Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 20,57 A z tobą FOKLSTOJCZU nie rozmawiam !daruj sobie !niezle tym dziewczyną mieszasz w głowach ile ci płacą za to? to mi możesz napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 21:21 Art. 163. §1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. W grudniu bez pełnej obsady sklep nie będzie dobrze funkcjonował:( zacznijcie oprócz praw czytać obowiązki- taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyżej boisz się że ktoś mówi prawdę no najlepiej zatrudnić osoby które nie umieją dbać o swoje - grafiki robicie tak by ks i przydupasom było okey reszta to plotki więc mają g...o do gadania bo jak co to zwolnienie wisi w powietrzu albo maja Cię na celowniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.36 ale komu ty się żalisz ze w grudniu ci sklep nie będzie funkcjonował ?to niech firma zatrudni osobę dodatkowo jak jest wzmożony ******lbo prezes niech wskoczy na sklep i pokazuje mi to jest obojętne skoro tak dba o dobro firmy ,NIE UWAŻASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokasuje miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja wszystko rozumie ale zatrudniając się wiedziałyscie ze firma ma wewnętrzne ustalenie, ze w grudniu nie bierze się urlopu. Pracujemy w handlu wiec to chyba oczywiste. Cała załoga pracujemy na premie za obrót i co jedna, piąta dziesiąta wezmę urlop a premie chcą wszystkie. Wiem ze Ross nie jest pracodawca roku ale jakieś marudy się uparly ma urlop w grudniu i teraz biją pianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie w którym pracuję oraz w poprzednim nikt przed podpisaniem umowy nie informuje, że NIE WOLNO brać urlopu w grudniu każda dowiaduje się o tym dopiero podczas planowania urlopu, a poza tym w grudniu mamy praktycznie gołe etaty więc spokojnie można ten urlop dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie poinformowano ze w grudniu się nie bierze urlopu i co roku przy każdym planowaniu urlopu jeszcze o tym przypomina ks. Goly etat w grudniu ? może na sklepie nisko obrotowym. Może głupi przykład dla porównania ale nauczyciele nie jęcze ze nie mogą wziąć wolnego np kwietniu bo tak chcą tylko czekają na wolne miesiące. Taka firma takie ustalenie, dziewczyny praca to nie tylko przywileje ale i obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
dziewczyny proszę o radę, może ktoś miał podobną sytuację, zmieniła nam się kierowniczka, na jej miejsce przyszła dziewczyna-zastępca z innego sklepu. I tu zaczyna się problem, mobbingu pełna para, grafik w ogóle nie jest dostępny dla pracowników, ciągła kontrola, opierniczanie, wyzwaniami po pracy do pracownikow, wprowadza nie swoich zasad, np niemerchowanie sklepu, itp, połowa pracowników myśli o zmianie pracy, dodam że do tej pory było ok, podpowiedzieć czy da się cis z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj 17:08 Gdyby to był zaległy to ok, ale ja już wybrałam zaległy urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdddddd
Przeszłam do sklepu z agd-za samo szkolenie dostałam 400zł wiecej niz normalna pensja w ross.Spokojnie moge isc na przerwe zjesc sniadanie i nikt na mnie nie dzwoni!Zadnych rewizji i pracy po nocach,umowa na cały etat i nie zmieniający sie grafik. Oczywiscie pensja stała(nie mała)+ wyrobione prowizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.36 URLOPY POWINNY BYC UDZIELANE ZGODNIE Z PLANEM URLOPU ,DOKŁADNIE .Plan urlopu ustala pracodawca ,a kto ma ustalać ?swiety Mikołaj?cha cha .Ustala ale nie rozpatruje a to róznica!wy wiecie jak kota ogonem obrócić no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.12 ale jak cię poinformowano? ustnie !to niech ci to dadzą na piśmie i się podpiszą .Pamiętaj taka kierowniczka ci powie że n nie należy ci się przerwa .lub urlop w grudniu i zapamiętaj ona ZAWSZE się tego wyprze !a z ciebie zrobią kłamcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram, żeby była możliwość brania urlopów w Grudniu, dla wszystkich chętnych. I np, firma zatrudni sobie pracowników, którzy będą w takich ważnych handlowo dla firmy momentach, pracowały tam, gdzie pracownicy pójdą na urlop. Trzeba też będzie zmienic system premiowania, za wsparcie pracodawcy w najbardziej handlowym miesiącu w styczniu premia uznaniowa, która nie będzie się należała tym co byli, na nawet tylko jednym dniu urlopu. I analogicznie w okresie letnim np od Maja do Września. I wszyscy będą szczęśliwy - panie sobie będą chodziły na urlopy, a reszta, która rozumie , że ma również obowiązki a nie tylko przywileje, będzie odpowiednio za to nagradzana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma może wyslać na przymusowe urlopy TYLKO w wyjątkowych sytuacjach !koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie takie mądre a ciekawe która tak naprawdę poszła na zaległy urlop np w wakacje. Pewnie żadna, bo pisać i wymagać od innych każdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ma jęzora w gębie i odwagi to wykorzystywać to ile wlezie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któras z was nie dostala jeszcze pitow? Ja od lutego nie pracuje w rossie ale nadal czekam. Powinni mi przyslac przeciez. Do kiedy maja czas ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja czas do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy premia za inwentaryzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty urlopu żadnego nie bierzesz od stycznia do wakacji? Jakbyś urlop wzięła np.W lutym, to co za różnica, czy to urlop zaległy, czy bieżący? ja piernicze, zawsze dziurę w całym musicie szukać.. ciesz się, ze w ogóle masz prawo do urlopu, na U.Z. byś nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO WYZEJ Proszę tu się wyrażać i nie przeklinać !chamstwa mamy dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Proszę tu się wyrażać i nie przeklinać chamstwa mamy dosyć już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki w jaki sposob przygotowac sie do szkolenia bhp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są okresy rozliczeniowe premii inwentaryzacyjnej? Od grudnia od końca lutego, czy od stycznia do końca marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od grudnia Do lutego kasa w marcu Od marca Do czerwca kasa w lipcu Od sierpnia Do listopada kasa w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. O jeżu...to mam się wysilać na rozmowie pierwszego kontaktu ;-) czy lepiej sobie podarować? Pytam, ponieważ nie uśmiecha mi się być poniżaną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w malopolsce dostał Pit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż czyste majtki bo moga sprawdzać na bhp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do inwentaryzacji...jak Rossmann ciągle coś sprytnie robi. Jeżeli premię inwentaryzacyjna dostajemy kwartalnie to według "bogów" rok ma tylko trzy a nie cztery kwartały. Powinnyśmy dostawać : 1.styczen, luty, marzec - wypłata 10 kwietnia 2.kwiecien, maj , czerwiec -wypłata 10 lipca 3. lipiec, sierpien, wrzesien -wypłata 10 pazdziernika 4.pazdziernik,listopad, grudzień- wyplata 10 stycznia Razem z wypłatami za etat. Lub inne miesiace ale tak ,żeby była 4 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×