Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
koszty spowodowane wybuchami tych bomb rurowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak u Was wyglądają przerwy śniadaniowe? Nie chodzi mi tu o to ze min.6h w pracy to 15min. Tylko czy Wasi kierownicy przestrzegają przepisu ze na czas przerwy jestescie zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy? Bo u Nas to wygląda tak ze idziesz..siadasz robisz kawę i ......dzwonek! Wiec wszystko zostawiasz i pędzisz na kasę ..nim wrócisz kawa juz zimna :( i tak w kolko ze serio spokojnie to nie zjesz..strach isc do toalety itd. Gzie to zgłosić? Bo to łamanie prawa pracowniczego. U Nas są 3osoby na zmianie bo wydajność..i za cholerę nie idzie tego pogodzić. Wydajność kiepska wiec promocja brana notorycznie do domu, bo kto w pracy ma ja podzielić.? Ale i tak Nasze przerwy najbardziej mnie wkurzają. Jak jest u Was? Oni od Nas wymagają przepisów KP ale od siebie nic nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujcie przerwy w godzinach najmniejszego ruchu a nie w godzinach szczytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo mówić planujcie przerwy. A co w sytuacji jak wydajność sprawia że kasjer na krótkie zmiany np. 6 h ale w godzinach ruchu? poza tym chcesz iść na przerwę ale nie, najpierw musisz dosuwać, to tamto i jeszcze coś.. ech narzekam dziś bo dostałam w kość na nocce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak w 3osoby sie nie da. Jest dzwonek i idziesz a nie powinnaś...powinny byc 4na zmianie w godzinach szczytu od 12-16 ( powiedzmy ze wtedy są przerwy) ale wydajność na to nie pozwala ale co z moim prawem? Dlaczego jest nieprzestrzegane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.14 Planować to ty sobie tak możesz w domu zydku jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11,14 dlaczego tej złotej myśli nie ogłosisz w Rossmanie w Niemczech?dobrze wiesz ze zanim bys dokończyła to na kopach bys wyleciała ze sklepu .Za kogo ty nas masz? co? znalazł się folksdojcz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jesteśmy we dwie, we trzy byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekaja, we dwie by porobiły to by się z trzech na zmianie cieszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle biedna Warszafka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracując w burdelu co wymagasz???uczciwosci od ks ?? w burdelu masz klienta obsługujesz go w 15 min i nie masz czasu na podmycie sie bo przychodzi nastepny tak samo w rossmannie. Klient nasz pan. nie wazne sa tu przepisy, czy litość bo masz np. sraczkę. Chory kraj, chory rossmann, chorzy ks. I ktos to uleczy ?? raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:14 A jak ktoś ma np. 15-16 do 22 to jak zaplanowac przerwę ..pani mądralińska??? Wtedy buraki wracaja z pracy i jest największy ruch. Przeciez jak przyjde do pracy np. na 15 to nie pójde od razu na przerwe ani przed zamknieciem sklepu. Wtedy te głupie 15min powiina np. sama ks usiasc przy kasie a moja to ma gdzieś siedzi w biurze i plotkuje ze swoim przydupasem a ja czy inne dławimy sie byle szybko zjeść. A jak cos pyskniesz to masz kary np. kasa nr1 i kasa nr 2 przez cały dzień, albo nie uwzglednione prosby grafikowe. Chore, chore, chore zeby takie osoby rzadziły sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej ta z 11.14 wyżej sra niż Dxpe ma zarobi 6tyś na miesiuąc jako regionalna i chodzi jak madonna myśląc ze jest doceniana a tak naprawdę śmieciarz w Niemczech zarabia w przeliczeniu na polskie pieniądze 6 tyś złotych ŚMIECIUARZ tylko ona w dxxpie była i góxxo widziała i myśli ze tak Niemcy doceniają ją i szanują .Szanują ja tak samo jak smieciarza w Niemczech !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowanie przerw było by możliwe tylko w teorii ale nie praktyce. Chyba ze naprawdę jest tak obstawiony sklep bo pozwala wydajność ze mozna jakoś te przerwy uwzględnić, ale wszystkie wiemy jak to wygląda w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:56 weź opanuj troche swoje emocje bo ja nie wiem jak się pracuje w burdelu ale za to Ty wiesz doskonałe... Co do przerw czasem rzeczywiście jest lipa ale jak jest nad mało to dziewczyny pytają się bo ja kiedyś zwróciłam uwagę. Jak będziecie dawać soba manipulować i będziecie na każde zawołanie to niestety wejdę wam na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdą* sorry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co się pytają bo niekapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na którymś sklepie dostałyście juz pity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest ten pit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są pity ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz PIT mam od zeszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja dobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie,tez juz wszystkie otrzymalysmy pit. Litosci,jak mozna nie wiedziec co to pit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez są już. A wiesz co to jest mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organ,ktoreko ty nie posiadasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki wyżej... ja nie pracowałam w burdelu , ale znam z opowieści mojej kierowniczki. Dlatego tak jej zostało, że nie możemy chodzić na przerwy i musimy obsługiwać klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie co to jest pit???? to Podpierdzielanie I Towarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn które naskoczyły na dziewczynę która zasugerowała planowanie przerw. Po 1 żadna z niej mądralińska,Ameryki nie odkryła a rację ma. A to że Wasze kiero się wstydzą usiąść na chwilę na kasę to Wasza wina. A wystarczy kulturalnie poprosić że chcesz przerwę i czy mogła by chodzić na kasę. Uprzejmość naprawdę nic nie kosztuje. Ale Wy od razu pretensje do Dirka. Nie powiem że jest kolorowo bo sama czasem mam wrażenie że pracuje na izbie przyjęć a nie w sklepie. A po 2 uwaga dobre. Koleżanka z wczoraj porownała że regionalna zarabia tyle co szambo w Niemczech, wstyd za 6 tysięcy. To do kogo porównasz siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosić np. moją kierowniczkę o to by usiadła z kasetką...ha..odpowiedziała, że nie jest od tego i dziewczyny mają pracować jak najszybciej, na zwiekszonych obrotach przez te 15 min. Zakonczyłosię tak, że jedna miała coś tam na minusie i strasznie była wkurzona. Dlatego staramy najesc sie w domu, albo kupujemy czekolady bo szybko sie zje i zapycha na troche godz. Niektore osoby nie zdają sobie sprawy z tego jaka jest atmosfera na sklepach, starch przed zemstą ks, przed zwolnieniem za byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×