Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ja pracuje na niskoobrotowym sklepie i dość często jesteśmy we 2 do 13. I chodzimy normalnie cos zjeść, jesteśmy umówione, ze jak bedzie sie cos działo jakas kolejka, faktura itp to dzwonimy 3 razy. We 4 na zmianie nigdy nie jesteśmy, jak sa 3 osoby to każdy idzie bez problemu na przerwę, wtedy jak trżeba to i ks siedzą na kasie. Ale fakt co sklep jest inaczej, ja trafiałam na takie, ze nigdy nie było problemu z przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9.58ty byś się nadawała do TVN z Lisem razem to by był dobry duet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyna z 9:58 ma rację nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. U mnie co prawda nie ma planowanych przerw ale zawsze się jakiś dogadujemy i ks tez siada na kasie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84 bombowiec
MAM WYJ'EBANE NA TEN KRAJ PIER'DOLONY, na Rossmanna, na pensje rzędu 1500 zł netto (bo brutto to mi koło h'uja lata) za etat, na wyzysk, na te polskie mordy itp. itd. WYPIER'DALAM DO UK do popka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy jak juz nie pracuje w rossmannie to mi przysla pit czy ewentualnie zadzwonia ze mam przyjsc po niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyślą PIT pocztą na adres domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po pracy w rossmannie na 1/2 etatu należy się zasiłek dla bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile zarabiałaś na tym 1/2. Zasilek zalezy od zarobków nie od formy etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Żeby dostać zasiłek musisz przez,1,5 roku wstecz mieć dochód w wysokości minimum najniższej krajowej lub wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jestem w pracy 6 godz to idę na przerwę jak się zmieniamy kasami wtedy mówię do osoby co ma zmiany ze idę na przerwę i przez 15 minut mam wszystko gdzieś nawet jak dzwonią po parę razy to i tak nie idę bo mam przerwę i każda u nas tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie do końca, pracując w niepełnym wymiarze etatu trzeba do up dostarczyć zaświadczenie z zakładu pracy o zarobkach za każdy przepracowany miesiąc i info o wysokości dopracowanego zusu. A ze rossmann odprowadza kasę na fundusz pracy to powinnaś bez problemu dostać zasiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciagu tego 1,5 roku jak kolezanka pisze musisz miec przynajmniej 12 miesiecy wynagrodzenie nie mniejsze niż najniższa krajowa, no i jak ktos napisał zaswiadczenie z firmy potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sie jebnij w leb debilu...takie straszenie bomba moze miec dla ciebie przykre konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze nie dostał PIT? Te które dostały proszę o info czy do domu czy na sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na macierzyńskim i dostałam pit do domu, koleżanka na wychowawczym również do domu, a te które pracują dostały do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMACH BOMBOWY W ROSMANIE
jutro bomba wybuchnie w Krakowie w 603 a po jutrze w Warszawie, spytajcie Marcela Adamika z Locus Security to Wam powie o co chodzi bo ON jest zamieszany w to i jest prowoderem całej tej akcji z bombami na sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84 ISIS
*prowodyrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio gościu lecz się, ja też zglosilam to na policję, oj pójdziesz siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
PROSZĘ O USUNIĘCIE CAŁEGO TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći chce
Regionalne to tylko zajmują się podkładaniem świń i obstawianiem regionu jak A.C . Z Wawy bliską rodziną , kuzyneczką Martą S . dawniej J która jedyne co umie to donosić a bardziej dokładnie wymyślać na potrzeby swoich korzyści . Gdyby jeszcze coś umiała oprócz tego . W zwyczajnych czynnościach trzeba temu dziecku pomagać ale zepsuć atmosferę potrafi książkowo. Kto weźmie się za regionalnych żeby kierowniczymi stanowiskami nie obsadzali rodziny bez doświadczenia i z lewymi świadectwami pracy . Ktoś się za to weźmie ? Bo aż huczy w całym okręgu że panna M J dostała stanowisko w prezencie ślubnym . Każdy to wie i o tym szepcze a nikt głośno nie powie bo oczywiście zaraz będzie ze to zostało poparte doświadczeniem ( na umowę zlecenie raczej a w tym wieku nawet na z-cę owa regiona nie chce brać ). Tak się człowiek winduje na donoszeniu w tym na kiero żeby na stołku podsiąść i na kogo się da Donosić choć jak pisałem raczej wymyślać . Lecz to wszystko wina kr ze na sile wsadzają rodzine gdzie się da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy to znamy . Stały proceder to wrzucanie rodzinki na z-cę a potem szybki awans lub przyjęcie przez region koleżanki innej KR która potem odwdziecza się tym samym . Śląsk i Mazury conajmniej 6 przypadków przez ostatnie 4 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 603 pracowało dzisiaj?????????????mieliście otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za . Tematy robią się niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko A.C obsadza rodzine jako kierownika inna regionalna rownież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociotki są brane, które uczą się od nowa wszystkiego a dziewczyny pracujące i znajce sklep od podszewki sa pomijane. I taka uczy się i uczy i popelnia bledy a inne dostaja za nią zjebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 17:00 tak, zamknięte było, znaleźli 4 bomby rurowe pod każdą z kas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOwyzej pierdo-ny bombardier nie zartował widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek dla pana Rossmanna że zdecydował się na nie otworzenie dzisiaj tego sklepu .To było rozsądne z jego strony bo takich sygnałów nie należy lekceważyć a zdrowie pracowników jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robicie????naprawdę było zamknięte bo bomby sobie ktoś wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×