ale za dużo to w głowie nie ma, czasem gada sam do siebi xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy mają coś w głowach najczęściej odchodzą po jakimś czasie. Ile można siedzieć i tylko parzec ten monitor. Noi co chwilę rewizję i niezapowiedziane wizyty Pana szefuncia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie się oprze o regał i śpi taki to fenomen ale więcej siedzi w tym stanowisku ochrony i zresztą tez tam spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:41, ja wróciłam po rocznym urlopie, ogólnie nie było problemu, (bo sama powiedziałam że chce wracac-2 miesiace wczesniej) ale nikt nawet nie zadzwonił i nie zapytał, wiec lepiej sama sie określ wcześnkej, a na nowy sklep nie powini ci robić problemu, bo gzieś musza cie przyjąć(im wcześniej im powiesz tym lepiej dla ciebie). A jak ks bedzie ci robic problemy, to zgłoś do kr. Pzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta ochrona nawet do siedzenia sie nie nadaje oni siedzą a zlodzieje baraszkuja po sklepie i taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki etat ma kasjerka a jaki weekendowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakich warunkach zatrudniają doradcę perf.? Etat, brak nocek, stawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerka - 5/8 weekendowa - 1/4 asystent - 3/4 doradca - 3/4 (przynajmniej na moim sklepie) praca polega tylko na doradztwie (fachowym - wiec trzeba na prawde dobrze znac sie na produktach albo po prostu dobrze lać wodę) kierownik i z-ca - cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerka 1/4 asystent3/4 i jakieś chux wie 3/5 i ta firma mianuje się mianem RENOMOWANEJ cha cha nie splunęłabym nawet w ich kierunku a co dopiero pracowała--------ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie stawki maja doradcy? Podobno zarabiaja wiecej od kasjerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 09:27 wy klienci tez sie myjcie bo szczegolnie rano smierdzi wam z mordy bo zebow nie myjecie. A w sobote to u nas kazdy kiupuje gąbki, mydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kIient
kto się nie myje ten śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie do doradców miałam jakiś czas temu szkolenie i co się okazało ze podobno to do twoich godzin sie nie liczy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest stawka dla doradcy? I o co pytają na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wiem, że ten temat był już poruszany, ale nie chce mi się wertować tylu stron. Czy orientuje się ktoś jaka stawka jest dla kasjera i asystenta w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy na beke z rossmanna etaty z kosmosu 1/2 3/4 4/8 7/8 ogarnijcie sie!!!!!!! a do emerytury kazdemu bedzie brakowac przepracowanych lat przez te poyebane etaty. na wózku 88 lat i tekst zaapaakoooowaccc do wora? i dzwonek na kase tak długi bo babcia nie wyczuwa dzwonka. kasy beda poszerzać bo nasze wózki inwalickie nie beda sie miescić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna pało,emeryturę oblicza się na podstawie zarobków/etat nie ma żadnego znaczenia,poczytajcie sobie w necie paragrafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna indolencja. Do emerytury liczą ci przepracowane lata, wymiar etatu wpływa tylko na jej wysokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiar etatu nie wpływa na wysokość emerytury,na jej wysokość wpływają wysokość zarobków(ustawa z 98roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie liczy się do godzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18,35 Masz racje ale co to zmienia?jaka szanująca się firma która mianuje się firmą RENOMOWANĄ daje takie umowy cha cha to tylko świadczy o tym ze to CH-J a nie firma 2 sprawa jaką 50letniąkasjerke firma będzie trzymać?cha cha wiadomo ze pójdzie na odstrzał już po 30 sęk w tym że mało która osoba potrafi w takim rosmanie przepracować 5 lat więc problem sam znika!-pozdroPOZNAŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O której godzinie zmieniacie półki na promocję? W ciągu dnia czy po zamknięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochrona haha dobre Siedzą na telefonach piszą sms gadu gadu z kasjerka z kasy 1 i wolą nie widzieć złodzieja Bo nie wiedzą co dalej jak zatrzymają A trzymają to w portki robią. Oni się ludzi boja☺☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półki na promocję zmieniamy ok.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy teraz bedzie inwentaryzacja ? i od kiedy trzeba pracowac aby dostac za nią kase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej ochrony już nie ma my np kiedyś mieliśmy taką ochronę ze złodziej widząc kto stoi to ani nie wszedł do sklepu a dziś?wchodza i się śmieją z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:05 Dziewczyno co ty gadasz może w Poznaniu tak jest ze nikt nie potrafi przepracować dłużej niz 5 lat u mnie na sklepie sa tylko trzy dziewczyny to mają krótszy staż niż 5 lat a reszta czyli jakies 8 ma powyżej i tez są dziewczyny po trzydzieste a nawet przed czterdziestką i nikt im nie mówi o zwolnieniu. Co do etetow to się zgadzam wszyscy powinni mieć cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×