Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Na wola parku cos z kierowniczka nie tak czy z zaloga? Kto tam rzadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ankiete dostanie kazdy pracownik? Kasjer i kierownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim prawem w rossmannie w Bydgoszczy na Kruszwickiej...pracownica nie pomogla klientowi, kiedy ten prosil o pomoc? Jak mozna bylo odpowiedziec ze nie pomoge bo nie mam czasu...? Inna pila na sali sprzedazy napoj I nie chciala usiasc na druga kase, kiedy kolejka oczekujacych byla ok 8 osob? Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandalem jest to co robisz,czyli smrod we wlasnym prawdipodobnie bylym gniezdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tego co słyszałam od dziewczyn u mnie na sklepie to nie ma odgórnie ze musisz rok pracować, ważne żeby mieć umowę już nie na te trzy miesiące. Bardzo możliwe :) ja właśnie kończę spłacać pożyczkę, ale nie pamiętam dokładnie jak to z tą umową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuje to trzeba pracować chyba rok albo 18 mc bo koleżanka pracowała 6 mc i pożyczki nie dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co z tego co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile więcej na godzinę ma asystent od kasjera? Czy jest do różnica 2zl, 3zl czy 4? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 zl tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest w ssmanie? Zapier... za panie asystentki, które wyżej srają, niż mają dupę. Ciągle tylko szybciej, ciężej, więcej godzin. Pensja jest okej, ale jakim kosztem? Mdlenie w pracy, bo kilka dni pod rząd dwunastki. Obgadywanie, rzucanie kłód pod nogi, szykanowanie. Koniec z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to nie wiem o co ci chodzi piszesz pensja ok ale robić trzeba najlepiej byłoby spać gdzies na zapleczu i brać pieniążki BA a i tak by znając was nie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro robisz najprostszy dział przez 2 godz to nie dziwne ze cie poganiaja :-D najlepiej dupska posadzić na taborecie przy kasie czy jest kolejka czy nie i dzień leci a później jeszcze pewnie narzekanie ze tyle lat pracuje i jej niedoceniaja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak jest jakiś postęp bo coraz mniej nażekających .Ja pracuje już 3 lata i nie mam powodu do narzekań a robić trzeba wszendzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile minut przerwy macie na 8 godz pracy? Nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15min jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokeżanko z 26.04 ODPI.....się od Łodzi. !!! Czy Wy wszystkie kasjerki które żala się na Swych kierownikow nie pomysły że Ci kierownicy po pierwsze też są ludźmi i sa cisnieci prze centrale.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas każdy ma przerwy tyle ile potrzebuje indywidualnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualnie ? To jak ja bym potrzebowała godziny przerwy to tez dostanę? Watpię. Jest 15 min dla każdego, sa oczywiście damusie ktore przychodzą na 5 h do pracy i tez oczekuja tyle samo przerwy co osoby ktore przyszły na 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki okazalo sie ze jestem w ciazy jezeli pojde od maja na zwolnienie to nie mam co liczyc na premie inwentaryzacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualnie w granicach rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
Cześć dziewczyny Znalazłam w mojej miejscowości ogłoszenie na zks - możecie troszkę opowiedzieć jak to stanowisko wygląda u Was - obecnie pracuję w biedrze i zastanawiam się nad zmianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie masz co liczyć, możesz być 45 dni na zwolnieniu max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na zwolnieniu ciążowym i dostałam premie inwentaryzacyjną.W październiku poszłam na zwolnienie i do lipca miałam kasę. Tylko to było 3 lata temu nie wiem jak jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:41 Nie wprowadzaj w błąd kłamczucho! Jak poszłaś w październiku to mogłaś dostać jedynie premie w grudniu, a na 100% nie dostałaś premii w marcu ani w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napisze tak ze damy rade 30 layotow tygodniowo ale ściągnijcie z****** wydajność!!!! A obowiązków dochodzi a godzin dopisać się nie da!!!! To jak ma to być zrobione??? W ciagu dnia niby nie wolno rozłożyć się z layoutem ...trzeba poświęcić czas kochanym klientom... To kto i kiedy ma to wszystko zrobić?? Zapraszam Panie Prezesie na miesiąc i zobaczy Pan jakie absurdy łódź wymyśla ;) i jeszcze dostawy, nowości, promocja co 8-9dni,pvm, zwroty, pakiet,stok i zera, zic i zic kolorówka!!!!Ciekawe jak Prezes sobie poradzi?? Jak mamy stosować sie przy tym wszystkim do procedur BHP i procedury bezpieczeństwa? Wiele rzeczy jest poprostu niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dojdzie w rossmannie do jakiejs tragedji to moze łaskawy zarzad sie zainteresuje jak odbywa sie praca w szanownej firmie ponad ludzkie sily i mozliwosci.najlepiej niech jedna osoba pracuje za trzy kosztem zdrowia zarowno psychicznego jak fizycznego.pieniadze to nie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niech odwiedzi sklep z niskim czekiem to dopiero zobaczy jak pracują delikatne kobietki z rossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ae em naebaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×