Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
No też slyszalam właśnie ze strasznie Cisna w hebe na sprzedaż, ale podobno starszy konsultant to ma 1800 na reke, Hmmm, sama nie wiem czy się tam pchać czy lepiej zostać w tym swoim obozie :/ A co do podwyżek to nic nie slyszalam, nam tylko etaty zwiększyła poki co do 3/4 na kasjerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego w hebe kazdemu przynajmniej u nas zalezy na fobrej obsludze bo to wspolna premia.a nie jak w ross ze 2 robia a reszta sie obija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem że Zaprosili Cie na rozmowe w Hebe i nie poszłaś? A czemu? Jeśli można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie u nas już mają kasę z dostaw nie wiem jakim cudem u was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To myślicie że hebe lepsze niż Rossmann? A slyszalam jakieś ploty że hebe jest zadłużone , prawda to czy ma raczej stała pozycje na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kase z dostaw? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyższają etaty bo boją się że stary pracownik też się na nich wypnie tak jak Ci młodzi pracownicy co przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą. Na większości sklepach jest brak personelu nawet na umowę zlecenie nie chcą pracować . Będzie jeszcze gorzej 500+ zrobi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się właśnie zastanawiam czy to się na hebe nie przerzucić bo mają cały etat, ale czy to człowiek nie wpadnie z deszczu pod rynne , też nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co słyszałam hebe będą zamykane, przecież już teraz biedronki przejmują część asortymentu. Ale jak ktoś chce niech próbuje, może to tylko plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann gnoi swoich pracowników. U nas asystentka poszła na l4, szkółki kasjera na asystenta, dają awans na zastępstwo a gdy ona wraca degradacja do kasjera z powrotem. W której firmie tak jest,? I tłumacz się potem dlaczego znowu niższe stanowisko na jakiejkolwiek rozmowie o pracę , sranie w papierach i tyle.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro będą zamykane jak to się ma do nowych otwarc sklepów, u nas właśnie otwarcie bylo, szlak wie tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe ma dobra pozycje na rynku coraz wiecej marek wlasnych wprowadza i inwestuje w szkolenia pracownikow. U mnie w hebe jest 6 lasek z ross ktore byly kiedys zcami podobno a wolaly w hebe byc konsultantkami. Kasa moze troche mniejsza ale lepsza umowa i spokojne nerwy.w kazdej pracy w handlu nacisk jest na obsluge i sprzedaz ale da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka pracuje w hebe jako starszy konsultant i bardzo sobie chwali ma ponad 2 ttyś w CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARSZY KONSULTANT W HEBE PONAD 2 TYŚ W CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rossmanie tez powinny byc cale etaty a nie jakies glupie umowy na 3/4, wiadomo jak ktos chce miec mniej godzin to powinna byc taka mozliwosc ale caly etat powinien miec kazdy pracownik prawo dostac. W hebe mniejsza kasa troche ale sa szkolenia i nawet na szkoleniach dostaje sie kosmetyki a u nas w rossmanie tego brakuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie były zastępcami? coś mi to podejrzane :p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza kasa? ja to nie widzialam 2 tysiaczkow na swoim koncie,ale jestem tylko żuczkiem kasjerem, no chyba ze razem z premia inwent albo cos w tym stylu mozna sobie pod dwojke dorobic, , ale ja nie mieszkam w wielkim miescie ale racuje na sklepie wysokoobrotowym w CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że w hebe mają 3/4 etatu i maja jakoś 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiedy pomocnicy z dostaw mają wypłaty, no mi jeczy chłopak ze jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chlopak mial już kasę po 13 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa u mnie chłopz opóźnieniem dostaje i rozmysla czy nie odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u chłopaków na dostawie trzeba bardzo pilnować terminów wysyłania PODPISANYCH zestawień (najlepiej 1-go każdego miesiąca) wtedy nie ma problemów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos pracy w Hebe... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... taka prawda. W każdym sklepie jest ciśnienie na sprzedaż bo to taki ciężki kawałek chleba. Pracuje u nas dziewczyna z Biedry. Zdziwiona że ks jest na sklepie, na kasie i w ogóle. Że ma przerwę 15 min... w każdym sklepie bez względu na firmę trzeba pracować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno byly zcami w ross nie wypytuje ich za bardzo bo za krotko pracuje. Umowy odrazu na rok lub dwa bez okresu probnego i z kazdego szkolenia paka kosmetykow w gratisie.ale wygladasz jak czlowiek w czystej koszuli i spodnicy i dostajesz sporo wiedzy od firmy. I niewiem jak w innych hebe ale u nas czesto za zrobienie kasowki lub koszyka kiero daje sporo gratisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktos cos wie na temat pozyczki w rosmanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, może faktycznie czas na zmiany. Bo w tym rossmannie na zaden awans nawet perspektyw nie ma, bez mydla trzeba by było wchodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten starszy konsultant to ma netto czy brutto te 2 tysiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik prawda, wymyśliłaś mydlo...Ja pracuje już dość długo, zaczynałam jako kasjer, potem asystent a teraz z-ca i nikomu w tyłek nie wchodziłam.Ciężko pracowałam.Jak siedzisz na tyłku i nie chce Ci się palcem kiwnąć, to niby jak masz awansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, ze ciężka praca dostaniesz awans. Pracuje ponad 3 lata i nadal jestem kasjerem, mimo ze każdy widzisz, ze robię praktycznie to samo co asystent ( poza robieniem pakietu)przyjmuje dostawy, robię zica, pielęgnacje stoku, towaruje i to szybko, nikt nigdy nie narzekał na mija prace. A nie awansuje, bo nie mam popracia kierownika a dlaczego? Bo głosno mowię, co mi sie nie podoba i to komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie godzisz wykonywac czynnosci asystenta za pensje kasjera to gratuluje,pomysl o przeniesieniu sie do innego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×