Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
inwentaryzacje są raz w roku czyli za ok 9 mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8-09---ile ci płaci rossmann za post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:05 Nic mi nie płaci i przestań pisać takie pierdy. Jeśli ktoś ma inne zdanie to od razu musi mieć płacone ? A po pierwsze czy to była pochlebna opinia o firmie ? Nie sadze, Ja tylko przedstawilam sytuacje o sklepie na którym pracuje a jak czyta sie takie bzdury, ze osoby po trzydziestce są zwalnianie to aż się słabo robi. A po drugie Rossmann to nie jest szczyt marzeń ale osoba wpisując takie rzeczy na serio albo jest tak sfrustrowana albo ma nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i kobiety po 50-tce tez znam co pracują w Ross ale co z tego skoro myślenie osoby z tamtego postu jest tak płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam 37 lat i pracuje w rossie,i u mnie na sklepe tez jest kilka dziewczyn przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tylko kierowniczka i z-ca reszta to ROTACJA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 08.09,a czy przed 100 też pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:57 Wez skończ bo żałosna jestes Ty i Twój tok myślenia. Myślałam że nie będę musiała tak dosadnie pisać ale Twój poziom właśnie tego wymaga. I albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jesteś tak ograniczona i Cię to przerasta. I liczę ze niebawem przyjedzie na Ciebie kolej i pójdziesz do zwolnienia jednego malkontenta na tym forum będzie mniej. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej ooo to to na pewno ale wiesz ich niedoczekanie bo sama się zwolnię bo nie zamierzam tyrać za czterech u rabina w dodatku niemieckiego .Jak na razie mam 23lata i mam złożone papiery do naprawdę RENOMOWANYCH firm które za punkt honoru maja nie dawać umów na 3/4-1/4-2/4-8/7itp itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc na ci czekasz ? Zrób to i szerokiej drogi pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Na co czekasz #####

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję osobie powyżej ze mnie poparła :-) Ja nie mówię że to super ze są takie marne etaty w Rossmannie bo sama na 3/4 ale potem pojawi się taka jedna p*****ly wypisuje. Dziewczyno zauważ że wszystkie inne komentarze dotyczące grafiku, ks, atmosfery, mobbingu są prawdziwe i nikt temu nie przeczy (tzn są wyjątki bo są sklepy gdzie jest ok ale w znacznej większości niestety nie) a Ty z takimi p*****lami wyskakujesz ze jak się zaprzeczy to pewnie Ross za to płaci. Ojj z takim tokiem myślenia to marnie widzę Twoja karierę zawodowa w tej renomowanej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu odeszłam na tamten swiat ale powróciłam by dalej juz po smierci pracować w rossmanie bo kocham tę firmę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
nie ma nic za darmo trzeba zapier'dalać dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała miejscowość. Asystent 3/4 etatu wypłata : 2100 zł przy ok. 165 h. ( mn 150 h mam a sklep niskoobrotowy ) Grafik czasem się zmienia. Jest socjal , karta multi sportu, często coś można wygrać z pp. Na co narzekacie ? Do tego dochodzą premie ... w ciągu roku trochę ich jest przecież. Same inwentury, zatowarowania.. za wszystko płacą nie mało. Za dojazdy zwaracają. Zgodzę się jedyni z presją i stresem.. bo w pracy on jest- czego można się spodziewać w pracy z ludzmi.. no spokoju raczej nie. I tyle. Narzekajcie... narzekajcie skoro wam tak źle. Byłam na kilku sklepach.. i coś wiem na temat atmosfer panujących w sklepach , albo się na to człowiek uodparnia i nie bierze do siebie albo lepiej zrezygnować i tyle. Skoro ktoś kto narzeka podpisał umowę to chyba wie na jaki wymiar etatu i za jaką stawkę i na to nie ma prawa narzekać bo ty był świadomy wybór. Biadolić można co jedynie na załogę i podejście kierownika bo z tym różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj dziewczyno bo zaraz obudza się forumowe narzekarze i pojadą po Tobie i suchej nitki nie zostawia :-P Bo jakiś czas temu też miałam odwagę i napisałam podobne jak Ty i tak właśnie było ale wiesz co nie przejęłam się tym bo każdy na prawo do własnego zdania na temat firmy. I tak jak mówisz to co w umowie to świadomy wybór prócz kierownika i atmosfery. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o tym kinie . Kierowniczka każe iść a to mój wolny dzień . Czy to jest logowanie ? Mówi że nie a przecież baja być ludzie z firmy o mówić o firmie czyli sprawa służbowa . Czy rossmana nie stać żeby nam zapłacić . Ciekawe co by było gdyby na pokazie pojawił się inspektor pracy ? Jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino wlicza się do godzin pracy!! Dziewczyny nie dajcie się oszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza KR w Warszawie mówi że nie wlicza i ze to wyjście prywatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M T. , kr z wawy nabrała w temacie kina wody w usta . Ale ona ostatnio jak czegoś nie wie to tak ma . Czyli prawie zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być logowane bo nikt nie może mnie zmusić tam iść w moim wolnym czasie. U mnie kr tez cisza nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K. regionalna na wrocław tez nic nie wie standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja swoją kr nagram i udowodnię że bez logowania . Zastanawia czy przedstawiciele zarządu też będą w swoim prywatnym czasie . Jak wszyscy to wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenua , na hotele dyrków jest a szaraki darmo . Myślą że do kina nie chodzimy i to będzie nasza impreza roku . Niech się w majty nie posr...ą za tą swoją dobroczynność . Kasjerkom bilety kupili uchacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być bonus . Będzie można dotknąć prezesa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Pipidowie i z checia bym poszla,nawet w wolnym czasie...najblizsze miasto w ktorym bedzie spotkanie jest 150 km od mojej Pipidowki,sory panie Prezesie,pewnych rzeczy nie przeskocze,ale zapraszam do mojej Pipidowki,jest jedyna w swoim rodzaju:)Moze bez kina,ale piekne jeziora i lasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tym kinem chcą nam oczy zamdlic !! Mnie jeszcze ma kino stać. Wspanialomyslny Prezes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×