Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
witam, w przyszłym tygodniu wybieram sie na rozmowę na stanowisko zastępcy, mozecie podpowiedzieć o co mniej wiecej pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będąc asystentem na malutkim sklepie za 140h dostaje prawie 1800zl, nie jest źle :-) a jak jeszcze premia wpadnie to uhuhuhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kiero 3100 i pińćset telefonów od regionalnej . Qwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak porównać 3100 za etat i 1800 za 140 godzin przy dwóch stanowiskach wyżej to nie poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie teksty ja się popłaczę ; żyje z kotem niczym prezes Jarosław .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rzezuche??U nas jest jej w pip:) Nie ma co narzekac na pensje,jest dobrze,choc zawsze moze byc lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy tez koper , szczypior , rzodkiew i buraki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik i etat jak wszystko dobrze się zliczy to sporo ponad etat wychodzi :( i tak co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpowiecie 22:17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeżucha u nas wyszła już przed świętami ale buraków całe mnóstwo, szczególnie jeden wielki przy wejściu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki nie są złe. Jako kasjer 3/4 etatu w małym mieście w sklepie srednioobrotowym mam ok 130-140 godz w miesiącu i wypłaty w granicach 1600-1700zl. Asystentki mają u nas 3/4 bądź 7/8 etatu i mają ok 2000zł. Jak na kasjerki wypłaty dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
ciekawe jak to jest ze na niektorych sklepach zlikwidowali stanowisko zastepcy, przy brotach ok 500tys, asystentki zapierdzielaja robia to co kierownik, a dostaja ochlapy, a tu czytam ze jednak przyjmuja na zastepce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do awansu to nie pomoge,bi niestety nie wiem.Mysle,ze moga padac pytania odnosnie bezpieczenstwa pracy...moze cos o lojalnosci wobec firmy...Ktora niunia cos wie,niech podzieli sie wiedza. Sluchajcie laski,tego w tym miesiacu jeszcze nie bylo...KIEDY WYPLATA???Ha ha ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zmiany sie szykuja dla asystentow,tam gdzie nie ma stanowiska zastepcy,asystenci beda dostawac po 900 zl brutto premii inwentaryzacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1 kwietnia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Pryma aprylis . hahahs . ale szkoda troszkę bo mogliby docenić nasza pracę rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.43 Niestety to byl zart w zwiazku z wczorajszym dniem,ale dziewczynki nie martwcie sie,jest dobrze:)Zawsze moze byc lepiej,ale i zawsze moze byc gorzej. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanko: Czy wiecie może czy są już wnioski na wakacje??? Dzięki z góry za odpwoiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na swój profil na wnioski socjalne i się dowiesz czy cis jest czy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 8:54 Tak są ja już złożyłam prawie 2 tygodnie temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze!!! Jakie to cudowne uczucie,gdy dowiaduje sie,ze dla mojego kraju jestem bogatym obywatelem!!!Nie nalezy mi sie 500 zl na pierwsze dziecko,choc sama je wychowuje!! Pieniazki kochane,kiedy was dostane....;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz wiecej niż 800 zł na osobę to wg ich przepisów/ ustawy czy tam czegoś nie należy Ci sie. Ważne, ze patologia mając z 6 dzieci dostanie bo przecież za cos trzeba pic****alić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dał ci prawo mówić że rodzina z szóstka dzieci to patologia . Zdziwisz się jak ta patologia będzie ci w przyszłości płacić emeryturę. Więc lepiej mieć jedno dziecko i warczec i wymyślać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Centrali i tez mam dość pewnej UPIERDLIWEJ regionalnej z Warszawy . Mam przez nią 5 razy więcej pracy taka jest przepisowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ja napisałam, ze patologia to rodzina z 6 dzieci ? Napisałam wyrazie Patologia z 6 dzieci, nie ma tam słowa rodzina. Oczywiście, ze sa normalne rodziny mając wiecej nic nawet 6 dzieci, ale mi chodzi o typ społeczny patologi czyt. Ci co piją, wola wydać kasę na alkohol, dziećmi sie nie zajmują. Czytaj ze zrozumieniem a potem sie wymądrzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosku o domki juz nie złożysz . Termin był do końca marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.46,krytykujesz innych a sama wysmiewasz kobiety z 1 dzieckiem. Pomysl troche zanim cokolwiek napiszesz. Uwierz mi,ze nie warcze bo mam jedno dziecko i uwierz mi kolejnych miec nie moge.Milego dnia,bo moj juz spiepszylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdo licie tu takie głupoty ze czasem aż żal czytać, domyślam się ze dorosłe z was osoby a jak dzieci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9.24 To nie czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×