Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hey, powinnaś dostać normalnie. Ja od listopada byłam na innym sklepie, a premię w grudniu dostałam bez żadnych zmian. Jeszcze się dopytywałam u księgowej, i poinformowała mnie, że zmienili regulamin, i dostanę normalnie. Więc się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsłuchy są teraz poprawne politycznie . U nas wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że też mamy . Dlatego postanowiłyśmy mówić po chińsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez czekam z wypowiedzeniem do premii bo nowa praca juz zaklepana ale premii szkoda. Oby była szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ludzka pazerność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazernośc, jasne... Przecież Rossmann jej tak zajebiście płaci, że co to dla niej te 400 czy 500 zł premii, powinna ją oddać swojej ks. Weź skończ pierdolić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:44 też słyszałam od kumpeli że taki konkurs był czy ktoś wie cokolwiek na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś za dużo tajemnic w tej firmie czyli tak jak w każdej żeby tylko jak najmniej dla pracownika standart !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkka
Czy jesli jestem od 1.5 miesiąca na chorobowym to dostanę premię inwentaryzacyjna czy mogę pomarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policz ile dokładnie dni jesteś na l4 jeśli powyżej 45 dni to nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wybieram na chorobowe do świat . Te 20 procent mniej niech sobie wsadza u tak się opłaci a potem się zobaczy nie będę tyrać przed świetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas polowa załogi idzie na L-4 po niedzieli wszystkie w jednym dniu niech pracują te co biorą premie za obrót proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co biorą premie za obrót wolalyby podwyżkę wynagrodzenia zasadniczego jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można się zdegradować na niższe stanowisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zawsze się można wziąć do roboty i awansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież premii za obrót już nie ma od stycznia to co piszecie że mają robić te co biorą premię jak nikt nie dostaje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co awansować, żeby jęczeć później na kafeterii jak ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerzy i asystenci dostali podwyżki stawki godzinowej od listopada 2015. Premia uznaniowa od tego czasu przysługuje tylko kierownikom i zastępcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:28 dziwne bo ja jestem asystentem i na paskach z wypłaty mam premie uznaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia regulaminowa czy uznaniowa to nie to samo co premia za obrót. Potwierdzam, że ks i zks mają w dalszym ciągu takie premie, a kasjerzy i asystenci mają podwyżkę na zasadniczej - co raczej bardziej się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnienia idą zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Was. Miałam ostatnio problemy z kręgosłupem i lekarz wypisał mi takie zaswiadczenie, że nie mogę dzwigać, schylać się i, że nie mogę mieć nocek. Mam stanowisko jako asystent. I nie wiem co robić czy dać to kierowniczce?Jakie moge mieć konsekwencje z tego powodu??? Koleżanka mnie straszy, że osoby, ktore nie moga mieć nocek i nie mogą dzwigać to dziękują za pracę i zwalniaja bo niepotrzebny jest im taka osoba niezdatna do pracy. Ale moge pracować w ciągu dnia. I co mi doradzacie??? Dac takie zaswiadczenie czy isc na długie zwolnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jaki okres masz to zaświadczenie, ja przez 2 miesiące nie mogłam nic dźwigać wiec nie miałam nocek i siedziałam tylko na kasie. Pózniej wysłali mnie tylko na kontrolne badania. Jeżeli masz na dłuższy czas to mogą Cie wysłać na inny sklep gdzie nie ma nocek, albo maja dużo osob ktore mogą mieć nocki a na Twój sklep wyślą osobę z tamtego czyli może być zamiana. Wszystko zależy od kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od ks.moja zmija postarały by się o wykurzenie z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta pani z NADWAGĄ pracuje u nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wyrzucić zaświadczenie i pracować dalej na nockach, narażając swoje zdrowie. A jak pierdyknie Ci kręgosłup to firma Rossmann na pewno postawi Ci pomnik za Twoją heroiczną postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, czytam i czytam te wypowiedzi, fakt w rossmannie lekko nie ma, ja pracuje w sklepie wydokoobrotowym jestem kasjerem, etat na 5/8 ( chyba jedyna firma w ktorej taki etat istnieje ) ale nie zarabialam nigdy ponizej 1300 zł , plus jakies premie to zawsze jest wiecej, najgorsze jest tylko to ze grafik zmieniany codziennie zostan dluzej przyjdz szybciej..... a jak idziesz na nocki to nie dosc ze zrobic dostawe, pomoc z promocja to jak nie daj boze wyrobisz sie wczesniej z dostawa to trzeba zostac i robic layouty albo myc polki ..... nie jest lekko ale mysle ze w innych sklepach tez rewelacji nie ma, gdyby jeszcze dali kazdemu ten caly etat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w końcu będą u nas płatne reklamówki??!! to skandal że każdemu wydajemy te folie nawet do jednej rzeczy. Ktoś w końcu powinien pójść po rozum do głowy i wprowadzić choć symboliczną opłatę!!! wstyd, że tak się przyczyniamy do niszczenia środowiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nadwagą czy nie bardzo sympatyczna , bardziej niż nie jeden suchar zgorzkniały . Ale swoją drogą to tło do rozmowy sobie wybrała niekorzystne . Pasty na 3- 4 spiętrowane . Moja kiero by kozła wywinęła gdyby sklep tak wyglądał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haki na parasolki są krzywo powtykane w te dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×