Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ja przez przypadek nacisnelam ZGLOS i dlatego usuneli.KASUJOM...nie badz smieszna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam pytanie, jak to jest tak naprawde z premią `za nie chorowanie`. Przykładowo, pracuje na pół etatu, mam zaplanowane na miesiac 120 godzin, ale dostaje zwolnienie lekarskie od poniedziałku do niedzieli (4 dni pracy wdlg grafiku). Jak są naliczane godziny na zwolnieniu lekarskim i jak placone? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widziałam jak klientka (?) ukradła cień do powiek z bourjois . jak to się stało, że bramka nie zapikała skoro towar był nierozkodowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, powiedzcie jak to jest że cała załoga zostaje przeniesiona na inny dużo mniej obrotowy sklep. Wszystko zamiecione pod dywan, wszyskie pracownice boją sie o swoją przyszłość. Z-ca kierownika musie się SAM zdegradować za asystenta, pod naciskiem nowego kierownika "jak sie nie zdegradujesz to tak Ci uprzykrzę życie, że dostaniesz jedną naganę, potem drugą i Cię wykopie". Może ktoś powinnien z centrali sie tym zainteresować. Czy już naprawdę człowiek w tej firmie sie nie liczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny możecie mi podać numer do działu rekrutacji i szkoleń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:55 temat do tv a jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle idzie o $$$ nie popuszczajcie . zapewne dla kogos z rodziny jest robiona miejscowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo był chciała aby ktoś z centrali zainteresował sie to sprawą, porozmawiał z nami pracownikami, bo najgorsze jest że to wszystko zostało załatwione w taki sposób. Ani kierownik regionalny, ani nikt inny nie rozmawiał z nami, co i jak czy chcemy czy nie chcemy. Jesteśmy tylko kreseczka w ich systemie. Po tylu latach pracy czujemy się oszukane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy numerami w systemie I kreseczami na grafiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wujkiem pracownika sklepu Rossmann nr.303 w Płocku Jestem bardzo zdziwiony że tak znana i ceniona firma tak fatalnie postępuje z pracownikami. Z dnia na dzień prawie cała załoga w.w sklepu zostaje przeniesiona do innego sklepu . Dziwne jest także to że przychodząca nowa kierownik z innego sklepu zażyczyła sobie zabrać swoją załogę wraz z ochroniarzem (ta sprawa śmierdzi ).Tą sprawą należy zainteresować media publiczne.Kochana Dyrekcjo firmy Rossmann czy wiecie co się u Was dzieje a może nie zależy wam o dobrej opinii firmy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00727
Pracując na pół etatu, nie ważne jak masz zaplanowany grafik, idąc na l4 masz swoje 20h na tydzień. W skrócie jesteś stratna na 10-20h (zależy ile masz zaplanowane) wiadomo dostajesz 80%(czy tam 85% nie pamiętam). Czyli na rękę za tydzień dostajesz jakieś 160-170zł (zależy ile masz na h, liczę około 10zł/h na rękę). Dodatkowo tracisz premię, która wynosi niecałe 200zł. Jeżeli chodzi o tą premię to przyznaję Ci ją kierownik, zazwyczaj dostajesz ją właśnie za nieskomplikowane grafiku (czyli l4,uz), no chyba że się mocno nie lubicie to może wyjść różnie... :) Dokładny opis masz w jednym segregatorów zalegających w biurze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:33 a od kiedy towar w Rossmannie ma zapiszczec przy przejściu przez linie kas. Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160zl dostanie od wielkiego pana rossmanna na lody cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w tej pracy trzeba byc lizusem inaczej czlowiek sama praca nic nie osiagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kufa ... a czy ten podkład tez będzie taniej czy ten nie ???? Śni mi się juz ... do 9 to ja zejdę z tego świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jutra zaczynam mowić że nie pani podkład nie jest w promocji . Ile można głupio pytać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry przepraszam ale spytam jak się skończyła sprawa z panią kr z Łodzi ? Pytam bo u mnie jest podobnie i nie wiem czy coś ruszać czy uciekać gdzie pieprz rośnie . Boję się ale oni się właśnie naszym strachem karmią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam propozycję pracy w jednym z podwarszawskich sklepów , ale jak tak poczytałam to jutro zadzwonię z podziękowaniami . Nie chce z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam i nie zycze najgorszemu wrogowi pracowac w rossmannie.to co sie tam teraz wyprawia z pracownikami to mobing mobing mobing,wyzysk,wyzysk,wyzysk.najlepiej pracuj za 10 a jak nie to s********j przyjdzie inny co nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre "nie zapiszczalo przy lini kas" to nie sa bramki antykradziezowe w zadnym r takiego czegos nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, ze nie tylko mnie juz denerwuje to pytanie " a ten podkład jest w promocji,a ten korektor tez a kredki tez juz sa ." Mam ochotę im powiedzieć, nie to nie jest w promocji specjalnie dla pani nie wejdzie. Nie wiem, ludzie maja problem z czytaniem ze zrozumiem . Na każdej szafie wisi i do co jest. Wypaliłam sie juz chyba w tej pracy, bo mam ochotę przywalić czasem tym ludziom, denerwują mnie strasznie. Chyba pora faktycznie szukać czegoś innego i isc za mniejsza kasę i mieć spokój. Bo w R dobrze zarabiam mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Ojjj to ty musisz mieć 200zl zł tygodniowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tygodniowo mam ponad 500 ;) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.45 to chyba jesteś zestemcom kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa sklepy na ktorych podczas takiej akcji ks BRAK????U nas bylo tak w listopadzie,teraz ppdobnie!!!!!!Kiedy jest duzo pracy nagle urlopy,odbiory i cholera wie co jeszcze...Moze by tak doprowadzic kadre kierownicza do pionu!!!Na inwent.bylam prawie 20 godzin,moj ks 12.Jeleni prosze szukac w lesie,dziekuje za uwage izapraszam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takich sz.at sie nienawidzi nie Twoj towar to co sie sr.sz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahaha dobre "nie zapiszczalo przy lini kas" to nie sa bramki antykradziezowe w zadnym r takiego czegos nie ma No to przepraszam w jakim celu w ogóle są te bramki? dlaczego nie piszczą? nie chronią przed kradzieżą. A kto poźniej płaci za manko przy inwentaryzacji? Jaki sens, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepa dzido a za co dostajesz premie inwentaryzacyjna....dla mnie jak masz w d***e to prace to się zwolnij bo tylko atmosferę pewnie pasujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psujesz *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę piszecie o tych bramkach. Teraz tylko czekać na inwentaryzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma@rossmann.com.pl piszcie tam laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×